مجله تاپ‌ناز‌

‏ناصر سجادی حسینی‏ | بیوگرافی و عکس های ناصر سجادی حسینی و همسرش

photo 2024 03 14 17 55 27

بیوگرافی ‏ناصر سجادی حسینی

ناصر سجادی حسینی متولد سال 1365 در شهر اهواز است او عکاس و بازیگر ایرانی است.

بازی در سریال لحظه گرگ و میش

ناصر سجادی حسینی در سریال لحظه گرگ و میش در نقش یوسف پسر سوم خانواده ایفای نقش می کند. در این سریال با المیرا دهقانی، فاطمه گودرزی، حسام محمودی و مدیا ذاکری همبازی شده است.

پدر بازیگر

ناصر سجادی حسینی پسر فرید سجادی حسینی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون است که در سریال لحظه گرگ و میش آقاجون یا همان پدربزرگ بچه ها جلوی دوربین رفت.

آغاز فعالیت با عکاسی

سجادی حسینی کار حرفه ای خود را از سینما آغاز کرد و سال 1383 در فیلم شکارچی شنبه به کارگردانی پرویز شیخ طادی به عنوان عکاس فعالیت داشته است

شروع فعالیت هنری

از مهمترین فیلم های وی می توان به فیلم زاپاس، فیلم شکارچی و فیلم سفر مرگ اشاره کرد.

او فعالیت هنری اش را از سینما آغاز کرد و در سال 1383 در فیلم شکارچی شنبه به کارگردانی پرویز شیخ طادی ایفای نقش کرد.

موفقیت این اثر نسبت به آثار بعدی اش مانند فیلم زاپاس نبود ولی به دلیل بازی در کنار هنرمندانی مانند علی نصیریان، امیریل ارجمند و دارین حمزه تونست کسب تجربه کند.

دیگر فعالیت های این بازیگر

با اینکه ناصر سجادی حسینی را بیشتر بعنوان عکاس می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. ناصر سجادی حسینی علاوه‌بر عکاس به‌عنوان مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه)، بازیگر و تدوینگر نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه)، سریال راه طولانی است. مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی بازیگر، فیلم ایتالیا ایتالیا است. مهم‌ترین اثر ناصر سجادی حسینی در حرفه‌ی تدوینگر، فیلم شکارچی شنبه است.

ازدواج و همسرش

اطلاعاتی در مورد مجرد و یا متاهل بودن ‏ناصر سجادی حسینی منتشر نشده است ولی احتمالا او هنوز مجرد است.

ناصر سجادی حسینی

فعالیت هنری

او در کل در دو فیلم و یک سریال حضور داشته است ، فیلم ایتالیا ایتالیا در سال 95 به کارگردانی و نویسندگی کاوه صباغ زاده و سریال لحظه گرگ و میش در سال 97 به کارگردانی و تهیه کنندگی همایون اسعدیان آثاری است که ناصر سجادی حسینی در آنها به عنوان بازیگر حضور داشته است.

عکاسی

از کارهای دیگر او در عرصه سینما و تلویزیون می توان به فیلم زاپاس ، شکارچی شنبه و سفر مرگ اشاره کرد که به عنوان عکاس در آنها فعالیت داشته است.

مستند سازی و تدوین

مهم ترین اثر ناصر سجادی حسـینی در حرفه مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه) ، سریال راه طولانی است. مهم ترین اثر ناصر سجادی حسـینی در حرفه تدوینگر ، فیلم شکارچی شنبه است.

مطالب مشابه را ببینید!