بیوگرافی نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد در سریال وادی گرگ ها

بیوگرافی نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد در سریال وادی گرگ ها

بیوگرافی نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد علمدار در سریال وادی گرگ ها و عکس های پولاد علمدار

نجاتی ششماز در 15 دسامبر 1971 میلادی در شهر ایلزک ترکیه به دنیا آمده است. این چهره معروف سینما که در عالم واقعی نیز دارای شخصیت و برخورد عالی اجتماعی می‌باشد، 6 سال را در امریکا زندگی نموده و بعد از حادثه 11 سپتمبر 2001 میلادی در آن كشور به ترکیه بازگشت نموده است.

نجاتی ششماز (پولاد علمدار) مشهورترین ستاره سینمای ترکیه که در چندین فلم ترکی نقش بازی نموده است، در این اواخر به یك ستاره مشهور و نامدار جهان سینما تبدیل شده است.

نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد علمدار در سریال وادی گرگ ها

او نقش مرکزی را در محبوبترین و طولانی‌ترین سریال ترکی به نام “وادی گرگ‌ها” که حاوی مضمون وطن‌دوستی و بیگانه‌ستیزی می‌باشد، نیز بازی نموده و نقش وی در این سریال برای بسیاری‌ها مقبول واقع شده است.

زمانی که او به وطن برگشت با پیشنهادات برادرانش، راجی ششماز، فلم‌نامه‌نویس و زبیر ششماز، مدیر مجموعه‌ای از شوتینگ و فلم‌برداری سریال “وادی گرگ‌ها”، وارد صحنه شد و نقش” پولاد علمدار” را با همراهانش مماتی و عبدالحی که دوستان دوره طفولیت وی نیز می‌باشند، بازی کرد.

نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد علمدار در سریال وادی گرگ ها

2013 میلادی، سالی از شانس و خوش‌بختی نجاتی ششماز بود؛ چون افزایش موفقیت‌های هنری وی در فصل هشتم “وادی گرگ‌ها” سبب شد در مقابل این سریال هیچ رقیبی ایستادگی نتواند.

“وادی گرگ‌ها” چه شور و هلهله را در ترکیه و کشور‌های آسیایی، بالکان، اروپا، روسیه، بلغارستان و شرق میانه به همراه داشت. هم‌چنان موفقیت این ستاره سبب گردید تا ملیون‌ها بیننده ترک برای ستاره‌های مورد علاقه خود؛ یعنی پولاد علمدار، مماتی، عبدالحی، جاهد و اورحان در جاده‌ها بریزند و بر قدم‌های آنان گل بپاشند.

نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد علمدار در سریال وادی گرگ ها

محبوبیت این ستاره ترکی و نحوه داستان این سریال باعث شد تا رجب طیب اردوغان، صدراعظم تركیه، با وی ملاقات كند و از کارکردهایش نیز ستایش نماید.

نجاتی ششماز، شب 12/ 12 2012 طی یک مراسم ساده و کم‌مصرف، ولی با حضور دوستان و خانواده‌اش ازدواج کرد و در این اواخر پدر شده است. نجاتی و “ناگهان کاشیک‌چیگ” همسر وی، نام پسر شان را “علی نادر” گذاشته اند.

نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد علمدار در سریال وادی گرگ ها نجاتی ششماز بازیگر نقش پولاد علمدار در سریال وادی گرگ ها

همچنین:

داستان سریال وادی گرگ ها

دانلود آهنگ تیتراژ سریال وادی گرگ ها

داستان قسمت آخر سریال وادی گرگ ها

مطالب مشابه را ببینید!