مجله تاپ‌ناز‌

نحوه برخورد صحیح با خانم ها و روش های برقراری رابطه

برخورد مناسب و صحیح با خانم ها بسیار مهم است زیرا با برخورد درست و سالم می توان زندگی شاد و سر زنده تری را تجربه نمود. برخورد خوب با خانم ها حائز اهمیت است زیرا زن جایگاه ارزشمندی در خانواده دارد و نقش های بزرگ تر به عهده او است. آشنایی با رفتار صحیح با خانم ها کمک شایانی در حفظ آرامش دارد.

 

برخورد صحیح با خانم ها

روحیه خانم ها لطیف است و زن ها احساساتی هستندس در زندگی مشترک و زناشویی مهمترین مسئله ای که مردان باید در رفتار با همسر خود داشته باشند توجه کردن به عواطف و احساسات آنها است و برای رفتار با وی به نکات مهمی در این رابطه باید توجه کنید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 

از همسرتان به خاطر اشتباهاتتان عذر خواهی کنید

اگر کار اشتباهی کرده اید که باعث شده همسرتان ناراحت شود، پیش از شروع هر بحثی از همسرتان عذرخواهی کنید. عذرخواهی کردن از رفتار اشتباه خود یکی از رفتارهای خوب با خانم ها است زیرا بعدا می توانید در مورد کاری که کرده اید توضیح دهید و دلایل خود را به همسر بگویید.

خانم ها در تشخصی صداقت بسیار ماهر هستند. به آرامی با آنها حرف بزنید و حرف های خود را صادقان بزنید. وقتی که این چنین برخوردی از سوی شما مشاهده می کند، از بحث و دعوا منصرف می شود و موضوع را فراموش می کند. در موقع دعوا فکر نکنید که اگر حرف آخر را شما بزنید، برنده نهایی شما می باشید. این کار باعث می شود که شما یک فرد خودخواه و کم اطلاع جلوه کنید. خیلی آرام دلیل کار خود را توضیح دهید و به همسر خود زمان دهید تا پاسخ بدهد هیچ گاه بی حرمتی نکنید که بازنده میدان می شوید.

 

آداب معاشرت، مردانگی خود را حفظ کنید

بعضی از خانم ها این چنین ادعا می کنند که از مردهای مرتب و شیک پوش خوششان می آید. ولی گاهی اوقات اگر با لباس های معمولی جلوی آنها ظاهر شوید و در حال انجام کارهای روزمره باشید، شاید از نظر آنها جذاب جلوه کنید. یکی از برخوردهای درست با خانم ها این است که برا نجات او تلاش کنید، یا یا اگر از عهده ی تعمیر برخی وسایل بر می آیید این کار را برای همسرتان انجام دهید.

یک خانم با یک آقا قرار نمی گذارد مگر برای این که تفاوت های میان خودشان را شناسایی کرده بلکه برای شناسایی خصوصیات اخلاقی و رفتاری دست به چنین اقدامی خواهند زد. البته نباید این نکته را فراموش کرد که هنگامی که برای مشاهده تئاتر و یا صرف شان با همسر خود به بیرون می روید، او از شما انتظار دارد که لباس های مناسب و آراسته ای به تن نمایید.

اما باید بدانید در بقیه ساعات از حس مردانگی شما لذت خواهد برد، هر چند این امکان وجود دارد که هرگز به این موضوع اعتراف نکند. همیشه واجب نیست شیک ترین لباس ها را به تن کنید، فقط کافی است که آروغ های بعد از نوشیدنی را در زمان مناسب و هنگامی که با دوستانتان می باشید انجام دهید.

نحوه برخورد صحیح با خانم ها و روش های برقراری رابطه

به حرف های همسرتان گوش دهید

یکی از رفتارهای صحیح با خانم ها این می باشد که سعی کنید به بهترین شکل ممکن به حرف های او گوش فرا دهید، منظورش را دریابید و در حین مکالمه با او ارتباط چشمی برقرار نمایید. سعی نمایید به او اظهار علاقه کنید و خود را مشتاق نشان دهید. اعتقادات و برنامه ریزی های خود را با همسرتان در میان بگذارید، می توانید او از مشکلات و مسائل خود آگاه کنید. هنگامی که او مشکلاتش را با شما در میان می گذارد، سعی نمایید صحبت هایش را قطع نکنید، این یکی دیگر از روش های برخورد صحیح با خانم ها می باشد.

 

در برابر خانم ها مودب باشید

از خانم ها تمجید کنید و مودب باشید. خانم ها دوست دارند از واژه هایی از قبیل لطفا، متشکرم، قول می دهم، ببخشید استفاده کنید. از او بپرسید که روز خود را چگونه گذرانده است؛ به او بگویید که جلوه ی زیبا و با نمکی و همچنین چشم های قشنگ و نافذی دارد. به او بگویید که برایتان جذاب ترین و فوق العاده ترین فرد دنیا می باشد.

از همسرتان به خاطر تمام کارهایی که برای شما انجام می دهد تشکر کنید. این کار نیز یکی دیگر از روش های برخورد صحیح با خانم ها می باشد. علاوه بر این بگویید که جز جنبه فیزیکی و جسمانی خصوصیات پیچیده زیادی دارد که در وجودش نهفته می باشد که کشف همه ی آن ها مدت زیادی به طول انجامیده است چرا که شما بهترین برخورد صحیح با خانم ها را انجام داده اید.

 

هیچ موقع خانم ها را خرد نکنید حتی به شوخی

برای عقاید و افکار خانم خود ارزش و احترام بگذارید. نقاط قوت و فکر های ناب او را تشخیص دهید. حتی اگر در برخی از موارد با او هم عقیده نباشید، نکات مثبتش را در نظریاتش پیدا کنید و به همسر خود یادآوری نمایید این نیز یکی دیگر از روش های برخورد صحیح با خانم ها می باشد. این مسئله آن چنان حیاتی می باشد که او احساس می کند در مقابل شما یک انسان کامل می باشد.

هرگز مناسبت ها را فراموش نکنید

سعی کنید موقع تولد، روز مادر و سال نو و…را از یاد نبرید. حتی اگر سال ها از زندگی مشترک شما زمان زیادی گذری شده است. همه دوستانش در این روز هدایای کوچک محبت آمیزی را دریافت می کنند از عزیزترین هایشان. در این موارد همسر خود را با دیگران مقایسه می کند تا ببیند تا به چه اندازه برای او مهم می باشد و به او اهمیت می دهد.

اگر می خواهید همچنان همسرتان یک همسر ایده آل برای شما باقی بماند بهترین برخورد صحیح با خانم ها این می باشد که هدیه ویژه ای را برای او در نظر بگیرید. به هر حال یک هدیه کوچک هم خیلی بهتر از هیچ چیز می باشد.

 

نشان دادن عشق و علاقه همسر

یکی از روش های درست برخورد با خانم ها نشان دادن عشق و علاقه همسرشان به آنها است. به همسرتان اظهار علاقه کنید و خود را مشتاق نشان دهید. هر روز به همسر خود باید بگویید که او را دوست دارید. وقتی که در جایی هستید که نمی توانید به صورت اشکار ابراز علاقه کنید به او نگاهی کنید و با لبخندی گرم او را تحویل بگیرید.

دست های خود را همیشه در دست همسر خود قرار دهید و تا جایی که ممکن است به او نزدیک شوید، زیرا گرفتن دست همسر می تواند علاقه و محبت شما را به هم بیشتر کند. وقتی که افراد دیگری در اطراف شما هستند، می تونید بوسه ای بر پیشانی و یا دست همسر خود بزنید زیرا که با این کار به نوعی از او قدردانی کرده اید و عشق و محبت خود را به او نشان داده اید.

 

همسر خود را غافل گیر کنید

یکی از رفتارهای درست با خانم ها این است که آنها را سوروپرایز کنید. واجب نیست با هدایای گران قیمت همسر خود را سوروپرایز کنید. همین که کاری کنید که او را خوشحال کند و این کار خود را با صمیم قلب انجام بدهید، برای همسر شما ارزشمند است. به صورت مثال می توانید با یک برنامه بیرون رفتن او را غافل گیر و خوشحال کنید.

خرید کادو و دادن هدیه برای ابراز علاقه به همسر حتما نباید در روز تولد و یا روز خاص دیگری باشد. شما می توانید بدون هیچ دلیلی برای او گل و جواهرات تهیه کنید. اگر خانم شما شاغل است می تونید در یکی از روزهای سال که برای همسر شما ویژه است هدیه را به محل کار او ارسال کنید و او را هیجان زده کنید. با این کار همسر شما حس غرور می کند و اطرافیانش هم این نکته را درک می کنند که چقدر او با او خود رفتار شده است.

به همسر خود محبت کنید

محبت کردن به هر کسی می تواند نتایج خوبی را در پی داشته باشد و حتی یک ضرب المثل معروف داریم با این مضمون که از محبت خارها گل می شود. زن و شوهری که زندگی خود را با عشق شروع کرده اند و به هم محبت می کنند زندگی زیبایی در پیش خواهند داشت. یکی از روش های صحیح برخورد با خانم ها این است که مردان لطافت روحی زنان را درک کرده و با محبت کردن و عشق ورزیدن، او را به سوی خود جذب کنند.

 

به نیازهای جنسی همسر توجه نمایید

همسر باید از لحاظ جنسی تامین شود. در هر زمان مناسب، اورا از احساسات خود نسبت به او با خبر کنید. اگر می خواهید در موقع سکس بیشترین لذت را ببرید، تمام مراحل را در نظر داشته باشید و به آرامی به جلو بروید. برای رسیدن به نقطه و هدف نهایی قدم های ابتدایی را انجام دهید و هرگز این نکته را فراموش نکنید که زن ها عاشق پیش نوازی هستند.

وقتی که خانم هات می گویند علاقه دارند تا وقت با کیفیت تر و ویژه تری را در کنار شما داشته باشند، تصور نکنید که منظورشان تختخواب است. منظورشان این است که مدت زمانی را دو نفره با هم بگذرانید، حالا چه با تماشای یک فیلم، چه گردش با خودرو در سطح شهر باشد.

 

 

همسر خود را در موقعیت های مختلف همراهی نمایید

یکی از برخوردهای صحیح با خانم ها همراهی کردند خانم ها در خرید خانه و خرید لباس می باشد، این کار سبب می شود یک ایده از لباس هایی که او دوست دارد هم بگیرید. مطمئن باشید که این تجربه بعدها به شما کمک خواهد کرد.

همچنین در کارهای خانه به او کمک کنید، اگر مشاهده می کنید که کاری باید تمام بشود؛ بدون اینکه انتظار داشته باشید همسرتان آن را انجام دهد، خودتان انجام دهید. این کار نیز یکی دیگر از برخوردهای صحیح با خانم ها می باشد.

 

دوری از آسیب رساندن و آزار رساندن به همسر

مردی که همسر خود را کتک بزند، هنوز بچه می باشد. در دین اسلام، کتک زدن زن را کاری بسیار ناپسند می دانند. پیامبر اکرم (ص)، کتک زدن زن را بسیار نکوهش کرده است. مرد نباید در زندگی تا مشکل و مسئله ای رخ می دهد و عرصه بر او تنگ می گردد، اقدام به کتک زدن همسر خود نماید و زندگی را بر او تلخ کند.

انسان ها با کتک زدن اصلاح نمی شوند. در واقع، کتک زدن زن، منشا می گیرد از ضعف مدیریتی مرد. مردی که با صلابت و قوی باشد، هیچگاه همسر خود را کتک نمی زند این نیز یکی از برخوردهای صحیح با خانم ها می باشد. این نکته را باید در نظر گرفت که کتک زدن زن سبب سرد شدن کانون خانواده می گردد. این رفتار صحیحی با خانم ها نمی باشد. مردان باید این عادت آسیب رساندن به همسر خود را ترک نمایند و هرگز همسرشان را کتک نزنند.

برآورده کردن مخارج شخصی همسر

ظاهر و نوع زندگی زن باید به گونه ای باشد که شخصیتش نزد خانواده اش و خانواده همسرش حفظ گردد و هرگز احساس تهیدستی در زندگی ننماید. گاهی وقت ها باید مبلغی پول همراه زن باشد تا با آن بتواند نیازهای خود را برطرف نماید. این کار نیز یکی از روش های رفتار صحیح با خانم ها می باشد.

اما اگر مرد، به همسر خود پول ندهد، سبب شکسته شدن شخصیت او و کاهش اعتماد به نفس زن می گردد. زیرا گاهی همسر تان با دوستانش یا با افراد خانواده خود به بازار می رود و هنگامی که پول نداشته باشد، احساس ضعیفی و کوچکی می کند.

به همین دلیل خوب است مردان، همواره پولی را نزد همسرشان بگذارند تا با اختیار خودش آن را خرج کند. این کار بهترین رفتار صحیح با خانم ها می باشد. جای بس اندوه و تاسف می باشد که بعضی از آقایان، طرز برخورد صحیح با خانم ها را بلد نیستند و در این زمینه آگاهی ندارند، این قانون را نمی دانند و آن را رعایت نمی کنند و با همین کار؛ به قدری به همسر خود فشار وارد می کنند که زن مجبور می شود برای تامین نیاز های خود از دیگران درخواست نماید.

این کارها، به پیکر زندگی و روابط زناشویی لطمه می زند و شیرینی زندگی را از بین خواهد برد. برای جلوگیری از این اتفاقات، مردان باید طرز برخورد صحیح با همسر و وظایف خود را بدانند و پول کافی در اختیار همسرشان بگذارند. البته خانم ها نیز می بایست در هزینه کردن پول همسر خود دقت لازم را داشته باشند.

 

به همسر خود اثبات نماید برایتان ارزشمند می باشد

خانم ها علاقه دارند که شوهرشان هرچند وقت یکبار به آن ها بگویند که تا چه حد برایشان مهم و ارزشمند هستند و این امر را  در رفتارهایشان به آن ها ثابت کنید. بی دلیل به او هدیه، گل؛ کادو و کارت هدیه بدهید، به او زنگ بزنید، یا هنگامی که در خانه نیست پیامی عاشقانه برایش بگذارید. به هر حال هر کار کوچکی که فکرش را می کنید انجام دهید تا همسرتان متوجه شود که شما برایش ارزش و اهمیت می گذارید این رفتار نیز یکی از رفتارهای صحیح با خانم ها می باشد.

توجه متقابل زن به مرد و همچنین مرد به زن در زندگی مشترک بی شک موجب پایداری زندگی زناشویی و استحکام خانواده و حفظ آرامش بیشتر می گردد. بنابراین در ارتباط با همسر همواره رفتار صحیح با همسر در نظر داشته باشید و از آن پیروی نمایید.

مطالب مشابه را ببینید!