ندا جبرائیلی ؛ بیوگرافی و عکس های ندا جبرائیلی + زندگی شخصی و ازدواج

ندا جبرائیلی

بیوگرافی ندا جبرائیلی

ندا جبرائیلی متولد سال 1369 در شهر تهران است. او مدرک کارشناسی تئاتر از دانشگاه تهران دارد.

ندا جبرائیلی

شروع بازیگری

او ابتدا از تئاتر شروع کرد و سپس از موفقیت در فیلم کوتاه و فیلم سینمایی هم بازی کرد و حالا در تلویزیون و در سریال برادر جان هم بازی می کند.

او سال 89 نخستین تجربه بازیگری را در فیلم دونده زمین به کارگردانی کمال تبریزی به دست آورد. در این فیلم در کنار بازیگرانی با تجربه همچون سحر دولتشاهی ایفای نقش کرد.

ندا جبرائیلی

بازی در سریال برادر جان

ندا جبرائیلی در سال 1398 برای نخستین بار در سریال برادر جان ایفای نقش کرد و در تلویزیون دیده شد. این سریال یکی از سریال های ویژه ماه رمضان است.

سریال برادر جان به کارگردانی محمدرضا آهنگ و به نویسندگی سعید نعمت الهه و تهیه کنندگی محمدرضا شفیع ساخته شده است. او در این سریال با حسام منظور همبازی شده است.

ندا جبرائیلی

ازدواج و همسرش

او تا به حال ازدواج نکرده است و هنوز مجرد است و خبر ازدواج او منتشر نشده است. هیچ عکس و یا مطلبی در مورد ازدواج او موجود نیست.

ندا در مورد ازدواج می گوید:

من همه تمرکزم را روی کار گذاشته‌ام اگر تمرکزم روی کار نبود پیشرفت نمی‌کردم حوزه سینما حوزه‌ای است که اگر حاشیه در زندگی داشته باشیم قطعا از کار حرفه‌ای دور می‌مانیم. ضمن اینکه فعالیت در سینما بسیارسخت است و وقتی برای حوزه خصوصی نمی‌گذارد مسلما دلم نمی‌خواهد ازدواج کنم و نتوانم برای همسرم وقت کافی بگذارم باید بتوانم این کار را بکنم به همین خاطر هم فعلا به آن فکر نمی کنم. اما مساله دیگر این است که باید عاشق شد و بعد ازدواج کرد. هنوز در زندگی من پیش نیامده است .

ندا جبرائیلی

جوایر و افتخارات

او در سال 1397 جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره ده به دلیل بازی در فیلم کوتاه دوربین به کارگردانی علی یاراستی گرفت.

ندا جبرائیلی

نکاتی در مورد ندا جبرائیلی

او از جمله هنرمندانی است که بسیار ساده لباس می‌پوشد اما خوش تیپ و مرتب است. او کمتر آرایش می‌کند و بسیار به زیبایی ذاتی خودش توجه دارد. او هیچ عمل زیبایی نکرده و درصورتی که بخواهد آرایش کند هم یک آرایش سبک به سبک اروپایی دارد.

ندا جبرائیلی طراحی  مد و لباس هم می‌کند و هرچند تا به حال به خاطر گرفتاری‌هایی که داشته است نتوانسته آن را تبدیل به یک شغل کند اما قصد دارد به زودی این کار را بکند.

ندا جبرائیلی با سحر دولتشهای و اشکان خطیبی دوست صمیمی هستند.

ندا جبرائیلی

فیلم‌شناسی

1398 سریال برادر جان
1396 کارت پرواز
1394 ما، در بهشت
1393 یحیی سکوت نکرد
1392 ماهی و گربه
1391 قاعده تصادف
1389 دونده زمین
1396 سبز کله‌غازی
2016 آرام
2015 سکوت

امیدواریم بیوگرافی ندا جبرائیلی مورد توجه شما قرار گرفته باشد، می توانید با مراجعه به بخش بیوگرافی سایت تاپ ناز، بیوگرافی دیگر چهره ها را هم بخوانید.

مطالب مشابه را ببینید!