مجله تاپ‌ناز‌

ندا جبرائیلی ؛ بیوگرافی و عکس های ندا جبرائیلی + زندگی شخصی و ازدواج

ندا جبرئیلی بازیگر جوان و خوش آتیه سینماست که با بازی در سریال برادر جان به معروفیت بسیاری دست یافت. ما نیز امروز در سایت ادبی و هنری تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی این بازیگر خوش آتیه داشته باشیم. پس اگر به زندگی شخصی و هنری خانم ندا علاقه دارید، در ادامه با ما همراه شوید.

photo 2024 04 23 20 17 42

بیوگرافی ندا جبرائیلی

ندا جبرائیلی متولد ۱۵ مهر ۱۳۶۹ در تهران، بازیگر است فارغ التحصیل لیسانس بازیگری تئاتر از دانشگاه تهران می باشد، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد سپس با فیلم کوتاه و سینمایی دیده شد و حالا در تلویزیون بازی می کند

ندا جبرائیلی

شروع بازیگری

او ابتدا از تئاتر شروع کرد و سپس از موفقیت در فیلم کوتاه و فیلم سینمایی هم بازی کرد و حالا در تلویزیون و در سریال برادر جان هم بازی می کند.

او سال 89 نخستین تجربه بازیگری را در فیلم دونده زمین به کارگردانی کمال تبریزی به دست آورد. در این فیلم در کنار بازیگرانی با تجربه همچون سحر دولتشاهی ایفای نقش کرد.

ندا جبرائیلی

بازی در سریال برادر جان

ندا جبرائیلی در سال 1398 برای نخستین بار در سریال برادر جان ایفای نقش کرد و در تلویزیون دیده شد. این سریال یکی از سریال های ویژه ماه رمضان است.

سریال برادر جان به کارگردانی محمدرضا آهنگ و به نویسندگی سعید نعمت الهه و تهیه کنندگی محمدرضا شفیع ساخته شده است. او در این سریال با حسام منظور همبازی شده است.

ندا جبرائیلی

بازی در یک فیلم توقیفی

در سال ۱۳۸۹ اولین تجربه جدی خود را با فیلم دونده زمین به کارگردانی کمال تبریزی بدست آور، در این فیلم کنار بازیگرانی چون سحر دولتشاهی بازی کرد. البته این فیلم بعلت توقیف ۶ سال بعد در سال ۹۵ اکران شد !

ازدواج و همسرش

او تا به حال ازدواج نکرده است و هنوز مجرد است و خبر ازدواج او منتشر نشده است. هیچ عکس و یا مطلبی در مورد ازدواج او موجود نیست.

ندا در مورد ازدواج می گوید:

من همه تمرکزم را روی کار گذاشته‌ام اگر تمرکزم روی کار نبود پیشرفت نمی‌کردم حوزه سینما حوزه‌ای است که اگر حاشیه در زندگی داشته باشیم قطعا از کار حرفه‌ای دور می‌مانیم. ضمن اینکه فعالیت در سینما بسیارسخت است و وقتی برای حوزه خصوصی نمی‌گذارد مسلما دلم نمی‌خواهد ازدواج کنم و نتوانم برای همسرم وقت کافی بگذارم باید بتوانم این کار را بکنم به همین خاطر هم فعلا به آن فکر نمی کنم. اما مساله دیگر این است که باید عاشق شد و بعد ازدواج کرد. هنوز در زندگی من پیش نیامده است .

جوایر و افتخارات

او در سال 1397 جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره ده به دلیل بازی در فیلم کوتاه دوربین به کارگردانی علی یاراستی گرفت.

ندا جبرائیلی

نکاتی در مورد ندا جبرائیلی

او از جمله هنرمندانی است که بسیار ساده لباس می‌پوشد اما خوش تیپ و مرتب است. او کمتر آرایش می‌کند و بسیار به زیبایی ذاتی خودش توجه دارد. او هیچ عمل زیبایی نکرده و درصورتی که بخواهد آرایش کند هم یک آرایش سبک به سبک اروپایی دارد.

ندا جبرائیلی طراحی  مد و لباس هم می‌کند و هرچند تا به حال به خاطر گرفتاری‌هایی که داشته است نتوانسته آن را تبدیل به یک شغل کند اما قصد دارد به زودی این کار را بکند.

ندا جبرائیلی با سحر دولتشهای و اشکان خطیبی دوست صمیمی هستند.

ندا جبرائیلی

بازی در فیلم یحیی

در سال ۹۲ با فیلم ماهی و گربه بازی درخشانی در نقش مینا داشت، این فیلم در جشنواره ونیز جایزه محتوای خلاقانه را از آن خود کرد. یکسال بعد در سال ۱۳۹۳ با فیلم یحیی سکوت نکرد کنار بازیگرانی چون فاطمه معتمد آریا و رابعه اسکویی بازی کرد و چهره اش از این فیلم شناخته تر شد.

حسن روحانی

خانم بازیگر علاقه خاصی به لیونل مسی بازیکن آرژانتین و تیم بارسلونا دارد، او همچنین یکی از حامیان سر سخت حسن روحانی در سال ۹۲ بود.

می خواهم در سینما بازی کنم

ترجیح می دهم تمرکزم روی سینما باشد سریال های تلویزیونی زمان زیادی را از بازیگر می گیرند و نمی توان همزمان با آن، کار دیگری قبول کرد البته کیفیت فیلمنامه هم مسئله است

فیلم‌شناسی

1398 سریال برادر جان
1396 کارت پرواز
1394 ما، در بهشت
1393 یحیی سکوت نکرد
1392 ماهی و گربه
1391 قاعده تصادف
1389 دونده زمین
1396 سبز کله‌غازی
2016 آرام
2015 سکوت

امیدواریم بیوگرافی ندا جبرائیلی مورد توجه شما قرار گرفته باشد، می توانید با مراجعه به بخش بیوگرافی سایت تاپ ناز، بیوگرافی دیگر چهره ها را هم بخوانید.

مطالب مشابه را ببینید!