مجله تاپ‌ناز‌

نقاشی خورشید برای کودکان + 30 نقاشی آماده رنگ آمیزی با طرح های مختلف

نقاشی خورشید برای کودکان

نقاشی خورشید برای کودکان بسیار جذاب و راحت است. رنگ آمیزی کردن نقاشی خورشید برای کودکان بسیار جالب است و خورشید به دلیل رنگ روشن و گرم تر بودن هوا در روز و وابستگی زندگی ما به خورشید را به فرزند آموزش دهید.

خورشید بیش از 5 میلیارد سال قدمت دارد و از گاز هلیوم و هیدروژن تشکیل شده است. خورشید 300 برابر سیاره زمین وزن دارد. این ستاره بزرگ در منظومه شمسی قرار دارد و تمام سیارات در یک صفحه به دور آن می چرخند.

باید بدانید که خورشید هم مانند تمام سیارات موجود در منظومه در حال حرکت کهکشان راه شیری است و هر 225 سال، یک دور کامل می زند. خورشید با واکنش های هسته ای که روی آن اتفاق می افتد منبع بسیار مهم و مفیدی برای تامین نور، انرژی و حرارت بر زمین است و در صورت نبود خورشید، زندگی روی زمین ممکن نبود. می توانید با استفاده از نقاشی های زیباخورشید فرزندتان را با آن آشنا کنید.

زیباترین نقاشی های خورشید برای کودکان

می توانید هر کدام از این نقاشی ها را که فرزند شما بیشتر دوست دارد، پرینت کنید و با کودک خود شروع به رنگ آمیزی خورشید کنید. برای رنگ آمیزی پاستل یا مداد شمعی مرغوب نیاز دارید زیرا نوک تیز نیستند و خطری کودک را تهدید نمی کند البته خیلی نرم و روان هستند و کودکان را خسته نمی کنند.

نقاشی خورشید برای کودکان

 

 

 

 

 

 

نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان

نقاشی خورشید سوزان برای رنگ آمیزی

استفاده کردن از کرم ضد آفتاب و عینک دودی موقعی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارید الزامی است. اشعه UV خورشید می تواند پوست را بسوزاند و مشکلات پوستی زیادی برای انسان به وجود آورد. با نقاشی هایی که در این بخش موجود هستند در مورد لزوم محافظت از چشم و پوست کودک در برابر چشم صحبت کنید و او را به رنگ امیزی آنها تشویق کنید.

بخوانید: نقاشی آدم برفی برای کودکان + طرح های زیبای نقاشی برای رنگ امیزی

نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان

نقاشی خورشید پشت ابر

در خیلی از مواقع خورشید با ابرهای موجود در آسمان پوشیده می شود و صحنه های زیبایی را ایجاد می کند. رنگ کردن نقاشی های موجود در این بخش می تواند فرزند شما را برای مدتی سرگرم و خوشحال نگه دارد.

ببینید: نقاشی عید نوروز | آموزش نقاشی سفره هفت سین و نقاشی های زیبای عید برای کودک

نقاشی خورشید برای کودکان نقاشی خورشید برای کودکان

نقاشی طلوع و غروب خورشید

یکی از بهترین نقاشی های موجود از خورشید در موقع طلوع و غروب است. نقاشی های زیبایی با رنگ بندی های زیبایی خورشید و آسمان با هم و طبیعت زیبا وجود دارد که نه فقط برای کودکان بلکه برای بزرگسالان هم جالب هستند.

 

نقاشی خورشید برای کودکان

نقاشی خورشید برای کودکان

paint sun 17 نقاشی خورشید برای کودکان

مطالب مشابه را ببینید!