مجله تاپ‌ناز‌

نقل قول های انگیزشی تی دی جیکس؛ سخنان زیبا و انگیزه دهنده از نویسنده معروف

تی دی جیکس یک کشیش، نویسنده، سخنران آمریکایی است که در ۹ جون ۱۹۵۷ متولد شد. سمینار های تی دی جیکس اغلب انگیزشی و مذهبی است به همین دلیل او در ایران به سخنران انگیزشی سیاه پوست لقب گرفته است.

 سمینار انگیزشی شجاعت یکی از پرآوازه ترین سمینار های او در ایران است. تی دی در سال ۱۹۹۳ اولین کتاب خود را با نام Woman Thou Art loosed منتشر کرد که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های مذهبی شد. در ادامه مطلب جملات و سخنان انگیزشی تی دی جیکس را می خوانید. پس با ما همراه باشید.

سخنان و نقل قول های انگیزشی تی دی جیکس

نقل قول های انگیزشی تی دی جیکس؛ سخنان زیبا و انگیزه دهنده از نویسنده معروف

شکست، تنظیمی برای بازگشت است”

همیشه بهترین خودت باش و نیازی به تایید دیگران نداشته باش، فقط تایید خودت را از خداوند بگیر.

«ایمان جوهر هر چیزی است که ما به آن امیدواریم. مهم این است که یاد بدهیم ایمان با کارهای خوب و مسئولیت مرتبط است.»

ما نمی توانیم اجازه دهیم شرایط گذشته فرصت های آینده را از بین ببرد. اگر در زندگی خود از دست دادن را تجربه کرده اید، خداوند راهی برای بازگرداندن چیزهایی دارد که فکر می کردید دیگر هرگز نخواهید دید.

اگر می‌خواهی شخصیت بهتری داشته باشی، باید یاد بگیری احساس خوبی به خودت داشته باشی.

«در نهایت هر آنچه خدا گفته است محقق خواهد شد. وقتی مانند حوا متحمل ضرر می شویم، نمی توانیم اجازه دهیم شرایط گذشته فرصت های آینده را از بین ببرد. اگر در زندگی خود از دست دادن را تجربه کرده اید، خداوند راهی برای بازگرداندن چیزهایی دارد که فکر می کردید دیگر هرگز نخواهید دید.»

«پس دعا کن. زیرا وقتی زنان دعا می کنند، خداوند آشتی را در تاریکی های این دنیا می آورد.»

مطلب مشابه: سخنان جک کنفیلد؛ جملات انگیزشی ویژه از نویسنده و سخنران انگیزشی

نقل قول های انگیزشی تی دی جیکس؛ سخنان زیبا و انگیزه دهنده از نویسنده معروف

“اگر نمی توانید هدف خود را بفهمید، به اشتیاق خود پی ببرید. زیرا اشتیاق شما را مستقیماً به هدفتان هدایت می کند.»

«هر روز هدیه خداوند به شماست. آنچه با آن انجام می دهید هدیه شما به اوست.»

وقتی در بیابان هستید، باید دریابید که برنامه‌ی خدا برای شما چیست؟ شما نمی‌توانید به برنامه‌ی شخص دیگری اعتماد کنید. فقط برنامه‌ای از جانب خدا در بیابان کافی خواهد بود.

جملات انگیزشی سخنران انگیزشی

«نبخشیدن، امکان آزادی مشروط را از قربانی سلب می‌کند و او را در زندان همان چیزی که بود گیر می‌کند، او را در آسیب‌های روحی حبس می‌کند و فرصت فرار فراتر از درد را رها می‌کند.»

مطلب مشابه: جملات انگیزشی زنان معروف؛ مجموعه سخنان ارزشمند از خانم های موفق

«خداوند خیلی روی تو سرمایه گذاری کرده است تا در چیزی کمتر از آنچه خلق شده ای راحت باشی.»

پیشرفت جدای از هدف به تکبر ختم می شود.”

نقل قول های انگیزشی تی دی جیکس؛ سخنان زیبا و انگیزه دهنده از نویسنده معروف

«خداوند به وجود ما دستور داده است که مانند کشاورز در حال کاشت بذر در مزرعه عمل کند. اگر دعا کنید و از خدا یک درخت بلوط بخواهید، خداوند متعال ممکن است برای شما یک بلوط بفرستد، زیرا چیزهای بزرگ می توانند از آغازهای کوچک به دست آیند. پاسخ خدا ممکن است شبیه درخواست شما نباشد. پس وقتی بلوط گرفتید اما منتظر درخت بودید، بلوط را دور نیندازید. درخت شما در دانه است. خدا از طریق اصل کشاورزی یعنی کاشت بذر و برداشت محصول عمل می کند. اگر مباشر خوبی برای بذر باشید، چیز کوچک شما می‌تواند به چیزی قدرتمند تبدیل شود.»

«هیچ زنی نمی خواهد تسلیم مردی باشد که تسلیم خدا نیست!»

«همانطور که عمیق‌تر به موضوع بخشش می‌پردازیم، باید آماده باشیم تا قبل از اینکه به سطح بحران افزایش یابد، چیزهایی را که ما را آزار می‌دهند، باز کنیم و در مورد آن بحث کنیم. ما باید مبارزات خود را با بخشش بررسی کنیم که در آن تخلفات آشکار یا خیانت های آشکار وجود ندارد. من متقاعد شده‌ام که بذرهای خشم در ناامیدی‌های خاموشی ریشه می‌گیرند که هرگز مورد بحث قرار نمی‌گیرند. دیگران نمی توانند ذهن ما را بخوانند – یا کف دست ما را! – و به همین دلیل است که ما این کار را می کنیم زبان ها برای صحبت کردن”

مطلب مشابه: سخنان دارن هاردی نویسنده انگیزشی با 40 سخن و کلام آموزنده

“سکوت طلایی نیست و مطمئناً به معنای رضایت نیست، بنابراین هنر ارتباط را تمرین کنید.”

یک زن کامل همیشه یک مرد کامل را جذب می کند. و وقتی آنها را لمس می کنند، برای ایجاد یک ازدواج کامل ترکیب می شوند. در نهایت، زمانی که زمان مناسب باشد، آنها بچه‌های کامل تولید خواهند کرد.»

«وقتی خدا برای زندگی تو برنامه دارد، برایم مهم نیست که چقدر غر می‌زنی، شکایت می‌کنی، لگد می‌زنی، هیاهو می‌کنی، جیغ می‌زنی و داد می‌زنی. وقتی می دانی که خدا برای زندگی تو برنامه دارد، تو را بند آورد… من به خدایی خدمت می کنم که وقتی دیوانه می شوی، تو را می بندد، در حالی که می خواهی کار خودت را انجام دهی، گره بزن. در حالی که خلق و خوی شما خشمگین است، شما را ببندید، زمانی که جاه طلبی شما از کنترل خارج شده است. گاهی خدا تو را تا زمان مناسب می بندد. هیچ چیز کار نمی کند، پول شما کار نمی کند، شغل شما کار نمی کند، دوست پسر می رود، خانه می فروشد، زیرا وقتی خدا شما را بسته است، او نمی گذارد شما فرار کنید. او خواهد گفت: آرام باش و نجات خداوند را ببین.»

نقل قول های انگیزشی تی دی جیکس؛ سخنان زیبا و انگیزه دهنده از نویسنده معروف

شاد بودن انتخاب شماست! ذهنتان را آماده کنید تا از زندگی لذت ببرید.

«بعضی از خانم‌های جوان چنان تشنه تایید مرد هستند که چیزی که باید برای مردان جذابیت عادی داشته باشد، به نیاز وسواسی برای تأیید مردانه تبدیل می‌شود. متأسفانه این خانم های عزیز به خود اجازه می دهند در آغوش مردانی بلعیده شوند که برای آنها به عنوان مردم احترامی قائل نیستند.»

او از شما می‌خواهد که به کسانی که له شده‌اند و در تلاش برای درک هستند، امید بدهید.»

مطلب مشابه: سخنان جول اوستین نویسنده و سخنران انگیزشی با عکس نوشته از جملات آموزنده اش

«خدمت به خداوند همیشه آسان یا محبوب نیست. مردم ممکن است در محل کارتان به شما بخندند، ایمان شما را مسخره و مسخره کنند. اما وقتی تصمیم گرفتی که راه برگشتی وجود ندارد، چیزی در قلبت بلند می شود و به شیطان «نه» و به خداوند «بله» می گوید.

کسانی که همه چیز را به پروردگار می‌سپارند، در نهایت پروردگار را در همه چیز خواهند یافت…

“مبارزه ممکن است بسیار بسیار طولانی تر از آنچه تصور کنید ادامه یابد. زمانی که به پایان مبارزه برسید، به سختی می توانید مقاومت کنید. شما تعجب می کنید که آیا برای نگه داشتن دیوانه هستید. شما آنقدر مبارزه کرده اید که فرسوده شده اید. شما به یک سکته از شانس امیدوار هستید. شما برای کمی لطف الهی دعا کنید. شما به دنبال تشویق و جستجوی شفقت و درک هستید. اما بیشتر به دنبال آرامش هستید. وقتی عمیقاً در نبرد هستید، چیزی که نیاز دارید قدرت برای ادامه دادن است، حتی زمانی که به نظر می‌رسد هیچ اتفاقی نمی‌افتد.»

انجامش بده، حتی اگه روی ویلچری! انجامش بده، حتی اگه از ترس میلرزی!

نقل قول های انگیزشی تی دی جیکس؛ سخنان زیبا و انگیزه دهنده از نویسنده معروف

«فقط به این دلیل که بینایی به تعویق می‌افتد، به این معنا نیست که خدا نظرش را تغییر داده یا از شما چشم پوشی کرده است. این به خوبی می تواند به این معنی باشد که زمان یا موقعیت برای خدا مناسب نیست تا شکوه و عظمت نهایی را از اعتماد شما به او کسب کند. حتی در بحبوحه نبرد به ایمان خود پایبند باشید.»

کلید مشکل اینجاست: مردم تو را همانطور می‌بینند که خودت، خودت را می‌بینی.

متأسفانه بسیاری از ما اغلب زندگی خود را صرف انجام آنچه صرفا آموخته‌ایم می‌کنیم. بعضی از ما آنچه دیگران می‌خواهند، انجام می‌دهیم و بخش عمده‌ی دیگر ما آنچه دیگران نیاز دارند را انجام می‌دهند، نه آنچه خود دوست داریم، پس تعجبی نیست که چرا از زندگی خود لذت نمی‌بریم .

مطلب مشابه: جملات انگیزشی تی هارو اکر در مورد ثروت، موفقیت و رسیدن به هدف

«از کجا این را بدانم؟ خداوند می‌گوید: «زیرا خداوند می‌گوید: «من می‌دانم که نقشه‌هایی که برای شما دارم، برای سعادت شما و نه آسیب رساندن به شما برنامه‌ریزی می‌کند تا به شما امید و آینده بدهد.»

“کتاب مقدس به وضوح نشان می دهد که این زن ناتوان سعی کرده بود خود را بلند کند. افرادی که در بیرون ایستاده اند می توانند به راحتی انتقاد کنند و فرض کنند که این زن ناتوان تلاش نداشت و صلابت این معمولا گزینه مناسبی نیست. برخی موقعیت‌ها که در آن‌ها می‌توانیم خودمان را ببینیم که اراده را به چالش می‌کشیم. ما احساس می کنیم قادر به تغییر نیستیم. کتاب مقدس می گوید که او «به هیچ وجه نمی توانست خود را بالا ببرد.» این بدان معناست که او از ابزارهای مختلفی برای خودیاری استفاده کرده است. آیا شگفت انگیز نیست که چگونه همان افرادی که افراد بی شماری را بالا می برند اغلب نمی توانند خود را بلند کنند؟ این نوع از افراد ممکن است برج ایمان و دعا برای دیگران باشد، اما در مورد محدودیت های خود ناتوان باشد. آن شخص ممکن است کسی باشد که دیگران به او تکیه کنند.»

“اگر در گودال شکم شما میل شدیدی وجود داشته باشد، دلسرد کردن شما بسیار دشوار است.”

“وقتی به تاریخ خود پایبند هستید، این کار را به قیمت سرنوشت خود انجام می دهید.”

نقل قول های انگیزشی تی دی جیکس؛ سخنان زیبا و انگیزه دهنده از نویسنده معروف

“ایمان روغنی است که اصطکاک زندگی را از بین می برد. ایمان به شما این امکان را می دهد که بدهی ها را به دارایی و موانع را به سنگ پله تبدیل کنید. وقتی شروع به ایمان کردی، بارت سنگین می‌شود، اما زانوهایت خم نمی‌شود، زمین می‌خوری، اما ناک اوت نمی‌شوی. اگر می خواهید در زندگی موفق شوید، باید ایمان داشته باشید. باید به خودت و قدرتی برتر از خودت ایمان داشته باشی و تمام تلاشت را بکن و نگران بقیه نباش. باید ایمان داشته باشی و طوری کار کنی که انگار همه چیز به تو بستگی دارد و طوری دعا کن که انگار همه چیز به خدا وابسته است.

باشد که ما برای پر شدن روح القدس فریاد بزنیم تا بتوانیم در روح دعا کنیم و در مسح بزرگتری قدم برداریم.

“ایمان لنگر و نگهدارنده شما در فصل جدید است. ایمان داشته باشید که کسی که ما را صدا کرد امین است. ایمان به شما کمک می کند در تاریکی ببینید. و هنگامی که احساس می کنید نمی توانید ببینید، ایمان قلب شما را برای اعتماد به آنچه می دانید استوار می کند. چه چیزی حقیقت دارد.»

از انتخاب هدف خود بنا بر ارزش مالی دست بردارید، چشم انداز شما احتمالاً بزرگتر از چک حقوقی شما است.

وقتی متوجه شدید که گذشته شما لزوماً نتیجه آینده شما را دیکته نمی کند، آنگاه می توانید آسیب را رها کنید. استنشاق هوای جدید تا زمانی که هوای قدیمی را بیرون ندهید غیرممکن است.

مطالب مشابه را ببینید!