مجله تاپ‌ناز‌

نواحی مناسب صورت برای لیفت با نخ

نواحی مناسب صورت برای لیفت با نخ

در سال‌های اخیر تکنیک‌های جدید زیادی جوان‌سازی پوست به وجود آمده است که گاهی انتخاب بهترین روش از میان آن‌ها به کاری دشوار و پیچیده تبدیل می‌شود. برخی از این روش‌های جوان‌سازی بدون نیاز به جراحی و در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شوند. این روش‌ها بسیار پرطرفدار هستند زیرا هزینه مناسبی دارند و نتایج آن‌ها نیز بسیار رضایت‌بخش است.

 از طرف دیگر، برای افرادی که بابت عوارض بی‌هوشی و جراحی نگران هستند انتخاب بسیار ایده‌آلی به شمار می‌روند. لیفت با نخ یکی از بهترین روش‌های زیباسازی و جوان‌سازی صورت است. به کمک این روش می‌توان بخش‌های مختلفی از صورت را لیفت کرد. اگر شما هم درباره لیفت با نخ کنجکاو هستید و دوست دارید اطلاعات بیشتری در این باره به دست بیاورید؛ با ما همراه شوید. ما در ادامه به‌طور مفصل درباره لیفت بخش‌های مختلف صورت با نخ  و مزایای این روش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

لیفت با نخ چیست؟

نواحی مناسب صورت برای لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از روش‌های کارآمد و بدون عارضه برای از بین بردن افتادگی‌ها و چین‌وچروک‌های سطحی پوست است. در این روش پزشک تلاش می‌کند تا با کارگذاری نخ‌های مخصوصی در زیر پوست، شلی و افتادگی صورت را از بین ببرد. همچنین لیفت با نخ به تحریک کلاژن‌سازي‌ پوست کمک می‌کند. کلاژن باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست شده و با حفظ آب در داخل پوست مانع از ایجاد چین‌وچروک می‌شود. کلاژن به طور طبیعی در بدن تولید می‌شود.

با افزایش سن میزان کلاژن‌سازی پوست به طور چشم‌گیری کاهش پیدا می‌کند به همین دلیل پوست افرادی که در سنین میان‌سالی و پیری قرار دارند، دچار افتادگی و چین‌وچروک می‌شود. پروسه انجام لیفت صورت به زمان زیادی احتیاج ندارد و معمولاً کمتر از نیم ساعت زمان می‌برد. در ابتدا پزشک بخش‌هایی که نیاز به لیفت دارند را بی‌حس می‌کند. با تأثیر بی‌حسی، پزشک نخ‌های مخصوصی ر در لایه زیرین پوست بیمار قرار می‌دهد.

 قرار گرفتن نخ‌ها در زیر پوست با هدف بالا کشیدن بخش‌های مختلف صورت انجام می‌شوند به همین دلیل مهارت و تجربه پزشک برای دریافت نتیجه طبیعی و مطلوب اهمیت زیادی دارد. بیشترین کاربرد لیفت با نخ در موارد زیر است.

لیفت ابرو با نخ

نواحی مناسب صورت برای لیفت با نخ

ابروهای افتاده، صورت شما را خسته و بی‌حال نشان می‌دهند. افراد زیادی دوست دارند با لیفت ابرو چهره‌ی شاداب‌تری داشته باشند. لیفت ابرو با نخ محدودیت سنی ندارد. با این حال افرادی که پوستی بسیار شل و افتاده دارند، احتمالاً نتیجه دلخواهشان را از این روش برای لیفت ابرو نمی‌گیرند.

لیفت ابرو با نخ باعث افزایش فاصله ابروها و چشم‌ها می‌شود به همین دلیل چهره شما جذاب‌تر و جوان‌تر به نظر خواهد آمد. افرادی که دچار افتادگی ابرو هستند، ابروهایی صاف و بدون قوس دارند یا ابروهایشان قرینه نیست می‌توانند از این روش برای اصلاح فرم ابروهای خود استفاده کنند.

لیفت بینی با نخ

نواحی مناسب صورت برای لیفت با نخ

بینی در بخش مرکزی صورت قرار دارد بنابراین هر عیب و نقصی در آن بیشتر از بخش‌های دیگر صورت به چشم می‌آید. عمل زیبایی می‌تواند به خوبی ایرادات بینی را برطرف کند البته نمی‌توان عوارض پس از جراحی بینی را انکار کرد. همچنین بسیاری از افرادی که بینی خود را عمل کرده‌اند از نتیجه نهایی راضی نیستند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست ندارد برای زیبایی چهره‌شان به عمل جراحی تن بدهند؛ ما به شما لیفت بینی با نخ را پیشنهاد می‌کنیم. لیفت بینی با نخ هیچ کدام از عوارض عمل بینی را ندارد. در لیفت با نخ پزشک با استفاده از نخ‌های مخصوصی تلاش می‌کند تا افتادگی و ایرادات بینی را برطرف کند. برای لیفت بینی با نخ هم مانند لیفت ابرو بی‌حسی موضعی انجام می‌شود؛ بنابراین شما دردی احساس نخواهید کرد.

پس از بی‌حسی به کمک سوزن‌های نازکی نخ‌ها در بخش‌های مختلف بینی جای‌گذاری می‌شوند. این نخ‌ها غیر آلرژیک بوده و بعد از مدتی به طور کامل جذب بدن می‌شوند. نکته دیگری که باید درباره لیفت بینی با نخ بدانید این است که این روش زیبایی دائمی نیست و اثری موقت دارد اما شما می‌توانید این روش تمدید کنید.

در ضمن افرادی که بینی خود را عمل کرده‌اند اما از فرم بینی خود ناراضی هستند نیز می‌توانند برای لیفت بینی از این شیوه استفاده کنند. بخش زیادی از افراد کاندیدای مناسبی برای لیفت بینی با نخ هستند. با این حال کسانی که بینی‌های گوشتی و بزرگی دارند بهتر است از روش‌های دیگری برای زیبای بینی خود استفاده کنند.

لیفت غبغب با نخ

نواحی مناسب صورت برای لیفت با نخ

یکی دیگر از بخش‌های صورت که تاثیر زیادی در جوان‌تر به نظر رسیدن چهره افراد دارد، غبغب است. لیفت غبغب می‌تواند چهره شما را جذاب‌تر کند. بسیاری از افراد در سنین میان‌سالی دچار افتادگی غبغب می‌شوند. این افتادگی به دلیل از دست رفتن کلاژن و الاستین پوست اتفاق می‌افتد. البته تجمع چربی در غبغب هم در افتادگی این بخش از صورت بی‌تأثیر نیست.

روش‌های مختلفی برای لیفت غبغب وجود دارد. برای مثال پزشک می‌تواند با استفاده از روش‌های غیرجراحی مانند لیفت با نخ افتادگی غبغب را به طور قابل‌توجهی از بین ببرد. این روش غیرتهاجمی عارضه‌ای برای بیمار ایجاد نمی‌کند و کاملاً ایمن است. همچنین افراد زیادی کاندیدای مناسبی برای لیفت غبغب با نخ هستند. البته تشخیص این موضوع بر عهده پزشک است.

 پروسه انجام لیفت غبغب با نخ کوتاه است و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. نخ‌های لیفت در بخش‌های مختلفی مانند اطراف گونه و خط فک جای‌گذاری می‌شوند. با این کار غبغب به سمت بالا و عقب کشیده می‌شود و ظاهر آویزان آن بهبود پیدا می‌کند.

لیفت گونه با نخ

این روزها بسیاری از خانم‌ها متقاضی انجام لیفت گونه با نخ هستند. گونه‌های کشیده شده به سمت بالا به بخشی از معیارهای زیبایی امروزی تبدیل شده‌ است. شما می‌توانید چنین نتیجه‌ای را از لیفت گونه با نخ انتظار داشته باشید. لیفت گونه با نخ ظاهری بسیار طبیعی و زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر هم می‌خواهید گونه‌های برجسته‌تر داشته باشید تزریق ژل انتخاب بهتری برای شما به حساب می‌آيد. همچنین کسانی که به دلایل مختلفی مانند تصادف یا به ‌صورت ژنتیکی گونه‌هایی نامتقارن دارند می‌توانند از لیفت گونه با نخ برای بهبود ظاهر خود استفاده کنند.

مزایای لیفت با نخ

  • اولین مزیت بسیار خوب لیفت با نخ، عدم نیاز به بیهوشی است. این روش زیباسازی به صورت سرپایی و با بی‌حسی انجام می‌شود.
  • نتیجه لیفت با نخ به سرعت و پس از اتمام جلسه درمان قابل مشاهده است بنابراین مانند برخی از روش‌های جراحی نیازی نیست که چند ماه صبر کنید تا نتیجه نهایی را ببینید.
  • در لیفت با نخ زخمی بر روی پوست ایجاد نمی‌شود به همین دلیل نیازی به بخیه ندارد.
  • گاهی اوقات در بخش‌های لیفت شده التهاب و تورم مشاهده می‌شود. این عارضه‌ها کوتاه‌مدت بوده و بعد از چند روز به طور کامل از بین می‌روند.
  • لیفت با نخ دوره نقاهت خاصی ندارد و فقط پزشک از شما می‌خواهد که برای چند روز نواحی لیفت شده را دستکاری نکنید.
  • لیفت با نخ موقتی است و به طور میانگین تأثیر آن بعد از حدود شش ماه از بین می‌رود. البته بخشی از اثرات لیفت با نخ به صورت دائمی باقی می‌مانند.

چهره‌ای شاداب و جوان با موتاکس

موتاکس به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های زیبایی تهران می‌تواند انتخاب مناسبی برای انجام لیفت صورت با نخ باشد. همه خدمات کلینیک موتاکس توسط کادری مجرب و با تجربه انجام می‌شود. همچنین تمام دستگاه‌ها و تجهیزات کلینیک جزو به‌روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های جوان‌سازی دنیا هستند. رضایت صددرصدی مراجعان، هزینه مناسب و تنوع خدمات وجه تمایز کلینیک موتاکس با سایر کلینیک‌های زیبایی تهران است. شما می‌توانید برای رزرو وقت، مشاوره و یا استعلام قیمت با شماره تلفن‌های کلینیک تماس بگیرید.

مطالب مشابه را ببینید!