مجله تاپ‌ناز‌

نیمه گمشده من چه نشانه هایی دارد و چطور نیمه گمشده ام را پیدا کنم؟

نیمه گمشده

نیمه گمشده من چه کسی است و چه نشانه هایی دارد؟ آیا واقعا نیمه گمشده وجود دارد؟

نیمه گمشده کیست و چه نشانه هایی دارد؟

شاید این موضوع برای خیلی از افراد جالب باشد و یک موضوع جذب کننده باشد ولی باید گفت که این تصور غلط است و واقعا چیزی به نام نیمه گمشده وجود ندارد و آنطور که فکر می کنید فرد رویاهای شما شاید نباشد.

یکی از اشتباهات رایجی که بین مردم ایران و جهان وجود دارد اعتقاد داشتن به نیمه گمشده در دنیا می باشد که همین موضوع باعث شده است که افراد به دنبال نیمه گمشده خود باشند. ولی واقعا نیمه گمشده شما وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که نیمه شما نه به همان شکل دقیقی که در ذهن شما است بلکه نزدیک به تصورات شما شاید وجود داشته باشید ولی اینکه شما فردی دقیقا با همین قد، رنگ چشم و دیگر ویژگی ها را به عنوان نیمه خود که گم شده است بدانید که این تصور درست نیست و شما رد تصمیم گیری ازدواج دچار مشکل می کند.

نشانه های نیمه گمشده

هر فردی ملاک ها و عیارهای متنوع خود را برای انتخاب همسر دارد این خصوصیات می تواند شکل اهری فرد مقابل باشد و شامل ویژگی های اخلاقی و موقعیتی او هم می شود. تمام این خصوصیاتی که در تصور یک فرد وجود دارد به عنوان مشخصات نیمه دیگر آنها که گمشده است شناخته می شود.

در خیلی از تحقیقات نشان داده می شود که خیلی از دختران و پسران نیمه گمشده خود معتقد هستند در واقع این افراد ملاک های دقیق و مشخصی برای انتخاب همسر دارند. این افراد تصور می کنند در دنیا یک نفر با تمام ویژگی های مد نظر آنها وجود دارد که شاید واقعا اینطور نباشد.

تصور دیگری که در بین این افراد وجود دارد این است که فکر می کنند نقص های موجود در خود را باید با آمدن نیمه دیگر خود تکمیل کنند و او فردی است که تمام نداشته های آنها را کامل می کند. در این بین نشانه هایی از فرد کامل کننده شما وجود دارد که به آنها اشاره می کنیم.

داشتن اعتقادات یکسان:

یکی از این نشانه داشتن اعتقادات و ارزش های نسبتا یکسان است که باید توجه داشت در عین وجود تفاوت ها شما با نیمه دیگر خود ارزش های بنیادی یکسانی دارید و تنها ممکن است در مسائل فرعی با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشید.

اهداف نزدیک به هم:

اهدافی که شما برای ادامه مسیر زندگی خود دارید نباید متناقض با هدف فرد مقابل باشد زیرا در این صورت شما نمی توانید ادامه دهنده مسیر یکدیگر باشد و به پیشرفت یکدیگر کمکی نخواهید کرد.

علاقه:

دوست داشتن مهم ترین نشانه ای است که در میان نیمه گمشده می توانید آن را پیدا کنید شما از بودن در کنار یکدیگر لذت می برید و دوست دارید همه چیز را با عشق خود تجربه کنید به علاوه هیچ چیز نمی تواند شما را از یکدیگر دور نگه دارد و در صورت وجود مشکل می توانید با یکدیگر آن را حل کنید.

پذیرش اشتباهات:

شما به راحتی می توانید برای حفظ رابطه خود اشتباهتان را بپذیرید و برای تغییر این اشتباهات تلاش کنید پس می توان نتیجه گرفت در صورت کامل بودن رابطه شما ممکن است دچار خطا و اشتباه شوید و این موضوع در بیشتر رابطه ها دیده می شود که نشانه نیمه گمشده است.

دیگر نشانه ها:

  • شوخ طبع بودن و لذت بردن از زندگی
  • گوش دادن به حرف های یکدیگر
  • قرار دادن شریک زندگی در اولویت

 

نیمه گمشده

اما اگر فردی را دیدید که نشانه های زیر را داشت می توانید بیشتر به او فکر کنید و تصور کنید که او نیمه گمشده شما است.

اگر کسی این 7 اشتراک را با شما داشت، نیمه گمشده شما است

به علایق هم علاقه دارید

وقتی می‌گوییم به علایق هم علاقه داشته باشید منظورمان این نیست که باید به هر جزئیات کوچکی درمورد جنگ و سیاست آنطور که او علاقه دارد، علاقه داشته باشید. ولی باید به قدر کافی به این موضوع علاقه‌مند باشید که از گوش کردن به حرف‌های او لذت ببرید.

هر دو شما همدیگر را انتخاب می‌کنید

نیمه گمشده شما کسی است که برای انجام هر کاری انتخاب اول شماست. حتماً منظورمان را متوجه می‌شوید. او باید کسی باشد که هر فعالیتی کنار او برای شما به مراتب لذت‌بخش‌تر باشد.

ارزش‌ها و اعتقادات یکسانی دارید

چطور می‌تواند کسی نیمه گمشده شما باشد وقتی همیشه در حال بحث با هم بر سر موضوعات مذهبی یا اهداف زندگی هستید؟ بااینکه ممکن است نیمه گمشده‌تان تفاوت‌هایی با شما داشته باشد ولی وقتی صحبت از باورها و اعتقادات اصلی و بنیادی می‌شود باید زمینه مشترک داشته باشید.

هر دو شما می‌توانید اشتباهاتتان را بپذیرید

حتی رابطه نیمه‌های گمشده هم ممکن است دچار پستی و بلندی شود. ولی نیمه‌های گمشده واقعی کسانی هستند که حاضرند برای سلامت رابطه‌شان از غرور خود کم کنند. تا زمانی که هر دو شما قدرت پذیرفتن اشتباهاتتان را داشته باشید و بتوانید بخاطر آن عذرخواهی کنید، می‌توانید نیمه گمشده هم باشید.

هر دو به یک میزان شوخ‌ طبعی دارید

پیدا کردن راهی برای خندیدن در موقعیت‌های سخت تنها چیزی است که زندگی شما را از بقیه متفاوت خواهد کرد. شما به کسی نیاز دارید که بتواند روی صورتتان لبخند بیاورد (و تصور کند که شما هم این توانایی را دارید) و البته بداند که چه زمان هم وقت خندیدن و شوخی نیست. میزان شوخ طبعی نیمه‌های گمشده با هم هماهنگ است.

اهداف مالی یکسانی دارید

اینکه پول نقش بسیار مهمی در رضایت یا عدم رضایت از یک رابطه بازی می‌کند قابل انکار نیست. با اینکه قرار نیست صددرصد با هم برای روش خرج کردن پولتان موافق باشید ولی نباید جهت‌گیری‌های متضاد هم داشته باشید. نیمه گمشده شما کسی است که وقتی صحبت به این موضوع بحث‌برانگیز می‌رسد، بتوانید با هم کنار بیایید.

هر دو شما همدیگر را دوست دارید

نیمه‌ گمشده هم بودن به این معنی نیست که در همه لحظات عاشق هم باشید (حتی نیمه‌های گمشده هم ممکن است یک روز دیگر هم را دوست نداشته باشند!). معنی آن این است که به اندازه‌ای هم را دوست داشته باشید که بتوانید با او بمانید تا دوباره عاشقش شوید، هر چقدر هم که این مدت طول بکشد.

بخوانید: این نشانه ها را اگر مشاهده کردید همسر شما به شما علاقه ای ندارد

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید و بتوانید نیمه گمشده خود را پیدا کنید.

مطالب مشابه را ببینید!