مجله تاپ‌ناز‌

عکس های هانیه غلامی و مادرش + بیوگرافی هانیه غلامی و زندگی شخصی و ازدواج

هانیه غلامی بازیگر معروف و بسیار خوش چهره ایرانی است که به دلیل چهره زیبای خود مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. ما نیز امروز در سایت ادبی و تفریحی تاپ ناز نگاهی بر زندگی این بازیگر خوش چهره خواهیم داشت؛ پس در ادامه با ما باشید.

photo 2024 03 15 17 32 47

بیوگرافی هانیه غلامی

هانیه غلامی بازیگر ایرانی متولد 12 بهمن سال 1373 در شهر تهران است. او بازیگری را از کودکی شروع کرد.

هانیه غلامی

نخستین فیلم

نخستین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه به کارگردانی منوچهر هادی است.  فیلم اصلا جور در نمیاد و سریال روبیک هم از دیگر کارهای وی می باشد.

هانیه غلامی

کسب مقام در رشته کاراته

هانیه غلامی مقام سوم کاراته استان تهران را دارد و به زبان های انگلیسی و هندی هم مسلط است. او مدرک روانشناسی بالینی را هم دارد. از کودکی به روانشناسی و بازیگری علاقه داشت و به گفته خودش بعد از چند بار تست دادنبرای نقش های متفاوت بلاخره در فیلم منوچهر هادی از بین بیش از صد نفر دختر هم سن و سال خودش پذیرفته شد.

هانیه غلامی

کاهش وزن 10 کیلو در یک ماه!

او که برای بازی در فیلم منوچهر هادی پذیرفته شد یک مشکل اساسی داشت که آن هم وزنش بود. او توانست در طی یک ماه بیش از ده کیلو وزن کم کند تا به نقشش نزدیک تر شود و به فیلبم برداری برسد.

هانیه غلامی

دیدگاه مثبت منتقدین نسبت به وی

پس از اکران فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه در جشنواره فیلم فجر سال 1390 در اکران های عمومی نظرات بسیاری خوب از سمت منتقدان همچون خسرو نقیبی در برنامه 7 شبکه سه و نظرات عموم راجع به نخستین بازی او داده شد، او از سوی خانه شهریاران جوان دارای تندیس ارمغان اهدا می باشد.

هانیه غلامی

بدون کلاس بازیگری

هانیه غلامی در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده است و او می گوید که بسیار فیلم می بیند و همچنین اهل مطالعه زیدی در مورد فیلمنامه نویسی و کارگردانی است.

هانیه غلامی

نمایشنامه خوانی و صدایپشگی

او تجربه نمایشنامه خوانی را با نمایشنامه (رقص کاغذ پاره ها) اثر محمد یعقوبی شروع کرد و صداپیشگی هم از دیگر علایق او است و تاکنون راوی فیلم کوتاه درخت زندگی به کارگردانی لادن سلیمانی بوده است و صدا پیشگی فیلم جواد و فرشته به کارگردانی محسن افشانی را هم در کارنامه هنری اش دارد.

هانیه غلامی

ازدواج و همسرش

هانیه غلامی در اردیبهشت سال 1396 در سن 23 سالگی ازدواح کرد و عکس های مراسم عروسی اش را منتشر کرد.

هانیه غلامی

مادر هانیه غلامی

مادر او لادن سلیمانی است که او هم بازیگر است. انتشار عکس های هانیه غلامی در کنار مادرش باعث شد که کاربران تعجب کنند زیرا مادر وی نسبت به او خیلی جوان است و بیشتر شبیه به دو خواهر هستند.

عکس های هانیه غلامی Hanieh Gholami

هانیه غلامی

عکس های اینستاگرام هانیه غلامی

هانیه غلامی

جدیدترین عکس های هانیه غلامی

هانیه غلامی

مطالب مشابه را ببینید!