مجله تاپ‌ناز‌

بهترین هتل های مشهد برای اقامت در ماه رمضان کدامند؟

مطمئناً سفر در ماه رمضان محدودیت هایی را به همراه می آورد اما باید به این مسئله توجه داشت که شهری همچون مشهد قوانین سخت تری دارد. از این رو با اقامت در بهترین هتل های مشهد و آن هم در ایام ماه رمضان می توانید از محدودیت های ایجاد شده داخل شهر مشهد در امان بمانید.

بهترین هتل های مشهد برای اقامت در ماه رمضان کدامند؟

هرچند برخی از هتل ها همچون هتل قصر طلایی مشهد یا هتل فدک الزهرا مشهد برنامه هایی را برای ماه رمضان در نظر گرفته اند که می توانید با رزرو هر یک از آن ها اقامتی عالی در شهر مشهد را تجربه کنید. لازم به ذکر است در ماه رمضان تمامی رستوران ها و آبمیوه فروشی ها تا بعد از ظهر تعطیل هستند و نمی توانید رستورانی بیرون از هتل را پیدا کنید تا غذا ارائه دهد.

پس با انتخاب صحیح هتل های مشهد می توانید از کیفیت افطاری و سحری و غذاهای موجود اطمینان حاصل کنید. پیشنهادهای ما به شما برای اقامت در هتل های مشهد شامل هتل شکوه شارستان مشهد، هتل جهان مشهد، هتل ارغوان مشهد، هتل نگین مصلی مشهد، هتل اترک مشهد و هتل پارس مشهد می شود.

کدام هتل های مشهد در ماه رمضان سرویس می دهند و غذا دارند؟

تمامی هتل های مشهد اعم از هتل گوهر مشهد، هتل ایزد مشهد، هتل دایان مشهد، هتل بهبهان مشهد، هتل الغدیر مشهد و هتل نیایش مشهد هم در ماه رمضان سرویس و غذا ارائه می دهند.

بهترین هتل های مشهد برای اقامت در ماه رمضان کدامند؟

هتل گلدن پالاس مشهد

در رستوران ترمه هتل قصر طلایی مشهد پک های مختلفی برای افطاری ارائه می شود که با رزرو هتل گلدن پالاس مشهد می توانید از رستوران ترمه استفاده نمایید. فضای نوستالژی، کیفیت غذایی بالا و ارائه خدمات منحصر به فرد از ویژگی های این رستوران زیبا می باشد. فاصله هتل گلدن پالاس مشهد تا حرم مطهر 10 دقیقه با خودرو است.

هتل شکوه شارستان مشهد

هتل شکوه شارستان مشهد از دیگر هتل های پیشنهادی ما به شما عزیزان است که در ماه رمضان افطاری و سحری با کیفیت بالا ارائه می دهد. کیفیت بالای غذاها و منوی بوفه سلف سرویس از ویژگی های خاص هتل شکوه شارستان مشهد است. فاصله هتل شکوه شارستان تا حرم مطهر کمتر از 10 دقیقه پیاده روی است.

هتل اترک مشهد

هتل اترک مشهد یک هتل چهار ستاره تاپ است که در فاصله کمی از حرم قرار گرفته و خدمات و امکانات بسیار خوبی را ارائه می دهد. هتل اترک مشهد دارای رستورانی با ظرفیت 300 نفر می باشد که با بهترین طراحی چیده شده و منو بوفه سلف سرویس آن هر سلیقه ای را راضی می کند. در ماه رمضان رستوران های هتل اترک با سرو پک های افطاری از شما پذیرایی می کنند.

کدام هتل های مشهد در ماه رمضان افطار ویژه ای دارند؟

در هیچ یک از هتل های مشهد افطار ویژه ای سرو نمی شود و تمامی هتل های مشهد بسته به نوع ستاره هایشان غذاها و نوشیدنی های مختلفی را ارائه می دهند. به عنوان مثال هتل فدک الزهرا مشهد در ماه رمضان پک های افطاری تدارک دیده که در کمتر هتلی دیده می شود.

بهترین هتل های مشهد برای اقامت در ماه رمضان کدامند؟

هتل گلدن پالاس مشهد نیز در رستوران ترمه خود نیز افطاری مفصلی را تدارک دیده تا روزه داران هیچ مشکلی از بابت خوردن و نوشیدن نداشته باشند. علاوه بر این موارد هتل های دیگری همچون هتل ساوین مشهد، هتل ایزد مشهد، هتل گوهر مشهد، هتل شباهنگ مشهد و … هم برای افطاری برنامه هایی را تدارک دیده اند.

کدام هتل های مشهد در ماه رمضان، برنامه های ویژه این ماه را انجام می دهد؟

به صورت عمومی بیشتر هتل های مشهد برنامه ویژه ماه رمضان (احیا شب های قدر) را انجام نمی دهند، زیرا تمامی زائران برای برپایی این احیاء راهی حرم مطهر می شوند. اما در هتل های دور از حرم ممکن است در نمازخانه هتل، مراسم شب های قدر احیاء شود تا زائران سالمند یا کودک بتوانند از ثواب این شب های عزیز نهایت استفاده را ببرند.

کدام هتل های مشهد در ماه رمضان برای روزه داری مناسب هستند؟

به دلیل گرفتن روزه پیشنهاد ما به زائران در ماه رمضان این است، هتل هایی را رزرو کنند که در نزدیکی حرم باشد. از بهترین هتل های مشهد برای روزه داری می توان به هتل قصر الضیافه قدس مشهد، هتل قصر الضیافه مشهد، هتل آپارتمان ترنم مشهد، هتل نیکو مشهد، هتل ادریس مشهد و هتل جهان مشهد اشاره کرد.

کدام هتل های مشهد در نزدیک حرم در ماه رمضان دارای غذا هستند؟

بهترین هتل های مشهد برای اقامت در ماه رمضان کدامند؟

تمامی هتل های مشهد نزدیک حرم و دور از حرم در ماه رمضان غذا دارند. از آنجایی که تمامی رستوران های اطراف حرم تا ساعت 4 عصر بسته هستند شما می توانید از رستوران خود هتل برای صبحانه، ناهار و شام استفاده کنید. اگر در هیچ یک از هتل های مشهد اقامت ندارید و می خواهید صبحانه و ناهار میل نمایید پیشنهاد می کنیم رستوران هتل جواد مشهد، رستوران هتل رفاه مشهد و رستوران هتل الماس 2 مشهد را از دست ندهید.

قیمت هتل های مشهد در ماه رمضان کاهش می یابد یا نه؟

قیمت هتل های مشهد در ماه رمضان به صورت کلی کاهش می یابد اما متقارن شدن ماه رمضان در ایام تعطیلی موجب می شود تا قیمت ها افزایش داشته باشد. هرچند می توان با رزرو هتل مشهد از سایت های معتبر همچون پرشین هتل یا … با خاطری آسوده راهی شهر مشهد در ماه رمضان شد؛ زیرا سایت هایی که رزرو آنلاین هتل را انجام می دهند با کمترین قیمت هتل ها را عرضه می دارند.

مطالب مشابه را ببینید!