هدفون در صورت و گوش های زن جوان منفجر شد! + تصاویر

هدفون در صورت و گوش های زن جوان منفجر شد! + تصاویر

زن جوان که در هواپیما در حال گوش دادن به موسیقی با هدفون بود ناگهان ماجرای وحشتناکی برایش رخ داد. هدفون در گوشش منفجر شد و باعث سوختگی صورت و گوش هایش شد.

 

انفجار هدفون در گوش زن جوان باعث سوختن وی شد

نقص در باتری هدفون موجب اتش گرفتن و منفجر شدن هدفون در صورت زن جوان شد. این اتفاق در هواپیمایی مسیر استرالیا رخ داد.

هدفون
به گزارش خبرگزاری فرانسه؛ مقامات اعلام کردند صورت و دست زنی در یک هواپیما بر اثر انفجار باتری هدفون با سوختگی روبرو شد. این هواپیما به مقصد استرالیا در پرواز بود.

این مسافر 19 فوریه در حال گوش کردن به موسیقی از طریق هدفون خود در مسیر پکن به ملبورن بود که ناگهان انفجاری با صدای بلند رخ داد.

وی در این خصوص به مقامات اداره امنیت حمل و نقل استرالیا گفت:«وقتی سرم را چرخاندم، متوجه سوختگی روی صورتم شدم. فقط صورتم را گرفتم که باعث شد هدفون به دور گردنم منتقل شود. همچنان احساس سوختگی می کردم تا این که هدفون را روی زمین انداختم. آتش در بخش های مختلف هدفون دیده می شد.»

میهمانداران به سرعت به کمک وی شتافتند و روی هدفون که بر زمین افتاده بود آب ریختند؛ اما هم باتری و هم قاب باتری آن ذوب شده و به کف هواپیما چسبیده بودند.

هدفون در صورت و گوش های زن جوان منفجر شد! + تصاویر
تصاویر منتشر شده زنی را با صورت و گردنی سیاه شده و تاول هایی روی دستش نشان می دهد. مسافران هم مجبور شدند تا پایان سفر، بوی پلاستیک ذوب شده، لوازم الکترونیک و موی سوخته را تا پایان سفر تحمل کنند.
هدفون در صورت و گوش های زن جوان منفجر شد! + تصاویر

اداره امنیت حمل و نقل استرالیا که از آژانس پروازی درگیر با این حادثه Incident نام نبرده بر این باور است که باتری لیتیومی این هدفون احتمالاً آتش گرفته است.

در بیانیه این مرکز آمده است:«در حالی که طیف محصولاتی که از باتری استفاده می کنند رو به افزایش است، احتمال وقوع حوادث Accidentss در خلال پرواز نیز تقویت می شود.»

انفجار هدفون روی صورت زن جوان+عکس

مطالب مشابه را ببینید!