هدیه همراه اول به بانوان

هدیه همراه اول به بانوان

همراه اول

اپراتور اول تلفن همراه کشور اعلام کرده است که به مشترکین خانم مالک سیم کارت اعتباری، ۳۰ درصد شارژ رایگان می‌دهد.

در طرح جدیدی با عنوان «هدیه شارژ بانوان»، همراه اول به سیم‌کارت‌هایی که به نام‌ یک خانم ثبت نام شده باشد، ۳۰ درصد شارژ بیشتر می‌دهد.

براساس این گزارش، بانوان همراه اولی می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری (مربع پین‌کد ستاره ۱۲۳ ستاره ۱۱۱ ستاره) از ۳۰ درصد اعتبار هدیه در زمان شارژ سیم‌کارت خود بهره‌مند شوند.

این گزارش می‌افزاید: کل مبلغ پین و ۳۰ درصد شارژ هدیه، در مدت زمان محدودی قابل استفاده است. پس از وارد‌کردن رمز شارژ، ابتدا مشترک به اندازه مبلغ پین افزایش شارژ داشته و سپس این مبلغ کسر شده و به جای آن شارژی به ارزش ۱۳۰ درصد مبلغ بین (پس از کسر مالیات) به مشترک داده می‌شود.

شارژ دریافتی (مجموعه شارژ خریداری شده و شارژ هدیه) برای استفاده درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) بوده و برای مکالمه، ارسال پیامک، پیام چند رسانه‌ای (MMS) و اینترنت همراه (GPRS) با تعرفه‌های جاری همراه اول قابل استفاده است.

هنگامی که مشترک کد دستوری هدیه شارژ بانوان را ارسال می‌کند، ابتدا پروفایل وی در پایگاه داده‌های همراه اول بررسی شده و در صورتی که مشترک خانم نباشد، به وی اطلاع داده می‌شود که مشمول طرح نیست؛ اما پین هم‌چنان قابلیت مصرف را خواهد داشت. به عبارت دیگر در این طرح پین مصرف نشده و مشترک می‌تواند آن را به صورت عادی یا در طرح‌های دیگر شارژ هدیه مورد استفاده قرار دهد.

با استفاده از شارژ دریافتی نمی‌توان بسته‌های تشویقی از جمله بسته‌های اینترنت همراه، پیامک و … خریداری کرد. هم‌چنین شارژ دریافتی را نمی‌توان به سایر خطوط اعتباری انتقال داد و مشترکین حقوقی امکان دریافت این هدیه را ندارند.

دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص طرح «هدیه شارژ بانوان» از طریق پرتال همراه اول به نشانی WWW.MCI.IR امکان‌پذیر است.

مطالب مشابه را ببینید!