مجله تاپ‌ناز‌

هرگز این وسایل را برای خانه کوچک نخرید!

هرگز این وسایل را برای خانه کوچک نخرید!

دکوراسیون آپارتمان های با متراژ پایین باید به گونه‌ای باشد که فضا را از آن چه که هست، بزرگ تر نشان دهند. آپارتمان های کوچک برای قراردادن وسایل بزرگ مناسب نیستند. متأسفانه، بسیاری از افراد با قراردادن وسایل چوبی بزرگ مانند میز و مبل سلطنتی، فضای خانه را بیش از حد دلگیر می‌کنند.

امروزه، یکی از محبوب‌ترین سبک دکوراسیون منزل، سبک مینیمالیسم است که طرفداران زیادی دارد. این سبک دارای ویژگی‌هایی متعددی است، اما یکی از بهترین ویژگی‌های آن در دکوراسیون منزل، عدم ایجاد شلوغی در فضا است.

یکی از نکات مهم در دکوراسیون منزل، خرید لوازم خانگی است. اما اگر در واحدی با متراژ کم زندگی می‌کنید، باید بدانید که چه وسایلی را هرگز نباید برای خانه کوچک بخرید. در ادامه توسط کی خوبه ، وسایل و لوازمی را معرفی خواهیم کرد که شما هرگز نباید در دکوراسیون خانه کوچک از آن‌ها استفاده کنید.

چه وسایلی و لوازمی برای خانه کوچک نخریم؟

هرگز این وسایل را برای خانه کوچک نخرید!

فرش با متراژ کم

فرش های کوچک و با متراژ پایین، یکی از وسایلی است که شما نباید در دکور خانه کوچک خودتان از آن استفاده کنید. فرش های کوچک، فضای منزل شما را کوچک‌تر از آن چه که هست نشان می‌دهند. شما می‌توانید پس از خرید ملک، فرش هایی با متراژ مناسب ملک را خریداری کنید و در چیدمان منزل خود، از آن‌ها استفاده کنید.

پرده با طول کم

پرده های کوچک و با طول کم را در دکوراسیون واحد‌های آپارتمانی کوچک استفاده نکنید. بهتر است، برای خانه کوچک از پرده های با طول بلند استفاده کنید، به طوری که دیوار را به صورت کامل بپوشانند. این پرده ها باعث می‌شوند تا فضای خانه شما، بزرگتر از آن چه که هست به چشم بیاید. اگر از پرده‌های با رنگبندی دلچسب نیز استفاده کنید، فضای خانه کوچک شما، بیش از پیش مدرن و دلنشین می‌شود. این موضوع در مورد دکوراسیون دفترکار را نیز صدق می‌کند. شما پس از خرید دفترکار می‌توانید از این گزینه در دکوراسیون بهره ببرید.

وسایل و لوازم خرده ریز

یکی دیگر از وسایلی که نباید برای خانه کوچک بخرید، وسایل خرده ریز است. شما نباید فضای کوچک خانه را شلوغ کنید، زیرا علاوه بر ایجاد حواس پرتی، فضای خانه تان را کوچکتر و دلگیر تر نشان خواهند داد.

کوسن و بالش روی مبل

تعداد کوسن و بالش روی مبل باید به اندازه ابعاد مبل باشد و اگر تعداد آن‌ها بیشتر باشد، خانه شما شلوغ تر و کوچک‌تر به چشم می‌آید. برقراری تعادل، اصلی مهم در دکوراسیون خانه کوچک است.

مبل سلطنتی و بزرگ

مبلمان جمع و جور، بهترین گزینه در دکوراسیون خانه کوچک می‌باشد. شما نباید از مبلمان سلطنتی با تعداد صندلی بالا استفاده کنید، زیرا فضای مفید خانه را از دست خواهید داد

میز ناهارخوری

استفاده از صندلی کانتر و اپن، به جای خرید میز ناهار خوری، توصیه می‌شود. صندلی و میز تاشو نیز گزینه مناسبی برای دکوراسیون واحد های کوچک است. اما هرگز میز ناهارخوری بزرگ با تعداد صندلی بالا برای آشپزخانه خانه کوچک خریداری نکنید.

عسلی و میز مبل

بهتر است از عسلی های تاشو استفاده کنید یا این که میزهایی خریداری کنید که بتوانید آن ها را جمع کنید و در گوشه ای از منزل قرار دهید. خرید میز بزرگ برای پذیرایی در خانه کوچک، اصلاً مناسب نیست و دست و پا گیر است.

میز تلویزیون بزرگ

در خانه های کوچک، بهتر است تلویزیون بر روی دیوار نصب شود یا اینکه از میز تلویزیون با ابعاد کم استفاده کنید.

تخت، میز مطالعه و میز آرایش در اتاق خواب

در خانه های کوچک، بهتر است از تخت تاشو یا کشویی استفاده کنید. اگر اتاق خواب بسیار کوچک دارید، بهتر از میز مطالعه تاشو و میز آرایش کوچک استفاده کنید که علاوه بر کاربردی بودن، فضای خانه شما را محدود تر نکنند.

هرگز این وسایل را برای خانه کوچک نخرید!

کتابخانه و کمد

توصیه ما به عدم خریداری کتابخانه و کمد، برای خانه کوچک است. شما می‌توانید از کمد دیواری و شلف‌هایی که بر روی دیوار نصب می‌شوند، استفاده کنید. خرید کمد بزرگ و کتابخانه که فضای زیادی را اشغال می‌کند، کار درستی نیست. زیرا، این وسایل بزرگ فضای خانه کوچک شما را تا حد زیادی محدود می‌کنند.

یخچال و فریزر بزرگ

در خانه کوچک، بهتر است از یخچال و فریزر‌های بزرگ استفاده نشود. زیرا، فضای آشپزخانه را بسیار محدود می‌کنند و جای وسایل ضروری دیگر در آشپزخانه را می‌گیرند.

چراغ خواب بزرگ

اگر میخواهید از فضای اتاق خواب استفاده بیشتری ببرید، چراغ خواب بزرگ نخرید. چراغ خواب‌های دیواری هم مدرن هستند و هم فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند.

دستگاه های ورزشی

اگر خانه کوچکی دارید، اصلاً از دستگاه های ورزشی بزرگ استفاده نکنید. شما می‌توانید از برخی وسایل ورزشی تاشو و جمع و جور بهره لازم را ببرید.

اگر می‌خواهید خانه کوچک زیبا، دلچسب و مدرن داشته باشید، هرگز از وسایلی که در بالا گفته شد، استفاده نکنید. دوری از شلوغی فضاهای کوچک، آن‌ها را بزرگ تر از آن چه در حقیقت هستند، نشان می‌دهند.

در نهایت

دکوراسیون منزل، امری مهم در زیباسازی منزل است. شما می‌توانید بدون داشتن دغدغه در مورد متراژ، خرید ملک انجام دهید و با توجه به فضای خانه خود، چیدمان وسایل را به گونه‌ای انجام دهید که علاوه بر محدود نکردن فضا و محیط، خانه‌ای زیبا و دلنشین داشته باشید. شما می‌توانید با کمک سایت کی خوبه، بهترین سایت‌های خرید و فروش دفتر‌کار را شناسایی کنید و نظرات کاربران آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. شما‌ می‌توانید با کمک کی خوبه، خرید ملک را بدون بروز هیچ مشکلی در سایت‌های معتبر انجام دهید. همچنین، می‌توانید خرید و فروش دفتر‌کار را با قیمت مناسب در این سایت‌ها انجام دهید.

منبع : https://kikhobe.com/top-rent-apartment-house-site/

مطالب مشابه را ببینید!