مجله تاپ‌ناز‌

هزینه بلیچینگ دندان(سفید کردن دندان) در سال 1403

هزینه بلیچینگ دندان(سفید کردن دندان) در سال 1403

سفیدکردن دندان یکی از خدمات زیبایی محسوب می‌شود که نتیجه آن، چشم‌نوازی بیشتر لبخند افراد را در پی دارد. باید بگوییم که اولین پیغام سفیدی دندان‌ها، مربوط به بهداشت و پاکیزگی یک شخص می‌شود. به همین دلیل دکترتو کلینیک بستری را فراهم کرده تا همه خانم‌ها و آقایان بتوانند یک فرصت عالی برای افزایش زیبایی‌های ظاهری و بهداشت فردی خود داشته باشند و از هزینه بلیچینگ دندان با خبر شوند. در ادامه بیشتر در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

بلیچینگ دندان چیست

بلیچینگ دندان یک تکنیک برای افزایش زیبایی و سفیدی دندان‌ها است که افراد زیادی برای انجام آن پیش‌قدم می‌شوند. علت این است که نتیجه به‌دست آمده از این راه‌کار، رضایت بالایی را در پی دارد. در واقع خروجی حاصل‌شده، دندان‌هایی هستند که در کنار داشتن فرم طبیعی، جذابیت و بهداشت را به چهره فرد هدیه داده‌اند.

بلیچینگ دندان غالبا توسط افراد متخصص صورت می‌گیرد. به همین دلیل دکترتو کلینیک بستری را فراهم کرده تا امکان رزرو نوبت جهت سفیدکردن دندان‌ها، با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب، در اختیار تمام آقایان و خانم‌ها قرار بگیرد.

البته ذکر این نکته ضرورت دارد که امکان اجرای بلیچینگ دندان در خانه نیز میسر است، اما این کار نباید بدون احتیاط و مشورت با افراد متخصص انجام شود. چون ممکن است عواقب جدی مثل حساسیت‌های دندانی یا آسیب‌زدن به لثه را در پی داشته باشد.

بلیچینگ دندان چقدر دوام دارد

دوام بلیچینگ دندان به عوامل زیادی بستگی دارد که در فهرست پایین به برخی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

  • رعایت بهداشت دهان و دندان
  • وضعیت اولیه دندان‌ها
  • مواد مصرفی و به‌کار رفته در بلیچینگ
  • اقدام به تمدید یا عدم تمدید بلیچینگ

دقت داشته باشید که به‌صورت کلی، اگر بلیچینگ دندان به‌شکلی اصولی اجرا شود و در فرایند انجام آن، از متریال مرغوب و باکیفیت استفاده کنند، این تکنیک زیبایی می‌تواند یک سال تا 18 ماه دوام داشته باشد.

البته فراموش نکنید که برخی از اشخاص، بلیچینگ دندان را در خانه انجام می‌دهند. به‌این‌ترتیب می‌توانند اثرات آن را تمدید کرده و مانع از نابودی بلیچینگ شوند. در این حالت باید بگوییم که اگر در دسته این افراد قرار دارید، می‌توانید خیال خود را از بابت ماندگاری آن تا 2 سال نیز راحت کنید.

شاید بپرسید که اگر قادر به اجرای بلیچینگ دندان در خانه نباشیم، چه می‌شود؟ آیا باید تا پایان یک سال منتظر ماند تا وقتی که اثرات بلیچینگ از بین برود؟ قطعا خیر! شما می‌توانید ازطریق خدمات دکترتو کلینیک، بلیچینگ دندان خود را با کیفیتی بالا و هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه، دوباره تمدید کنید!

سفید کردن دندان مناسب چه کسانی است؟

هزینه بلیچینگ دندان(سفید کردن دندان) در سال 1403

بلیچینگ تکنیکی است که فقط رنگ دندان‌ها را تغییر می‌دهد. بنابراین، انتظار نداشته باشید که بلیچینگ بتواند فرم و شکل دندان‌هایتان را اصلاح کند! به سخن دیگر، اگر ردیف‌بندی و شکل دندان‌های خود را دوست دارید و نمی‌خواهید آن‌ها را تغییر دهید، بهتر است بلیچینگ را صرفا برای افزایش زیبایی و درخشان‌کردن دندان‌هایتان به‌کار بگیرید.

البته این نکته را لحاظ کنید که برخی از افراد، کاندیدهای مناسبی برای بلیچینگ نیستند! چراکه دندان آن‌ها حساسیت زیادی از خود نشان می‌دهد یا در دوران خاصی مثل بارداری و شیردهی هستند. به همین دلیل توصیه ما این است که قبل‌از قطعی‌کردن تصمیم خود، حتما با افراد متخصص مشورت کنید یا نظر کسانی که پیش‌از شما برای بلیچینگ اقدام کرده‌اند را مطالعه کنید. دکترتو کلینیک فرصت خواندن نظرات را در اختیارتان قرار داده است.

نحوه بلیچینگ دندان چگونه است؟

اجرای بلیچینگ دندان کار سختی نیست. چون انجام آن توسط یک ژل مخصوص که حاوی مقادیر زیادی پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید است، صورت می‌گیرد. این ژل که شکلی مشابه خمیردندان دارد و در برخی موارد مشابه یک نوار است، با قرارگیری روی دندان‌ها، موجب سفیدشدن طولانی‌مدت آن‌ها می‌شود.

چقدر طول می‌کشد تا فرایند بلیچینگ دندان تکمیل شود؟

اگر بخواهیم به‌صورت میانگین به این سوال پاسخ دهیم که چقدر طول می‌کشد تا فرایند بلیچینگ دندان تکمیل شود، باید بگوییم که مراجعه‌کننده با توجه به شرایط و رنگ دندان‌هایش، به‌تقریب نیاز به 2 تا 3 جلسه دارد که هر جلسه، ممکن است 45 دقیقه تا یک ساعت طول بکشد.

بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت که بلیچینگ دندان نه‌تنها نتایج فوق‌العاده‌ای در پی دارد، بلکه زمان زیادی را از افراد نمی‌گیرد و ماندگاری آن به‌قدری است که بتوان حداقل تا یک سال، از مراجعه مجدد به مراکز زیبایی خودداری کرد.

هزینه بلیچینگ دندان

هزینه بلیچینگ دندان(سفید کردن دندان) در سال 1403

بلیچینگ دندان با مواد مختلف از کشورهای متفاوتی انجام می‌شود که هریک از آن‌ها دارای قیمت‌های مخصوص به خود هستند. به همین دلیل در ادامه شما را با متریال هر کشور و هزینه‌های آن‌ها آشنا می‌کنیم:

  • متریال آمریکایی: بلیچینگ دندان با مواد آمریکایی، در کم‌ترین حالت، قیمتی معادل 4 میلیون تومان دارد. البته در دکترتو کلینیک، این هزینه تا 8 میلیون تومان نیز افزایش می‌یابد.
  • مواد هلندی: اگر متخصص از متریال هلندی برای بلیچینگ دندان استفاده کند، حداقل بودجه‌ای که باید کنار بگذارید، معادل 6 میلیون تومان است.
  • مواد آلمانی: بلیچینگ دندان با متریال آلمانی، قیمتی مقرون‌به‌صرفه دارد. به‌طوری که می‌توان گفت هزینه‌های آن از 3 میلیون تومان شروع می‌شود.
  • متریال برزیلی: اگر برای بلیچینگ دندان از متریال برزیلی استفاده شود، قیمت‌ها حدودا از 2 میلیون و 800 هزار تومان شروع شده و به 5 میلیون تومان هم می‌رسد.

البته باید اضافه کنیم که در دکترتو کلینیک، امکان بلیچینگ دندان با لیزر نیز وجود دارد که هزینه هر فک آن، حول‌وحوش 3 میلیون تومان است که در مجموع به 6 میلیون تومان خواهد رسید. قیمت بلیچینگ دندان با ماده وایت نیز 3 میلیون تومان برآورد می‌شود که درصورت خوش‌شانس‌بودن و بهره‌مندی از تخفیف، امکان دریافت این خدمت با مبلغ 2 میلیون و 700 هزار تومان نیز مقدور است.

جمع‌بندی

اگر به‌دنبال اصلاح لبخند خود هستید، همچنین می‌خواهید مینای دندان و عاج‌های سفیدتری داشته باشید، خدمات مربوط به بلیچینگ دندان توسط دکترتو کلینیک در اختیار شما قرار گرفته است. این تکنیک زیبایی، نه‌تنها موجب افزایش اعتمادبه‌نفس افراد می‌شود، بلکه بهداشت فردی را زیاد کرده و جذابیت‌های چهره را دوچندان می‌کند. بنابراین، درصورتی‌که تصمیم به ایجاد تغییرات چشم‌نواز در صورت‌تان گرفته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که از سرویس‌های مربوط به سفیدکردن دندان بهره ببرید.

مطالب مشابه را ببینید!