واکنس جهانگیر الماسی بازیگر مرد ایرانی به طلاق آنجلینا جولی و برد پیت!

جهانگیر الماسی بازیگر مرد مشهور ایرانی در گفتگویی به طلاق آنجلینا جولی و همسرش براد پیت واکنش نشان داد.

تاسف بازیگر مشهور از جدایی آنجلینا جولی و برد پیت

جهانگیر الماسی بازیگر سریال در چشم باد در مصاحبه ای از جدایی آنجلینا جولی و براد پیت تاسف خورد و درباره فیلم سینمایی فروشنده اظهار نظر کرد.

 

الماسی در خصوص اینکه آیا جشنواره مقاومت را مقابل جشنواره فجر می بینید یا خیر اظهار داشت:نه، من مدیریت سیاسی و دولتی را خیلی جامع تر می دانم حتی این دو جریان را هم دست چپ و راست یک پیکر می دانم، حالا برخی اوقات این دوستان بازی می کنند و بعضی وقت ها آنها، ولی من قاطی این بازی ها نمی شوم.

جهانگیر الماسی

واکنش جهانگیر الماسی به جدایی آنجلینا جولی و براد پیت

او در ارتباط با جدایی آنجلینا جولی و بردپیت از یکدیگر، گفت:متأسفم، واقعا خیلی متأسفم، مردم یا دوستان متوجه نشدند که من در خبرگزاری فارس به شوخی به آقای سلحشور گفتم حیف نیست در مورد آنجلینا جولی صحبت می کنید، این زن دارای جذابیت هایی است، حال آن شوخی فهمیده نشد.

بازیگر «در چشم باد» در ادامه اضافه کرد:آنجلینا فرزند یک بستر فرهنگی متفاوت است ما در اینجا طور دیگری زندگی می کنیم آنها طور دیگر، اخلاقیات ما چیز دیگری است و آنها چیز دیگر، حوزه تربیتی ما خیلی متفاوت تر از آنها است، ما با معیارهای خودمان حق نداریم راجع به آنها قضاوت کنیم چون آنها مواظب عقاید خودشان هستند و سر یک اصولی هم همیشه ایستادند، خودم خانواده های مسیحی را دیدم که چقدر متعصب هستند، اما تعصب آنها واقعی است مثل ما نیست.

طلاق آنجلینا جولی و براد پیت

طلاق آنجلینا جولی و براد پیت

او در خصوص فیلم سینمایی «فروشنده» افزود:پس از تماشای آخرین اثر سینمایی اصغر فرهادی متنی را برای یکی از دوستانم فرستادم که محتوای آن بدین شرح است:«دیشب فروشنده را دیدم عجیب بود در طول فیلم صدای گریه می آمد صدای مردم غرناطه بود در اسپانیا انگار یا از کوهپایه های کوه های پیرنه در فرانسه، خنده هم بود نوشانوش و خنده به زبان فرانسه لاتین و ایبری و دورتر به زبان ابری، می خندیدند، خواب دیدم عبرت که پسر بقا و پسر فلسطین را بر قاتل نشاندند و برعکس و بر او می خندند.»

واکنش جهانگیر الماسی بازیگر ایرانی به طلاق آنجلینا جولی

مطالب مشابه را ببینید!