گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / واکنش خنده دار و جالب مهران غفوریان به توهین یک نشریه به بازیگران!

واکنش خنده دار و جالب مهران غفوریان به توهین یک نشریه به بازیگران!

مهران غفوریان و همسرش

عکس از واکنش مهران غفوریان به توهین نشریه یالثارات

مهران غفوریان به یک نشریه که در مورد حجاب بازیگران زن ایرانی به روی فرش قرمز جشن حافظ حرف ها و توهین های عجیبی کرده بود واکنش نشان داد و یک عکس بامزه منتشر کرد.

مهران غفوریان از بازیگرانی که عکسش به همراه همسرش در کنار تیتر تند نشریه یالثارات منتشر شده بود واکنشی متفاوت نسبت به این تیتر نشان داد.

همچنین : عکس های جدید بازیگران ایرانی و همسرانشاندر جشن حافظ

عکس لباس پیشنهادی مهران غفوریان برای جشن حافظ سال نود و شش ۹۶

واکنش خنده دار و جالب مهران غفوریان به توهین یک نشریه به بازیگران!

loading...

5 دیدگاه ها

  1. سلام. نظر بنده این است که دست اندرکاران این سایت افرادی شیاد، بی دین و مزخرف هستند و از افراد بی هویت و ضد دین طرفداری میکنند کسی که حجاب رابه سخره میگیرد یعنی از ضروریات دین و آنچه که در قرآن آمده هیچ اطلاعی ندارد و قطعا این فرد مطرود جامعه اسلامی و شهید پرور است البته میتوان از نحوه پوشش همسرش نیز این بی غیرتی را فهمید اینگونه افراد در زنگی حیوانی خود بد راهی را انتخاب کرده و عاقبت بدی خواهند داشت . البته مطمئن هستم که نظر بنده نمایش داده نخواهد شد بدلیل سطر اول .

    • معلومه شما ادب و تربیت ندارید که در مورد هر کسی اینجوری قضاوت می کنید و به همه توهین می کنید
      خیلی ناراحت هستید اینترنت خونتون رو تعطیل کنید و توی اینجور سایتها نیاید!

  2. از محتوای کثیف این سایت معلوم است که افراد بی حیا و مروج فساد متصدی آن هستند و تعجب این است که چرا این سایت مزخرف را متوقف نمیکنند و به عبارتی، چرا گل نمی گیرند هر چند انشاءالله خداوند حسابشان را در موقع مناسب رسیدگی میکند .

  3. واقعیت اینه ایشون با این کارشون نشون دادند یالثارات حق داشت و اصلا تو قید وبند نیستند و حجابو قبول ندارند . حق طبیعشه دوست داره خانمش بقولی راحت بیاد بیرون ولی اینو تو فرهنگ ما اسمشو میزارن بیغیرتی و…، نباید ناراحت بشه. فرهنگ ما رو پوشش چه مرد و چه زن حساسه ، میتونن اگه زیاد سختشونه مثل دوستاشون برن کشورهای دیگه ، اونجا دیگه این فرهنگ نیست و بقول خودشون راحتترن

  4. حجاب نه تنها از نظر دین بلکه از نظرعقل برای صیانت از خانواده و سلامت جامعه امری واجب و حیاتی است مسئله ایی به این اهمیت رو مسخره کردن نشانه کم عقلی و سبک مغز ی است .ازادی تا حدی جایز است که مخل اسایش و ارامش و پاکی جامعه نباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...