واکنش علی دایی به حذف از جام حذفی و خبر استعفایش

قهرمانی در لیگ برتر هدف پرسپولیس/ در جریان استعفای خودم نیستم

واکنش علی دایی به حذف از جام حذفی و خبر استعفایش

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شایعات استعفایش از پرسپولیس گفت: من مربی این تیم هستم و به هیچ عنوان به شایعات این چنینی توجه نمی کنم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی شامگاه یکشنبه پس از حذف پرسپولیس در برابر فولاد خوزستان در اهواز اظهار کرد: به نظر من بازی دو تیم بازی خوبی از آب درآمد به گونه ای که نمایشی که فولاد و پرسپولیس در این بازی از خود نشان دادند بهترین بازی دو تیم بود به همین دلیل باید برای این بازی خوب به آنها تبریک گفت.

وی افزود: فوتبال همین است به خصوص در بازی های حذفی که لاجرم باید یک تیم حذف شود. ما اگر باهوش در زمین ظاهر می شدیم می توانستیم در مدت 120 دقیقه بازی را به سود خود تمام می کردیم به خصوص در نیمه دوم وقت های تلف شده که ما به خوبی می توانستیم به گل برسیم.

دایی با بیان اینکه ما قبل از این بازی به خوبی برای نواختن ضربات پنالتی تمرین کرده بودیم، اظهار کرد: کسانی که پشت ضربات پنالتی ایستادند و ضربات خود را از دست دادند خودشان اعلام آمادگی کرده بودند و از نظر روحی در شرایط خوبی حضور بودند ولی در جام حذفی رخ دادن این قبیل اتفاقات اجتناب ناپذیر است.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: باید به فولاد بابت این بازی و این پیروزی تبریک گفت. آنها به خوبی در برابر ما ظاهر شدند.

وی افزود: تیم فولاد جزو بهترین‌ تیم‌های باشگاهی کشور است که در 2 بازی گذشته شرایط سختی را به ما تحمیل کرده است. این تیم بازیکنان جوان و خوبی دارد و امیدوارم فرکی بتواند با این تیم موفق شود.

دایی در مورد شایعه استعفای وی از سرمربیگری پرسپولیس نیز گفت: عجیب است خودم هم از استعفای خود بی خبر هستیم ولی من سرمربی پرسپولیس هستم و به شایعات توجه نمی کنم.

وی در خصوص حضور علی پروین در راس مدیریت باشگاه پرسپولیس نیز گفت: پروین همیشه به من لطف دارد.

دایی ادامه داد: ما جام حذفی را از دست دادیم ولی سعی می کنیم تمام تلاش خود را در لیگ برتر متمرکز کنیم تا بتوانیم یکی از جام های ممکن را به دست بیاوریم. هم اکنون فاصله تیم های در صدر جدول بسیار به هم نزدیک است و ما می توانیم با کمی دقت به موفقیت خوبی دست پیدا کنیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اتفاقات بعد بازی با گسترش فولاد تبریز نیز گفت: مشکلات در تیم پرسپولیس مدت زمانی است که وجود دارد و تنها به همین هفته خاص محدود نمی شود. البته لزومی هم ندارد که بعد از این مسابقه بگویم که مشکلاتمان چیست اما مشکلات بر روی روند تیم تاثیرگذار بود.

 

———————

 

تنها نگرانی من برنامه‌ریزی سازمان لیگ است
فرکی: با وجود مصدومیت مکانی را تعویض نکردم/ عملکرد مثبت یا منفی ما در پایان فصل مشخص ‌می‌شود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با وجود مصدومیت سوشا مکانی این دروازه‌بان را تعویض نکردم و از او خواستم به بازی ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین فرکی بعد از پیروزی تیمش در ضربات پنالتی مقابل پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: به همه هواداران و مردم خوزستان تبریک می‌گویم، حضور بی‌سابقه تماشاگر در ورزشگاه غدیر اهواز ما را با انگیزه کرد و تلاش و شایستگی بازیکنان فولاد خوزستان باعث شد نمایش زیبای فوتبال ناب خوزستان رقم بخورد. ما در جریان بازی می‌بایست به نتیجه مطلوب می‌رسیدیم اما علی‌رغم میل باطنی ما بازی به وقت اضافه کشیده شد.

وی افزود: در این بازی دروازه‌بان‌های دو تیم روز بسیار خوبی داشتند. دروازه‌بان ما در ضربات پنالتی موفق‌تر عمل کرد و خوشحالم که توانستیم به یک پیروزی با ارزش دست پیدا کنیم. ادامه کار ما بسیار سخت است اما امیدوارم بتوانیم موفق شویم. با وجود مصدومیت شدید سوشا مکانی و اصرار او بر تعویض از او خواستم بماند چون می‌دانستم سوشا می‌تواند موثرتر باشد.

فرکی تأکید: بختیار رحمانی شب گذشته دچار بیماری شد و تا صبح زیر سرم بود با تلاش پزشکان تیم در ترکیب قرار داده شد. جا دارد از پزشکان تیم تشکر کنم. ما در هر دو جام تلاش می‌کنیم تا هوادار را راضی کنیم. شایستگی و عملکرد مثبت و فنی ما در پایان لیگ برتر و جام حذفی مشخص می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تنها نگرانی من برنامه‌ریزی سازمان لیگ است. این موضوع را به غلامرضا بهروان گفتم. چرا باید تیم نفت تهران 10 روز استراحت کند اما ما فقط 4 روز زمان داشته باشیم تا بازی آینده را برگزار کنیم انتظار دارم سازمان لیگ در برنامه‌ریزی خود تجدید نظر کند.

مطالب مشابه را ببینید!