ولخرجی عجیب فوتبالیست ها ! +عکس

فوتبالیست های حرفه ای به واسطه دستمزدهای کلانی که دریافت می کنند اغلب ولخرجی های عجیب و غریبی هم دارند.

به گزارش  نورنیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه ؛ در میان ولخرجی های متعدد فوتبالیست ها می توان 7 مورد را در فهرست ولخرجی های عجیب و حتی احمقانه قرار داد :

جبرئیل سیسه : ملی پوش فرانسوی تیم لیورپول در سال 2005 بالغ بر 2 میلیون پوند برای خرید عنوان «لردسیسه» هزینه کرد. عنوان «لرد» فقط به برخی خانواده های اصیل اروپایی از سال 1086 میلادی به بعد اعطاء شد اما سیسه توانست این عنوان اشرافی را خریداری کند.

  ولخرجی عجیب فوتبالیست ها


ویلیام گالاس : بازیکن سابق تیم آرسنال 350 هزار پوند هزینه کرد تا سراسر اتومبیل مرسدس SLR مک لارن خود را با فلز کروم بپوشاند. اتومبیل وی با حداکثر سرعت 333 کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا 100 در کمتر از 4 ثانیه با روکش کروم برق خاصی در جاده دارد.

 ولخرجی عجیب فوتبالیست ها

دیوید بکهام : جشن عروسی پر هزینه دیوید و ویکتوریا در سال 1999 را به خاطر دارید؟ بکهام برای این جشن دو عدد مبل سلطنتی از طلای خالص سفارش داد که بالغ بر 400 هزار پوند قیمت داشت.

 ولخرجی عجیب فوتبالیست ها

ماریو بالوتلی : ملی پوش ایتالیایی تیم منچستر سیتی علاقه زیادی به استتار نظامی داشت بطوریکه 160 هزار پوند برای استتار کامل اتومبیل بنتلی خود خرج کرد. در تصویر زیر مشخص است وی به غیر از اتومبیل ، موتورسیکلت خود را هم با طرحی نظامی روکش کرده است.

 ولخرجی عجیب فوتبالیست ها

الحاجی دیوف : بازیکن سنگالی و حاشیه ساز تیم لیورپول در سال 2009 بالغ بر 53 هزار پوند جهت روکش طلای اتومبیل کادیلاک خود هزینه پرداخت.

 ولخرجی عجیب فوتبالیست ها

اوبافمی مارتینز : وی اهل کشور نیگریا است و سابقه طولانی در ولخرجی دارد بطوریکه گفته می شد از 75 هزار پوند درآمد هفتگی 40 هزار پوند را فقط طی 2 روز تعطیلات آخر هفته خرج می کرد. یک شرکت مدیریتی حاضر شد با دریافت 300 هزار پوند رسیدگی به درآمدهای مارتینز را بر عهده بگیرد و به این ترتیب کمی از ولخرجی های او را محدود سازد.

 ولخرجی عجیب فوتبالیست ها

استفان ایرلند ‌: بازیکن سابق تیم منچستر سیتی استاد خریدهای بی مورد بود. ایرلند انواع اتومبیلها با رنگ های نامتعارف از قبیل رنج روور سفید با شعله های صورتی ، آئودی R8 با رنگ سفارشی پیراهن منچستر سیتی و … را در اختیار داشت. خانه 5 میلیون پوندی وی نیز پر بود از وسایل غیر ضروری از قبیل چندین آکواریوم ماهی غول پیکر ، میز بیلیارد که نام ایرلند بر روی آن حک شده بود. آکواریوم کوسه منزل وی که در کف آشپزخانه کار گذاشته بودند با مشکل فنی مواجه شده و ایرلند نتوانست از آن استفاده کند.

ولخرجی عجیب فوتبالیست ها
مطالب مشابه را ببینید!