مجله تاپ‌ناز‌

پارس استیل اولین تولید کننده ظروف پخت و پز استیل در ایران

پارس استیل،۳۷ سال تداوم کیفیت و سلامت ظروف پخت و پز

پارس استیل اولین تولید کننده ظروف پخت و پز استیل در ایران می‌باشد. هدف اصلی این برند همواره حمایت و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات ملی بوده و در تلاش برای تولید محصولی با کیفیت و ماندگار در جهت کسب افتخار ملی است. شرکت        پارس استیل در ابتدا با تعداد محدودی محصول از جمله زودپزهای مدل پارس شروع به فعالیت کرد و هم اکنون بیش از 40 نوع ظروف استیل از جمله انواع زودپز، سرویس قابلمه، قابلمه و ماهیتابه، کتری و شیرجوش را در برنامه تولید خود قرار داده است. استیل به علت بهداشتی و سالم بودن بهترین انتخاب برای ظروف پخت و پز می‌باشد و به دلایل متعدد هم سرآشپزان و هم خانه داران از این ظروف استفاده می‌کنند.

 

پارس استیل،۳۷ سال تداوم کیفیت و سلامت ظروف پخت و پز

خدمات پس از فروش

پارس استیل با بیش از سه دهه تجربه از تمامی ظرفیت‌های خود جهت کسب رضایت مشتری استفاده کرده است. فلسفه کاری این واحد تولیدی همواره حمایت و ارتقا محصولات بوده است. یکی از ویژگی های منحصر بفرد پارس استیل دقت در ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. ما مفتخریم که تیمی بزرگ از پارس استیل آماده کمک به مشتریان خود قبل، بعد و حین خرید محصولات هستند.

قبل از خرید: با دادن اطلاعات کافی در مورد محصولات به آنها کمک می کنیم تا محصولی را با توجه به نیاز خود خریداری کنند. مشتریان خود را با مزایای استیل آشنا می‌‌کنیم و توضیحات جامع و کافی در رابطه با اینکه استیل چگونه می‌تواند به سلامت خانواده کمک کند به آنها می‎‌دهیم.

در حین خرید: مشتریان را با نحوه استفاده، نگهداری، شستشو و پخت و پز با ظروف استیل آشنا می‌کنیم. آمادگی پاسخ‌گویی به هرگونه سوال احتمالی در رابطه با پخت غذا با محصولات پارس استیل را داریم.

بعد از فروش: پارس استیل تنها یک محصول برای آشپزخانه نیست. با خرید هر نوع محصول،شما عضوی از خانواده ما می‌شوید و ما سالها بعد از خرید در کنار شما خواهیم بود. تمامی محصولات این مجموعه شامل خدمات پس از فروش می‌باشند. شما می‌توانید با مراجعه به دفتر مرکزی به آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بین ملک و سه راه طالقانی، نبش خیابان صالحی (میثاق 4)، پلاک 278 و یا نماینده های فروش در سراسر ایران از این خدمات پس از فروش استفاده کنید.

 

مزیت خرید کالای ایرانی و خدمات پس از فروش

  • موجود بودن قطعات در صورتی خرابی
  • امکان تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن
  • راهنمایی تلفنی ، مراجعه حضوری جهت رفع ایرادات بوجود آمده
  • ارائه بروشور طرز استفاده صحیح از محصولات به مشتریان

 

 هدف های مهم خدمات پس از فروش

  • کمک به مشتریان در جهت استفاده راحت‌تر و درست از محصول
  • بازخورد عیوب محصولات به شرکت جهت بهبود مستمر فنی آنها
  • استفاده از نقطه نظرات مشتریان و تجزیه و تحلیل آن ها و انجام اقدامات لازم و مورد نیاز
  • کمک به واحد فروش جهت کسب رضایت مشتریان از محصولات خریداری شده

 

گارانتی انواع زودپز و دیگ زودپز

دیگ های زودپز پارس استیل از تاریخ خرید (طبق فاکتور فروشنده) دارای ۳ سال گارانتی می‌باشد.

پارگی بدنه ، جدا شدن کفه آلومینیومی از سطح دیگ، جدا شدن پیچ دسته از بدنه دیگ در صورتی که دچار ضرب دیدگی نشده باشد و زنگ زدگی استنلس استیل از جمله مواردی هستند که شامل گارانتی می‌باشد.

توجه داشته باشید که مواردی از قبیل قطعات جانبی شکستنی مانند انواع دسته، لاستیک دور درب، ضربات و آسیب های فیزیکی ناشی از عدم استفاده صحیح، آسیب های ناشی از حرارت زیاد، عدم استفاده از منابع گرمایی استاندارد مشخص شده، فرسایش عادی قطعات، خراشیدگی، کنده شدن، تغییر رنگ در اثر استفاده ناصحیح و سوختن غذا و زخمی نمودن سطوح داخلی یا خارجی ظروف، اثرات مخرب ناشی از شوینده و پاک کننده های شیمیایی شامل گارانتی نمی‌باشند.

 

 گارانتی مدل های متنوع قابلمه ها

تمامی قابلمه های پارس استیل از تاریخ خرید (طبق فاکتور فروشنده) دارای ۱۰ سال گارانتی می‌باشد که شامل موارد ذیل می‌گردد:

جدا شدن کفه آلومینیومی از سطح ظروف، جدا شدن جوش و پیچ دسته بدنه از ظروف در صورتی که دچار ضرب دیدگی نشده باشد و زنگ زدگی استنلس استیل شامل گارانتی می‌باشد.

ضمناً توجه داشته باشید موارد ذیل شامل گارانتی نمی‌باشند:

قطعات جانبی شکستنی مانند درب شیشه ای، انواع دسته ها

ضربات و آسیب های فیزیکی ناشی از عدم استفاده صحیح

آسیب های ناشی از حرارت زیاد، عدم استفاده از منابع گرمایی استاندارد مشخص شده

خراشیدگی، کنده شدن، تغییر رنگ در اثر استفاده ناصحیح و سوختن غذا و زخمی نمودن سطوح داخلی یا خارجی ظروف

اثرات مخرب ناشی از شوینده و پاک کننده های شیمیایی

 

گارانتی انواع کتری

مدت زمان گارانتی کتری پارس از تاریخ خرید طبق فاکتور فروشنده، مدت 3 سال می‌باشد.

جدا شدن جوش و پیچ دسته بدنه از ظروف در صورتی که دچار ضرب دیدگی نشده باشد و زنگ زدگی استیل مواردی هستند که شامل گارانتی می‌باشد.

لطفاً توجه داشته باشید مواردی از قبیل قطعات جانبی شکستنی کتری (مانند شیر بلند کتری، دسته ها)، قوری، ضربات و آسیب های فیزیکی ناشی از عدم استفاده صحیح، آسیب های ناشی از حرارت زیاد، عدم استفاده از منابع گرمایی استاندارد مشخص شده، اثرات مخرب ناشی از شوینده و پاک کننده های شیمیایی شامل گارانتی نمی‌باشند.

فراموش نکنید که در زمان استفاده، میزان حرارت شعله گاز نباید از سطح کفه کتری بیشتر باشد.

 

نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش

به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی و طبخ صحیح تاکید می‌شود قطعات یدکی را از محل شرکت واقع : تهران، خیابان دکتر شریعتی، بین ملک و سه راه طالقانی، نبش خیابان صالحی (میثاق 4)، پلاک 278 یا نمایندگی های مجاز شرکت پارس استیل تهیه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات نمایندگی های مجاز شرکت پارس استیل در سایر استان ها با تلفن دفتر مرکزی 4-77508303 021 تماس حاصل نمایید. فراموش نکنید که استفاده از قطعات یدکی متفرقه غیر استاندارد از قبیل لاستیک دور درب دیگ و قطعات سوپاپ (در سوپاپ قرمز رنگ، میله سوپاپ، فنر سوپاپ) و قطعات دیگر موجب خطر احتمالی می گردد.

 

ارتباط با ما

شما می توانید جهت ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های 4-77508303 021 تماس حاصل نمایید. ضمناً توجه داشته باشید تنها سایت رسمی فروش محصولات پارس استیل با گارانتی و ضمانت اصالت آدرس https://parssteel.com/ می‌باشد و دیگر صفحات به هیچ عنوان مورد تایید این شرکت نبوده و نماینده فروش پارس استیل نمی‌باشند.

دفتر مرکزی پارس استیل واقع در تهران به نشانی خیابان دکتر شریعتی، پایین تر از بهار شیراز، نبش خیابان صالحی، پلاک 278 می‌باشد.

کارخانه تولید محصولات پارس استیل نیز واقع در استان یزد به نشانی دروازه قرآن، بلوار نصر می‌باشد. رپورتاژ آگهی /

 

مطالب مشابه را ببینید!