مجله تاپ‌ناز‌

پارک ژوراسیک تهران ؛ معرفی پارک ژوراسیک تهران و آدرس این پارک زیبا

پارک ژوراسیک تهران

یکی از جاذبه های تفریحی در تهران پارک ژوراسیک تهران است که این پارک زیبا به دلیل طراحی سه بعدی و زیبایی که دارد بسیار جالب است. در این پارک حیوانات عظیم الجثه جالبی را طراحی کرده اند.

این پارک علمی در شهر  تهران قرار گرفته است و جاذبه های دیدنی آن شامل بوستان، مراکز تفریحی و حیوانات طراحی شده سه بعدی می باشد که این حیوانات در میلیون ها سال پیش منقرض شده اند.

افرادی که به دنیای حیوانات و تاریه گذشته آن علاقه دارند حتما از دیدن این پارک لذت خواهند برد زیرا با تماشا کردن مجسمه های این حیوانات می توانند به گذشته بیشتر پی ببرند.

مجسمه های دایناسور یکی از جذاب ترین این مجسمه ها می باشند که شما را با حیوانات آشنا می کنند و با دیدن آن به عصر حیوانات غول پیکر می روید.

پارک ژوراسیک تهران

پارک ژوراسیک تهران

بوستانی زیبا از دایناسورهای متحرک که با ایده و خلاقیت طراحی شده اند، این مجسمه های سه بعدی به دست هنرمندان ساخته شده اند که از نظر علمی و تفریحی بسیار با ارزش هستند.

پارک ژوراسیک در سعادت آباد تهران قرار گرفته است، در این پارک طراحی های مختلفی از مجسمه ها صورت گرفته است و می توانید گونه های مختلف از آن را مشاهده می کنید و بیشتر با این حیوانات آشنا شوید.

پارک ژوراسیک تهران

این پارک جذاب یکی از مکان های دیدنی در شهر تهران است که در سال 92 تاسیس شده است و مساحت آن 30 هزار متر مربع است و یکی از بزرگ ترین پارک های کلان شهر است. در این مجموعه 28 نوع دایناسور طراحی شده است که هر کدام دارای جذابیت خاصی هستند و مهمترین جذابیت این مجسمه ها متحرک بودن آن می باشد که بسیار جالب و دیدنی می باشد.

در این پارک اطلاعات مهمی در مورد هر کدام از این دایناسورها در اختیار بازدیدکنندگان پارک قرار می گیرد که می تواند بر دانش علمی هر بیننده ای اضافه کند و به همین دلیل والدین می توانند کودکان خود را به این پارک بیاورند تا سطح آگاهی و آشنایی کودک را در زمینه علمی بیشتر کنند.

بیشتر ببینید: بهترین تفریحات هیجان انگیز که در تهران می توانید تجربه کنید

پارک ژوراسیک تهران

روش زندگی کردن، نوع غذا و زیست بوم های این دایناسورها هم در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

طراحی این حیوانات به شکلی انجام گرفته است که دارای ظرفیت خاصی می باشند و این حیوانات می توانند پلک بزنند و حرکات ظریف دست و پا را انجام دهند و گویی که زنده هستند.

پارک ژوراسیک تهران

طراحی طبیعی که روی این مجسمه ها شکل گرفته است باعث می شود تا کودکان و بزرگسالان آنها را به خوبی در خیایلات خود تصور کنند و بهتر با دنیای این حیوانات منقرض شده اشنا شوند.

در بعضی از مجسمه ها تخم گذاری این نوع از حیوانات هم طراحی شده است و بیننده ها با دنیای شگفت انگیز و عجایب دنیای دایناسورها در این پارک اشنا می شوند.

پارک ژوراسیک تهران

 

امیدواریم از مشاهده این پارک زیبا لذت ببرید می توانید در بخش دیگر در مورد پارک جنگلی فین چالوس هم بخوانید.

مطالب مشابه را ببینید!