مجله تاپ ناز / مطالب جالب / اختصاصی تاپ ناز / پایان رابطه عاشقانه جنیفر لوپز و کسپر! +عکس

پایان رابطه عاشقانه جنیفر لوپز و کسپر! +عکس

پایان رابطه عاشقانه جنیفر لوپز و کسپر

رابطه بین جنیفر 44 ساله و کسپر 27 ساله به انتهای خودش رسید.گفته میشه که این رابطه حدود چند هفته قبل به انتهای خودش رسیده بود.یکی از دوستان اون ها گفت: این دو برای مدتی بود که یه سری مشکلات داشتند.و حالا دیگه همه چیز تموم شده!! هیچی بینشون باقی نمونده.هر کدومشون مشغول زندگی خودشه و جنیفر هم حالش خوبه.

این زوج که حدود 2 سال و نیم با هم توی رابطه بودند برای آخرین بار روز 21 ماه می در حال خروج از یک رستوران دیده شده بودند و هفته بعد هم کنار ساحل دیده شدند.

 خیانت کاسپر اسمارت به جی لو

TMZ ادعا کرده که این جدایی هیچ ربطی به رسوایی های اخیر کسپر نداشته.این منبع در این مورد این طور اظهار نظر کرد:کسپر تو اون زمان یک ادم مجرد بود و اون حق داره هر کسی رو که دوست داره ببینه و یا به هر کس که دوست داره پیام بده. البته این شایعه که اون در مورد تراجنسی بودن این دو خانم مدل از قبل اطلاع داشته واقعا خنده دار و احمقانه است! این زوج از قبل این ماجرا ها هم با هم مشکلاتی داشتند اما سعی می کردند بر خلاف برنامه سنگینشون با همدیگه مشکلات رو حل بکنند.

کسپر هم به نظر با این جدایی کنار اومده و مثل جنیفر که مشغول کارهای مربوط به آلبوم جدیدشه اون هم کارهای خودشو دنبال می کنه.جنیفر این روزا خیلی سرش شلوغه.اون روز چهارشنبه در شهر  Bronx کنسرت داشت .جنیفر توی همین شهر بزرگ شده بود و میشه گفت این کنسرت براش یه حال و هوای دیگه داشت.کسپر هم مشغول حرفه خودشه  و طبق گفته ها در مکزیکو سیتی دیده شده بود.اخیرا کسپر عکسی از پشت صحنه ساخت یک ویدیو رو منتشر کرده که در اون همکاری داشته.این ویدیو در حال حاضر در یوتیوب هم موجوده.این موزیک ویدیو برای خواننده پورتو ریکویی به اسم  Don Omar ساخته شده و اسم این کلیپ Pura Vida هستش.علاوه بر کسپر برنده Next Top Model  مکزیک Alessa Brava هم در این ویدیو همکاری داره.

جنیفر لوپز

این منبع گفت:زندگی کاری جنیفر در شرایط مطلوبی قراره داره. جنیفر الان خیلی خوشحاله .برنامه تلویزیونی اون تونسته خودشو جا بندازه وتا چند وقته دیگه آلبومش منتشر میشه.

جنیفر و کسپر از سال 2011 با هم وارد رابطه شدند یعنی درست سه ماه بعد از جدایی جنیفر از همسر سومش مارک  آنتونی.جنیفر در سال 2003 با  Ben Affleck نامزد کرد.جنی پیش تر با رقصنده و طراح رقص یعنی Cris Judd به مدت 9 ماه ازدواج کرد وبعد هم نوبت به ازدواج 13 ماهه اش با پیشخدمت کوبایی یعنی Ojani Noa می رسه.

Xبستن تبليغ
به دیگر صفحات سایت هم مراجعه کنید