گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / پلیس بر وی چت و اینستاگرام نظارت می کند

پلیس بر وی چت و اینستاگرام نظارت می کند

پلیس بر وی چت و اینستاگرام نظارت می کند

پلیس بر وی چت و اینستاگرام نظارت می کند

رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا از نظارت پلیس بر فضای “اینستاگرام” و “وی‌چت” خبر داد.

سرهنگ مسعود زاهدیان با بیان اینکه پلیس در فضاهای مجازی نظارت دارد، اظهار کرد: نیروی انتظامی در حوزه‌ اینترنت حضور داشته و فضاهایی نظیر فیس‌بوک، اینستاگرام، وی‌چت و امثال آن تحت نظارت است.

وی تاکید کرد: طبیعی است پلیس در این فضاها با موارد تخلف برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه پلیس حافظ سلامت و امنیت شهروندان است، گفت: پلیس برای حفظ سلامت افراد و جلوگیری از گرفتاری شهروندان در دام فساد و فحشا در این فضا حضور خواهد داشت.

 راه پولدار شدن در 1 هفته!

loading...

4 دیدگاه ها

  1. خب مگه ملت چیکار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. اگه واقعا نظارت بشه خیلی خوبه. من متعجبم از کسانی که تو محیط مجازی به طرف مقابل اعتماد کامل می کنن و حتی عکس و مشخصات کاملشونو میدن. ما تو جامعه ای زندگی می کنیم که به افرادی که با چشمهای خودمون می بینیم و خانوادشونو می شناسیم نمی تونیم اعتماد کامل داشته باشیم. اونوقت چطوری یه عده فکر می کنن با چت کزدن طرف مقابلشونو خوب شناختن و شروع می کنن به اطلاعات دادن. پرونده های زیادی در مورد اغفال زنان و دختران جوان از طریق چت و دوستان مجازی وجود داره. واقعا آدم نمی دونه شخصی که داره باهاش چت می کنه چند ساله است و چه کاره. آیا معتاده یا عوضی یا یه جنتلمن! چند وقت پیش در اینترنت ماجرای دختری رو خوندم که از طریق چت با پسری که خودشو استاد دانشگاه معرفی می کرد آشنا شده و طرف عکسی هم برای دختر فرستاده. جوانی مظلوم که در عکس معصومانه به دختر می گفت خوب … گیر آوردی بجنب تا از دستش ندی! بعد هم آدرس منزلی در شمال تهران رو میده تا دختر با خانواده اش آشنا بشه. اما وقتی مراجعه می کنه تازه متوجه می شه که عکس قلابی بوده و هدف اصلی چیه و بعدش هم برای حفظ آبرو و خلاصی از دست پسر مجبور می شه اونو بکشه! به همی راحتی یه دختر جوان با هزار امید و آرزو تبدیل به یک قاتل می شه.
    حالا اگه نظارت بشه خیلی از این افراد سابقه دارن و پلیس می تونه ردشونو بگیره ولی در نهایت این خود ما هستیم که باید خیلی هوشیار انه عمل کنیم و مراقب افراد سود جو باشیم.

  3. فرناز جان یعنی دختره بخاطر4تا عکس ادم کشته؟
    خب نظارت به این که کسی حرف نزنه؟ ادم خودش باید عاقل باشه

  4. نه عزیزم دختره وقتی می ره اونجا می فهمه که به دام افتاده و راه فرار نداره. برای همین یک لحظه از غفلت پسره استفاده می کنه و اونو از پنجرۀ آپارتمان پرت می کنه پایین. پسره هم درجا می میره.
    در این که آدم باید عاقل باشه شکی نیست ولی یه موقع اعتماد به نفس بالا داشتن هم کار دست آدم می ده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...