مجله تاپ‌ناز‌

برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد افتابی خوبه؟

در میان راه‌حل‌های موثر برای مراقبت از پوست چرب و جوش‌دار، استفاده از کرم‌های ضدآفتاب به‌عنوان یکی از روش‌های تاثیرگذار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از افرادی که پوست چرب و جوش‌دار دارند به دنبال کرم ضدآفتاب مناسبی می‌گردند تا چربی پوست را کنترل کنند و جلوی جوش‌زدن پوستشان را بگیرند. در این مقاله، به شما می‌گوییم که برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد آفتابی خوبه.

برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد افتابی خوبه

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب مناسب برای پوست‌های چرب

اگر این سوال برایتان پیش آمده است که برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد آفتابی خوبه، باید بگوییم افرادی که پوست چرب و مستعد جوش و آکنه دارند، در وهله اول باید از کرم‌هایی استفاده کنند که چربی پوستشان را به حداقل برساند.

این کرم‌های ضدآفتاب ویژگی‌های خاصی دارند که شامل مواردی مانند تناسب با پوست چرب، عدم ایجاد چربی اضافی و قابلیت جلوگیری از جوش‌زدن پوست در معرض آفتاب می‌شوند. با انتخاب مناسب‌ترین کرم ضدآفتاب، افراد مستعد جوش و آکنه می‌توانند پوست خود را از اشعه‌های مضر آفتاب، از جمله فرابنفش، محافظت کنند. استفاده از سرم ضد جوش خارجی نیز تاثیر بسزایی روی رفع جوش‌های این افراد خواهد داشت.

ضدآفتاب فیوژن واتر رنگی و بی‌رنگ ایزدین

کرم ضدآفتاب ایزدین رنگی یکی از ضدآفتاب‌های محبوب و با کیفیت در سراسر جهان است. این کرم SPF50 دارد و از پوست در برابر اشعه‌های UVA و UVB محافظت می‌کند. این کرم بر پایه آب ساخته شده است و علاوه بر محافظت در برابر آفتاب، به صاف و یکدست شدن رنگ پوست کمک می‌کند. بافت سبک و زود جذب این کرم، حس سنگینی ندارد و رنگی طبیعی به چهره و پوست شما می‌دهد.

این کرم پوششی مات و ابریشمی دارد و خالی از چربی و روغن‌های معدنی است. در پاسخ به این سوال که برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد آفتابی خوبه باید بگوییم ضدآفتاب فیوژن واتر رنگی و بی‌رنگ ایزدین یکی از این موارد است.

روش مصرف

برای استفاده صحیح از این ضد آفتاب پوست چرب خارجی، نیم ساعت قبل از بیرون رفتن و قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مقدار زیادی از کرم را روی پوست خشک یا مرطوب بمالید و ماساژ دهید. به طول دو انگشت از کرم استفاده کنید و آن را به‌طور یکنواخت در سراسر صورت و گردن بزنید. هر دو ساعت یکبار یا بعد از ورزش، شنا، تعریق و غیره آن را تمدید کنید.

ضدآفتاب فیوژن واتر رنگی و بی‌رنگ ایزدین

ضدآفتاب پوست چرب چلنج

می‌پرسید برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد آفتابی خوبه؟ یکی از این کرم‌ها ضدآفتاب پوست چرب چلنج است. این ضد آفتاب کرم پودری مخصوص پوست چرب از برند چلنج، با فرمولاسیونی بسیار سبک و بدون چربی و با فیلترهای پیشرفته UVA و UVB، بهترین حفاظت را در برابر اشعه خورشیدی فراهم می‌کند. این محصول، با کنترل ترشح چربی، پوست را مات نگه می‌دارد و دارای دوام و ماندگاری طولانی مدت (4 ساعت) و خاصیت ضد تعریق است.

فرمولاسیون آن شامل عصاره برگ درخت چای برای تنظیم ترشح چربی و ضد التهاب و عصاره جوانه گندم برای حفظ تنفس طبیعی پوست می‌شود. این کرم همزمان نیاز پوست به ضد آفتاب و کرم پودر را پاسخ می‌دهد و ماندگاری بالا و مناسبی دارد. حجم این ضد آفتاب 50 میلی لیتر است و مقاوم در برابر تعریق، شستشو و آلودگی هوا می‌باشد.

روش مصرف

قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب (حداقل 30 دقیقه قبل)، ضد آفتاب را به‌صورت کامل روی تمامی نقاط بدن، به ویژه صورت، گردن، گوش‌ها و پشت دست بمالید تا به‌طور کامل جذب شود. برای بهترین نتیجه، این عمل را هر 4 ساعت یکبار تکرار کنید.

ضدآفتاب مخصوص پوست‌های چرب و جوش‌دار فتودرم بایودرما مدل AKN MAT

ضد آفتاب با SPF 30 برای پوست چرب و مستعد آکنه، مناسب برای جوانان و بزرگسالان است. بافت سبک و زود جذب آن امکان استفاده به‌عنوان پایه آرایش را نیز فراهم می‌کند و مقاومت مناسبی در برابر آب و عرق دارد. در جواب به اینکه برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد آفتابی خوبه می‌توانیم به ضدآفتاب فتودرم بایودرما مدل AKN MAT اشاره کنیم.

روش مصرف

این کرم را می‌توانید در طول روز استفاده کنید. پیش از آرایش زمان مناسبی برای استفاده از آن است. مقدار مناسبی از ضد آفتاب را روی پوست صورت و گردن خود بمالید و ماساژ دهید تا جذب شود. هنگامی که صورت خیس می‌شود، ضد آفتاب را تمدید کنید. از استفاده این ضد آفتاب روی زخم بپرهیزید و آن را فقط بر روی پوست سالم بزنید.

ضدآفتاب مخصوص پوست‌های چرب و جوش‌دار فتودرم بایودرما مدل AKN MAT

ضدآفتاب مخصوص پوست چرب لاروش پوزای

ضد آفتاب لاروش پوزای یکی دیگر از کرم‌هایی است که می‌توانیم در جواب به این سوال معرفی کنیم که برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد آفتابی خوبه‌. بافت این کرم سبک و اویل‌فری است که احساس چربی و سنگینی روی پوست ندارد.

این محصول دارای طیف وسیعی از محافظت در برابر امواج UVA و UVB است و با تکنولوژی UV Mune400 و فیلتر انحصاری MEXORYL400 تا 400 نانومتر در پوست نفوذ می‌کند و از آن کاملا محافظت می‌نماید. همچنین، کنترل چربی پوست را تضمین می‌کند و رد سفیدی روی پوست نمی‌گذارد.

روش مصرف

قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، مقدار کافی از ضد آفتاب را روی پوست بمالید و ماساژ دهید تا جذب شود. هر دو ساعت یکبار، پس از شنا، تعریق و خشک کردن پوست با حوله، ضد آفتاب را تمدید کنید. برای رفع جوش و آکنه صورت، خرید کرم ضد جوش خارجی نیز در کنار آن توصیه می‌شود.

جمع‌بندی

اگر هنوز می‌پرسید برای پوست های چرب و جوش دار چه ضد آفتابی خوبه، باید بگوییم ضد آفتابی با فرمولاسیون سبک و غیر چرب مانند ضد آفتاب لاروش پوزای و فتودرم بایودرما مدل akn mat مناسب است. این ضد افتاب‌ها می‌توانند چربی پوست را کنترل کنند و بدون ایجاد احساس سنگینی، محافظت کاملی در برابر اشعه UVB و UVA ارائه دهند.

مطالب مشابه را ببینید!