گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / 🚗 خودرو / پژو 207 صندوقدار | مشخصات قیمت و تصاویر 207 صندوقدار

پژو 207 صندوقدار | مشخصات قیمت و تصاویر 207 صندوقدار

پژو 207 صندوقدار

عکس پژو 207 صندوقدار

پژو 207 صندوقدار محصول جدید ایران خودرو است که از شهریور سال 97 به بازار عرضه می شود. قیمت پژو 207 صندوقدار 5 تا 6 میلیون تومان از پژو 206 تیپ 5 گران تر خواهد بود. این خودرو با دنده دستی و اتوماتیک عرضه می شود.

مشخصات قیمت و تصاویر پژو 207 صندوقدار

پژو ۲۰۷ صندوقدار با طراحی داخلی توسط ایران‌خودرو رونمایی شد تا شهریور سال آینده به بازار عرضه شود.

پژو ۲۰۷ صندوق‌دار امروز توسط ایران‌خودرو رونمایی شد. این خودرو توسط طراحان داخلی طراحی شده است. بر اساس اظهار نظر مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو، ۹۰ درصد از این خودرو در داخل تولید شده است.

پژو ۲۰۷ صندوقدار همان پژو 207i است که به آن صندوق اضافه شده است. پژو 207i صندوقدار از موتور TU5 بهره می‌برد و ۱۵۸۷ سی‌سی حجم دارد. این خودرو در موتور خود از ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بهره‌ می‌برد. نهایت قدرت خروجی پژو ۲۰۷ صندوقدار، مانند ۲۰۷ آی ۱۰۵ اسب بخار در ۵۸۰۰۰ دور در دقیقه خواهد بود.

پژو 207 صندوقدار

صفر تا صد این خودرو ۱۱.۶ ثانیه خواهد بود و تا سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت نیز خواهد رسید.  مصرف سوخت این خودرو  در شهر ۹، در خارج از شهر ۵.۵ و ترکیبی ۶.۸ لیتر بنزین در ۱۰۰ کیلومتر پیمایش مسیر است.

این خودرو هنوز از جعبه دنده‌ی دستی ۵ سرعته استفاده می‌کند؛ اما مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو امروز اعلام کرد که این خودرو در آینده از جعبه‌دنده(گیربکس) اتوماتیک بهره خواهد برد و مدل اتوماتیک آن به بازار ارائه خواهد شد.

پژو 207 صندوقدار

کیوان وزیری مدیر مرکز تحقیقان ایران خودرو در این مراسم اعلام کرد: «۳۷ شرکت قطعه ساز داخلی و ۲ شرکت خارجی در تولید پژو 207i صندوق‌دار مشارکت داشته‌اند. ۹۰ درصد از این خودرو در داخل کشور تولید شده است.»

وزیری در مورد سرمایه‌گذاری و قیمت این محصول گفت:‌ «ما برای تولید این خودرو ۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. این خودرو با قیمتی معادل ۴ یا ۵ میلیون گران‌تر از خودروی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به بازار عرضه خواهد شد.»

پژو 207 صندوقدار

او به سؤالی در مورد اینکه اگر ۹۰ درصد ساخت این محصول در داخل انجام شده است چرا آرم پژو دارد نه ایران خودرو، پاسخ داد: «این افتخار نیست که آرم پژو را از روی خودرو برداریم و آرم ایران خودرو نصب کنیم. به‌هرحال اگر آرم پژو را از روی این خودرو برداریم کار اصیل و درستی نخواهد بود. ۲۰۷صندوق‌دار اگر چه آرم پژو را دارد اما طراحی آن به‌طور کامل در مرکز تحقیقات ایران خودرو صورت گرفته است و از مرکز ایران نیز به کشورهای دیگر صادر خواهد شد.»

تغییرات پژو ۲۰۷ صندوق‌دار شامل سپرهای عقب جدید، اسپویلر، چراغ عقب جدید و دوربین دید عقب است. در این خودرو افزایش سطح استانداردهای ایمنی نیز مدنظر قرار گرفته است.

پژو 207 صندوقدار

 تفاوت 207 صندوقدار با 207 معمولی چیست؟

پژو 207 صندوقدار یا پژو 206 صندوقدار؛ کدام‌یک را بخریم؟ انتخاب میان دو خودروی داخلی با مشخصات فنی مشابه، می‌تواند سخت و البته در عین حال آسان باشد.

برای افرادی که می‌خواهند خودروی با قیمت حدود ۳۷ تا ۴۲ میلیون تومان بخرند، پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد.

خودروی پژو 207i صندوقدار که به تازگی رونمایی شده است، همان خودروی پژو 207i یا پژو 207 است که بدنه‌اش از هاچ‌بک به صندوقدار تبدیل شده است. پژو 206 صندوقدار نیز در بازار آشنای همگان است.

در ادامه به مقایسه Peugeot 207i SD با Peugeot 206 SD v8 می‌پردازیم.

مشخصات مشترک پژو 207 صندوقدار و معمولی

پژو ۲۰۷ صندوقدار و پژو ۲۰۶ صندوقدار هر دو از موتور ۱۵۷۸ سی‌سی مدل TU5 استفاده می‌کنند که ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ دارد. استاندارد آلایندگی هر دو خودرو یورو ۴ است. هر دو خودرو از جعبه دنده ۵ سرعته دستی استفاده می‌کنند. حجم باک هر دو خودرو ۵۰ لیتر است.

مشخصات متفاوت

حداکثر توان خروجی پژو ۲۰۶ صندوقدار  ۱۱۰ اسب بخار است، در حالی که پژو ۲۰۷ صندوقدار ۱۰۵ اسب بخار قدرت خروجی دارد. پژو ۲۰۶ صندوقدار می‌تواند به سرعت حداکثری ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت برسد؛ در حالی‌که نهایت سرعت پژو ۲۰۷ صندوقدار ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

پژو ۲۰۷ و ۲۰۶ صندوقدار به ترتیب در مدت زمان‌ ۱۱.۶ و ۱۱.۴ ثانیه از سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می‌رسند. مصرف سوخت پژو ۲۰۶ صندوقدار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۳ و به صورت ترکیبی ۶.۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. مصرف سوخت پژو ۲۰۷ صندوقدار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۵ و به صورت ترکیبی ۶.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.

جدول مشخصات فنی

مشخصات خودرو پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸ پژو ۲۰۷ صندوقدار
نوع موتور TU5 TU5
حجم موتور (سی‌سی) ۱۵۸۷ ۱۵۷۸
حداکثر قدرت خروجی(اسب بخار) ۱۱۰ ۱۰۵
استاندارد آلایندگی یورو ۴ یورو ۴
حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت) ۱۹۳ ۱۹۰
شتاب صفر تا صد (ثانیه) ۱۱.۴ ۱۱.۶
جعبه دنده ۵ سرعته دستی ۵ سرعته دستی
مصرف سوخت شهر (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۹ ۹
مصرف سوخت خارج شهر (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۵.۳ ۵.۵
مصرف سوخت ترکیبی (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر) ۶.۶ ۶.۸
حجم بانک بنزین ۵۰ ۵۰

قیمت پژو 207 صندوقدار

در حال حاضر قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار V8 در کارخانه و نمایندگی‌های ایران خودرو ۳۷ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان و در بازار حدود ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. قیمت حدودی پژو ۲۰۷ صندوقدار در کارخانه و نمایندگی‌های ایران خودرو حدود ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در بازار حدود ۴۳ تا ۴۴ میلیون تومان خواهد بود.

بروزرسانی خبر 26 ابان 97
شرکت ایران خودرو با ارسال دعوتنامه به مشتریان، قیمت رسمی و نهایی پژو 207i صندوقدار اتوماتیک را ۱۰۴ میلیون تومان اعلام کرد.
ایران خودرو مهلت در نظر گرفته شده برای تکمیل وجه توسط خریداران را حداکثر تا تاریخ ۲۷ آبان ماه ۹۷ اعلام کرده است و در صورت عدم مراجعه و پرداخت در موعد مقرر، هرگونه تاخیر در تحویل پژو 207i صندوقدار اتوماتیک و تغییر شرایط بر عهده مشتری خواهد بود

تحویل خودرو ۱۵ روز پس از واریز وجه دعوت‌نامه و تکمیل پرونده است. در صورت تاخیر در تحویل، سود سرمایه به مشتری پرداخت می‌شود. البته قیمت رسمی پژو 207i صندوقدار اتوماتیک معادل ۱۰۴ میلیون تومان است که با در نظر گرفتن تخفیف ۱۵ میلیون تومانی برای تاخیر در تحویل سری اول، معادل ۸۹ میلیون تومان اعمال می‌شود.

در حالی که تحویل خودروهای پیش فروش شده توسط شرکت‌هایی مانند ایران خودرو و سایپا به همراه سایر خودروسازان داخلی با مانعی به نام تامین قطعات رو‌به‌رو شده است، مشتریان تردیدهای زیادی برای آینده دارند. در این میان توجه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای رفع مشکل دوطرفه خودروسازان و مصرف‌کنندگان ضروری به نظر می‌رسد.

پژو 207 صندوقدار , تصاویر مشخصات و قیمت پژو 207 صندوقدار

loading...

13 دیدگاه ها

 1. چرا رو207 صندوقدار سپر 206 هستش عکسهای این ماشین تو خارج سپر جدید داره اینطوری که فرقی با 206 نداره که؟

 2. سلام
  همه مشخصات 206 و 207 برابر هستند و معلومه که متخصصان ایرانی فقط اسم و مدل چراغهای جلوی 206 را تغییر داده اند.واقعا باید به متخصصان ایران خسته نباشید گفت.ای ول به تولید علم در ایران

 3. خداوکیلی جمش کنید عابروی صنعت ایرانو بردید اینکه موتورش ضعبفتر شده سرعت و شتابشم پایین اومده سوختشم بیشتر شده.تو تمام دنیا مدل که بلاتر میره ایمنی قدرت شتاب سرعت نماماشین بهتر و قویتر میشه.فقط تو ایران همه چیز برعکسه.تورو خدا صنعت خودرو نابود کردید.لااقل بدیتش بخش خصوصی تا رقابت پذیری بره بالا.

 4. چرا با اینکه قدرت موتور کمتر شده ولی مصرف سوختش بالاتر رفته؟ مگه اینکه سنگینتر شده باشه!!!!

  لااقل میبایست صندوق عقبشو یکم تغییرات میدادن مگه چقدر کار سختیه؟؟ من یه مدل از همین ماشین ایرانحودرو هنگام‌رونماییش دیدم صندوق هقبش یه بال سرتاسری داشت خیلی اسپرت و قشنگ شده بود چرا برش داشتن الان؟؟؟؟

 5. با مقایسه ای که خودتون انجام دادین قدرتش کمتر شتابش کمتر مصرفش بیشتر از 206 صندوقدار شده نمی دونم این چه طراحی و مدل جدیدی هستش که اگه بخوایم بخریم تازه باید 4-5 میلیونم بیشتر پول بدیم. البته اینجا ایران است مهد دلیران؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. یعنی خاک برسر مون با این صنعت خودرو سازیمون!!!!!!!!!!!!
  حتی طراحی یه صندوق عقب هم ازمون برنمیاد. اینهمه آدم تو ایران خودرو مشغولن اونوقت اینهم از طراحی متخصصین داخلیشون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  میدادین یکی از آبدارچیا یا باغبوناتون بهتر طراحی میکرد.
  دوتا ماشین با یه موتور مشابه و گیربوکس مشابه و (صندوق عقب مشابه!!!!!!!) اونوقت توان یکی105 اسب و دیگری 115 اسب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  واقعا بنز و بی ام وی چطور به شما برسن؟؟!!!

 7. اخه طراحا داخلی به مغزشون نرسیده .ما نمیگیم کروک بزارن روش ولی یه سانروف دیه چیه اخه حالا اینا هیچی همه چیش از ۲۰۶ کم ترو کوچیک تره سوختشم که بالاس حداقل ۶سیلندش میکردین

 8. ترو اون دینو ایمانی که میپرستید واسه پیشرفته کشور یه کاری بکنید یا جمعش کنید سرمایه هاتونو برید بزارید بانک سودشا بخورید اینقدر خیانت به این صنعت نکنید من نمیدونم صنعت موشک سازی و …. اگه بخواد اینجوری پیش بره ما رو چه اصلی داریم دم از پیشرفت میزنیم

 9. فقط یه کلام…
  باباتون تو اون کون گشادتون که حتی یه صندوق هم ازتون برنمیاد کمی تغییر بدین… البته هرچه برسرما آید خودمانیم… خر هرانچه بر سرش بیاوری همان است..

 10. پیمان بابایی

  من نفهمیدم اخرشه ساخت کدام \بت ابتده

 11. خوشم میاد خوب انتقاد میکنید و دس آخر هم توی خیابونا پر از این آشغالای ایران خودرو و سایپا س بهتر نی ما این آشغالا را نخریم و سوار همون پیکان خودمون که شرفش می ارزه به این TU5 ها!!!!!!

 12. سلام خسته نباشید
  البته چون مهندسین خودروسازما اول راه هستند بیشتزازاین انتظارنیست. ولی باید دقت بیشتری هم درظاهرخودرو بشود هم درمورد داخل خودرو وهم قدرت موتورباید توجه نمود ومعایب رابرطرف نمود مثلا :پلت فرم صندوق عقب باید متنوع تربشه وچراغهای عقب هم باید بزرگتربشود. داخل خودروهم مثل خودروپارس ازطراحی طرح چوب اگراستفاده بشود امکانات داخل بیشتر بشودبسیارزیبا خواهد شد. موتورهم باید قوی تربشود اگراین اتفاقات نیفتد این خودرودرسطح خودش بادیگرخودروها نمی تواند رقابت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...