پیام تسلیت گلپا و شجریان به مناسبت درگذشت مرتضی پاشایی

پیام تسلیت استاد گلپا و همایون شجریان به مناسبت درگذشت خواننده پاپ مرتضی پاشایی

گلپا

استاد «گلپا»در پیامی درگذشت «مرتضی پاشایی» را تسلیت

«اکبر گلپایگانی» معروف به «گلپا» از استادان برجسته آواز و موسیقی اصیل ایران، در یادداشتی که در اختیار «موسیقی ایرانیان» قرار گرفته است، درگذشت «مرتضی پاشایی» هنرمند محبوب موسیقی پاپ ایران را تسلیت گفت.

در پیام «گلپا» آمده است: «متاسفانه همین الان اطلاع پیدا کردم که «مرتضی پاشایی» خواننده خوب و خوش صدای موسیقی پاپ ایران، دار فانی را وداع گفت. این جوان هنرمند علاوه بر هنر، از نظر اخلاقی و انسانی نیز در درجه بالایی قرار داشت و بنده بسیار در مورد انسانیت این عزیز از دست رفته شنیده بودم، این فاجعه جانگداز را خدمت خانواده این هنرمند خوب و همچنین مردم هنردوست ایران تسلیت عرض می‌کنم. روحش شاد و یادش گرامی.»

 شجریان

پيام تسليت شجریان براي درگذشت پاشایی

همایون شجریان در پیامی، درگذشت «مرتضی پاشایی» را تسلیت گفت.

در پیام این خواننده‌ی موسیقی ایرانی آمده است: «جامیست که عقل آفرین میزندش / صد بوسه ز مهر بر جبین میزندش / این کوزه گر دهر چنین جام لطیف / می‌سازد و باز بر زمین میزندش

تسلیت عرض می‌کنم، خدمت خانواده محترم هنرمند محبوب و گرامی مرتضی پاشایی و دوستدارانش. قلب همگی به درد آمد و افسوس می‌خوریم. روحش شاد.»

مرتضی پاشایی – هنرمند موسیقی پاپ – صبح روز جمعه (23 آبان‌ماه) پس مبارزه‌ی طولانی با بیماری سرطان درگذشت. پیکر این هنرمند امروز (یکشنبه، 25 آبان‌ماه) با حضور هزاران نفر از تالار وحدت به سمت قطعه‌ی هنرمندان بهشت زهرا (س) تشییع شد.

مطالب مشابه را ببینید!