پیروزی پر گل پرسپولیس مقابل سایپا و صعود به رده 6

پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد سایپا را با نتیجه 4 بر یک شکست دهد.

پرسپولیس در همان دقایق اولیه بازی دروازه سایپا را باز کرد تا نوید یک مسابقه پرگل را بدهد. شاگردان یحیی گل محمدی در دقیقه 7 توسط میثم نقی زاده به گل رسیدند. نقی زاده از پشت محوطه جریمه با یک شوت زیبا اولین گل مسابقه را به نام خود کرد. 5 دقیقه بعد غلامرضا رضایی گل دوم پرسپولیس را زد. رضایی با ضربه سر تماشایی خود هواداران پرسپولیس را به وجد آورد و نشان داد پرسپولیس روز خوبی را آغاز کرده است. پرسپولیسی ها به حملات خود ادامه دادند و تماشاگران به تشویق هایشان. سرانجام در دقیقه 45 پرسپولیس به گل سوم خود رسید. این گل از روی نقطه پنالتی و توسط رضا حقیقی به ثمر رسید.

یحیی گل محمدی که قرار بود در این مسابقه محروم باشد و روی نیمکت بنشیند، با بخشش محرومیتش توانسته بود بردی پرگل در نیمه اول کسب کند. شاید اگر کمیته انضباطی محرومیت یک جلسه ای او که به دلیل اخراج در مسابقه قبلی بود را نمی بخشید، پرسپولیس هم به چنین نتیجه ای دست پیدا نمی کرد. اما انگار قرار بود یحیی روی نیمکت بنشیند تا سایپایی ها شکستی سنگین را تجربه کنند.

نیمه دوم آغاز شد اما پرسپولیس در این نیمه مثل نیمه اول نبود. حملات سرخپوشان کمتر از نیمه دوم شد و سرانجام روزبه شاه علیدوست بازیکن سایپا در دقیقه 51 موفق شد برای سایپا گل بزند تا فاصله را کم کند. اما تلاش سایپایی ها برای باز کردن دروازه پرسپولیس در ادامه مسابقه ناکام ماند و حتی پرسپولیس توانست گل چهارم را هم بزند. آخرین گل پرسپولیسی ها توسط محمد نوری در دقیقه 93 به ثمر رسید تا برد سرخپوشان برای هواداران این تیم شیرین تر شود.

پرسپولیس با این نتیجه 42 امتیازی شد و موقتا به رده ششم جدول صعود کرد.

مطالب مشابه را ببینید!