پیشنهاد میلیونی شیخ عرب به بازیگر زن آلمانی! +عکس

پیشنهاد میلیونی شیخ عرب به بازیگر زن آلمانی

در صدر اخبار امروز رسانه های انگلیسی قرار گرفت؛
پیشنهاد شیخ عرب به بازیگر زن آلمانی؛ یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار برای شام و شب نشینی+عکس

روزنامه گاردین طی یک نظرسنجی از زنان انگلیسی این سوال را مطرح کرد که آیا آنها حاضر هستند در مقابل دریافت این مبلغ، یک شام را با یک فرد غریبه صرف کنند که 85 درصد کسانی که در این نظرسنجی شرکت داشتند اعلام کردند حاضر به انجام این کار هستند.

پیشنهاد یکی از شیوخ عرب خلیج فارس برای صرف شام با کلودیا شیفر، مدل و بازیگر آلمانی در صدر اخبار امروز رسانه های انگلیس قرار گرفته است.

پس از ارائه این پیشنهاد از سوی این شیخ عرب که به نام و کشورش اشاره ای نشده است، کلودیا شیفر مدل و بازیگر ۴۲ ساله آلمان که لقب زیباترین زن بالای ۳۰ سال را طی چند سال به دست آورده است، در گفتگو با شبکه تلویزیونی ITV ضمن تایید این خبر، گفت که این پیشنهاد را رد کرده است.

شیفر در این گفتگو اظهار کرد که در چند ساله اخیر پیشنهادهای عجیب و غریبی دریافت کرده است اما این پیشنهاد در نوع خود بی نظیر بود.

این مدل و بازیگر آلمانی افزود: برای صرف شام با این شیخ پولدار در یکی از هتل های شهر به من یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار پیشنهاد شده بود، اما آن را رد کردم.

بر اساس گزارش های منتشر شده پس از رد این پیشنهاد از سوی کلودیا شیفر، یکی دیگر از زنان مشهور این پیشنهاد را قبول کرده و جایگزین شیفر آلمانی شده است.

روزنامه گاردین نیز طی یک نظرسنجی از زنان انگلیسی این سوال را مطرح کرد که آیا آنها حاضر هستند در مقابل دریافت این مبلغ، یک شام را با یک فرد غریبه صرف کنند که ۸۵ درصد کسانی که در این نظرسنجی شرکت داشتند اعلام کردند حاضر به انجام این کار هستند.

مطالب مشابه را ببینید!