پیش‌بینی مارادونا درباره قهرمان جام جهانی 2014

مارادونا

پیش‌بینی مارادونا درباره قهرمان جام جهانی 2014

اسطوره فوتبال آرژانتین معتقد است که قهرمانی در جام جهانی 2014 برزیل به یکی از کشورهای آمریکای لاتین خواهد رسید.

دیگو مارادونا شانس تیم‌های اروپایی برای قهرمانی در جام جهانی 2014 برزیل را کم می‌داند. او معتقد است که جام از آمریکای لاتین بیرون نخواهد رفت.

اسطوره فوتبال آرژانتین در گفت‌وگو با شبکه دبی اسپورت عنوان کرد: تیم‌های اروپایی معمولا نمی‌توانند در منطقه آمریکای لاتین نتیجه‌ بگیرند. درباره تیم ملی فوتبال آرژانتین هم باید بگویم که با وجود تیم‌های قدرتمندی همچون برزیل و اروگوئه شاگردان سابیا کار سختی برای کسب عنوان قهرمانی دارند.

مارادونا در ادامه سخنان خود میشل پلاتینی را گزینه مناسبی برای جانشینی سپ بلاتر دانست و گفت: بر این باورم که پلاتینی گزینه مناسبی برای جانشینی بلاتر پا به سن گذاشته است.

اسطوره فوتبال آرژانتین درباره سوال تکراری مقایسه لیونل مسی با کریستیانو رونالدو این گونه پاسخ داد: مسی با توجه به مهارت بالا و تواضعی که دارد، بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان است. بعد از او رونالدو در جایگاه دوم قرار دارد.

مارادونا درباره بازگشت خود به دنیای مربیگری، گفت: تنها در صورتی بر می‌گردم که بستر لازم وجود داشته باشد، دیگر نمی‌خواهم صرفا به خاطر دلایل مادی با تیمی قرارداد امضا کنم. در حال حاضر قصد ندارم به الوصل برگردم. روزهای خوبی را در دبی پشت سر می‌گذارم. دبی شهر آرامی است و می‌توانم با آزادی کامل کارهای روزانه خود را انجام دهم. اگر در جای دیگری زندگی می‌کردم مجبور بودم در را بر روی خود ببندم و از خانه بیرون نیایم، اما در اینجا به راحتی کارهای روزانه خود را انجام می‌دهم به طوری که به سینما می روم و از سوپر مارکت‌ها خرید می‌کنم. بدون این که کسی برایم مشکلی ایجاد کند./ایسنا

نوشته های مشابه