مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی چاغاتای اولوسوی بازیگر و مدل جذاب ترکی؛ درباره زندگی شخصی او

بیوگرافی چاغاتای اولوسوی بازیگر و مدل جذاب ترکی؛ درباره زندگی شخصی او

چاغاتای اولسوی از بازیگران معروف سینمای ترکیه است که بیشتر به خاطر چهره‌اش در میان طرفداران خود محبوب است. ما امروز در مجله اینترنتی تاپ ناز قصد داریم تا به زندگی شخصی و هنری این بازیگر نگاهی بیاندازیم،  پس اگر شما نیز طرفدار این هنرمند هستید، در ادامه متن همراه ما باشید.

تولد و اوایل

چاغاتای اولوسوی در 23 سپتامبر سال 1990 در محله اروپایی شهر استابول ترکیه متولد شد.

دیگر نام این ستاره

وی با اسم هایی همچون چاغاتای اولوسو و چاتای اولسو هم شناخته می‌شود.

خانواده

خانواده

مادر چاغاتای بوسنیایی تبار و پدرش از اقلیت ترک ساکن در بلغارستان بوده است که به ترکیه مهاجرت کرده است. او تنها یک برادر کوچکتر از خود به نام آتالای دارد.

از اجرای موسیقی تا گارسونی

چاغاتای در شهرهایی همچون آنتالیا و بدروم، موسیقی زنده اجرا کرده و از 16 سالگی در کافه‌ها گیتار می‌نواخت. او همچنین در رستوران‌های برای کمک به خانواده کار گارسونی نیز انجام داده است.

شغل خانوادگی چاغاتای

پدر چاغاتای  آیلین اولوسوی در بخش ماشین آلات کارخانه نخ ریسی مشغول به کار بوده است و مادرش رافیه اولوسوی نیز منشی همان کارخانه نخ ریسی بوده است.

تحصیلات

تحصیلات

چاغاتای  اولوسوی پس از پایان دوره دبیرستان در دانشگاه استابول به تحصیل در رشته طراحی منظره پرداخت و در همان دوره دانشجویی یعنی زمانی که 19 سال داشت در زمینه مدلینگ و نواختن گیتار نیز شروع به کار کرد. او به قدری در کار مدلینگ موفق بود که در همان سنین جوانی بر سر زبان ها افتاد.

مطلب مشابه: بیوگرافی افرا ساراچ‌ اوغلو بازیگر و مدل ترکیه ای؛ درباره زندگی شخصی و هنری او

لقب بهترین مدل ترکیه

لقب بهترین مدل ترکیه

چاغاتای اولوسوی در مسابقه مدلینگ ترکیه، لقب بهترین مدل ترکیه را از آن خود کرد و بهترین مدل آن سال شد و در همان ابتدا قرارداد های کلانی بست.

ورود به دنیای هنر

چاغاتای پس از انتخاب شدن به عنوان برترین مدل سال به پیشنهاد دوستانش تصمیم گرفت اول در دوره‌های بازیگری آیلا آلگان شرکت نماید و در نهایت بعد از اتمام دوره‌های بازیگری توانست به دنیای بازیگری وارد شود.

مطلب مشابه: بیوگرافی الچین سانگو بازیگر جذاب ترکیه؛ در مورد زندگی شخصی و علایق او

شروع بازیگری

شروع بازیگری

چاعاتی اولوسوی در سال 2011 پیشنهاد بازی در نقش اول مرد سریال (اسمش را فریحا گذاشتم) را دریافت کرد که اولین بازی او به حساب می‌آمد. بازیگر زن مقابل او در این مجموعه هازال کایا بود، این سریال در 3 فصل و 80 قسمت ساخته شد اما تنها فصل اول با استقبال مواجه شد.

اولین حضور سینمایی

عقاب‌های آناتولی نیز اولین تجربه بازی در فیلم سینمایی برای چاعاتای اولوسوی بود.

سریال جزر و مد و آغاز شهرت

سریال جزر و مد و آغاز شهرت

چاغاتای در سال 2013 تا 2015 به عنوان بازیگر نقش اصلی در کنار سرنا ساریکایا در سریال جزر و مد به ایفای نقش پرداخت. سریال جزر و مد اقتباسی از یک سریال آمریکایی به نام اوسی است. این سریال در 2 فصل و 77 قسمت ساخته شده و سازنده این سریال اک یورینک کارگردان به نام ترکی بود.

مطلب مشابه: بیوگرافی سرنای ساریکایا بازیگر و مدل سرشناس ترکی و درباره زندگی شخصی اش

سریال جذر و مد و عنوان بهترین بازیگر مرد ترکیه

سریال جذر و مد و عنوان بهترین بازیگر مرد ترکیه

این سریال بود که باعث شهرت بیشتر چاغاتای شد. چاعاتای اولوسوی در مراسم پروانه طلایی سال 2015 توانست عنوان بهترین بازیگر مرد ترکیه را بدست آورد. همچنین شایعاتی نیز در مورد رابطه عاشقانه چاعاتای اولوسوی و سرنای ساریکایا دو هم بازی سریال جزر و مد در رسانه ها پخش شد.

دومین تجربه سینمایی

دومین فیلم سینمایی چاغاتای  (جنون عسلی) بود که در سال 2015 ساخته شد، او در این فیلم مقابل لیلا لیدیا بازی کرد. خواندن ترانه mutlu sonsuz (خوشبختی بی‌پایان) در این فیلم مورد توجه بسیاری قرار گرفت و بیش از پیش معروف تر شد.

پیشنهاد‌های سرسام آور مدلینگ

پیشنهاد‌های سرسام آور مدلینگ

چاتای اولوسوی در سال 2016 وقتی 26 ساله بود با برند پوشاک کالینز به عرصه مدلینگ بازگشت او در اولین فیلم تبلیغاتی این برند با ویکتوریا سکرت بازی کرد و به گفته رسانه‌های مبالغ هنگفتی به جیب زد.

مطلب مشابه: بیوگرافی بوراک دنیز بازیگر ترک؛ درباره زندگی شخصی و فیلم های او

بازی در سریال نفوذی

بازی در سریال نفوذی

سریال ( نفوذی ) در سال 2016 سریال  بعدی او بود که می‌توان آن را معروف‌ترین و پرببینده‌ترین مجموعه‌ای نام برد که اولوسوی در آن بازی کرده است.

کسب شهرت و محبوبیت در این مدت باعث شد که این بازیگر خوش‌چهره مورد توسط شرکت فیلم سازی Netfilix نیز قرار بگیرد. این شرکت که تا پیش از این در ترکیه فعالیت نکرده بود به چاتای درخواست همکاری دارد و او نیز از این پیشنهاد استقبال کرد.

دستمزد بسیار بالا برای بازی در سریال محافظ

دستمزد بسیار بالا برای بازی در سریال محافظ

آخرین بازی چاغاتای مربوط به سریال محافظ در سال 2015 است. چاعاتای برای بازی در هر قسمت 45 دقیقه ای از این سریال، 45 هزار لیر دریافت میکند و در حال حاضر گران قیمت ترین بازیگر ترکیه محسوب م‌شود.

همکاری با تیلور هیل مدل معروف آمریکایی

همکاری با تیلور هیل مدل معروف آمریکایی

چاعاتای اولوسوی در سال 2016 مدل برند پوشاک کالینز شد و در اولین تیزر تبلیغاتی‌اش با مدل ویکتوریا سیکرت، تیلور هیل هم بازی شد. تیلور هیل یکی از معروف‌ترین مدل‌های آمریکای شرکت ویکتوریا سیکرت می‌باشد.

زندگی شخصی

چاغاتای اولوسوی تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است اما تا به حال روابط زیادی برقرار کرده است که نکته جالب توجه مسئله این است که همیشه دوست دخترهایش از خودش بزرگ تر بودند.

رابطه با جیدا گوننچ

جاعاتای اولوسوی در سن 21 سالگی در سال 2011 با جیدا گوننچ از عوامل سریال فریحا به مدت یک سال رابطه عاشقانه داشت که گفته می‌شود بعد از قطع این رابطه چاعاتای دچار افسردگی شده است. طبق گفته نزدیکانش حتی تا چند مدت از خانه بیرون نمیرفت و تجربه تلخی برایش بود.

مطلب مشابه: بیوگرافی نسلیهان آتاگول بازیگر زیبای ترکیه؛ درباره زندگی و روابط عاشقانه اش

رابطه با مدیر‌برنامه هایش با اختلاف سنی 15 سال

رابطه با مدیر‌برنامه هایش با اختلاف سنی 15 سال

پس از آن چاعاتای اولوسوی با سلین بورونکای که 15 سال از او بزرگتر بود و مدیر برنامه‌هایش بود، دوست شد که این رابطه نیز در سال 2013 به طور کلی تمام شد. هرگز دلیل جدایی این دو منتشر نشد.

رابطه با سرنای ساریکایا بازیگر معروف ترک

رابطه با سرنای ساریکایا بازیگر معروف ترک

چاغاتای اولوسوی در سال 2014 جذاب‌ترین رابطه خود را با سرنای ساریکایا آغاز کرد و این دو همدیگر را از سریال جزر و مد می‌شناختند این رابطه به طور گسترده توسط رسانه‌ها دنبال شد، حتی شایعه ازدواج این دو رسانه‌ای شد اما بعد از دو سال این رابطه به پایان رسید.

سختی‌های رابطه این دو زوج

سختی‌های رابطه این دو زوج

به گفته نزدیکان این دو سلبریتی، این دو در مسافرت با یکدیگر دعوا کرده و از هم جدا شدند. آن‌ها در فیلمبرداری فصل دوم سریال جزر و مد که از هم جداشده بوند مجبور شدند نقش دو زوج عاشق را بازی کرده و طبق گفته این دو بخاطر کار مجبور به همکاری شدند و تجربه بسیار سختی بوده.

شایعه آشتی دوباره با جواب محکم سرنای ساریکایا

در رسانه ها خبر آشتی این دو بازیگر پخش شده بود که با جواب محکم سرنای ساریکایا به خبرنگار روبه رو شدند که اینگونه پاسخ داد: اینا همش توهمات خبرنگاران است، هر عکسی که دیده بشه فوتوشاپه من خبری ازش ندارم، قبلا هم از این مدل خبرها زیاد شنیدم هیچکدام صحت نداره.

رابطه کوتاه مدت با اوزگه ارتوز

چاغاتای رابطه کوتاه مدتی را با اوزگه ارتوز والیبالیست مشهور آغاز کرد که خیلی زود به پایان رسید.

رابطه با گوینده اخبار ورزشی دیار اونار

چاغاتای اولوسوی مدت کوتاهی با دیار اونار گوینده اخبار ورزشی در سال 2016 رابطه داشت که خیلی زود بدون دلیل به پایان رسید.

مطلب مشابه: بیوگرافی ادا اجه بازیگر زیبا؛ درباره زندگی شخصی و شروع فعالیت تا روابط عاشقانه اش

رابطه با دودویگو ساریشین بازیگر ترک

رابطه با دودویگو ساریشین بازیگر ترک

چاغاتای از سال 2018 با دودویگو ساریشین بازیگر و کارگردان معروف ترک وارد رابطه جدی شده است و طبق گفته خودشان به شدت از رابطه ایشان راضی هستند. چاغاتای درباره رابطه‌اش اینگونه میگوید: از رابطه کنونی خود راضی بوده و صمیمیت زیادی در میان ما وجود دارد به گونه‌ای که درون یک خانه زندگی میکنیم.

او در جدید ترین مصاحبه‌اش درباره عشق اینگونه پاسخ میدهد: «با بالا رفتن سن دیدگاه انسان درباره عشق تغییر می‌کند».

استادِ نقاشی

استادِ نقاشی

چاغاتای اولوسوی: دایی و پدرم نقاش خوبی هستند من هم بدون اینکه هیچ کلاسی بروم و آموزشی ببینم به صورت ارثی کار نقاشی رنگ روغن انجام می‌دهم.

لازم به ذکر هستیم که در جدیدترین خبرهای منتشر شده چاغاتای قصد دارد یک گالری نقاشی راه بیندازد.

دستگیر شدن به دلیل مصرف مواد مخدر

دستگیر شدن به دلیل مصرف مواد مخدر

در سال 2013 باند مواد مخدر چاتای اولوسوی و چند تن دیگر از هنرپیشه ها ترکیه‌ای را روانه دادگاه و دستگیری و حبس  نمود.

 در دادگاه آنها به 4 سال و 2 ماه زندان با قابلیت پرداختن جزا به صورت نقدی محکوم گردیدند. اما بعد‌ها اعلام شد که چاغاتای فقط به صورت تفننی مصرف کرده است.

مطلب مشابه: بیوگرافی کنعان ایمیرزالی اوغلو؛ درباره زندگی شخصی، ازدواج و لیست فیلم ها و سریال های او

محبوبیت از نظر چاغاتای

تا به امروز ضرر ندیدم و از زمان وارد شدن به این حرفه فایده زیادی از آن برده‌ام. می‌دانید که در مسابقه بهترین مدل هم شرکت کردم و برنده شدم.

انسان فوق العاده ای نیستم

انسان فوق العاده ای نستم

من آدم فوق العاده‌ای نیستم که از خودم خوشم بیاید. فیزیک و چهره مناسبی دارم، در این حد.

خصوصیات پدرم را دارم

از نظر حرکت و رفتار به پدرم و از نظر خصوصیات درونی و قلبی به مادرم رفتم. از نظر ظاهری هم به هر دو.

آدم درونگری هستم

آدم درونگری هستم

من آدمی نیستم که عکس العملم را بروز بدهم. همه چیز را درونم نگه می‌دارم. معمولاً هم برای کارهایم زود تصمیم نمی‌گیرم و به صدای درونم گوش می‌دهم. باور دارم که اگر انرژی خوبی بفرستید و خواستن را بلد باشید، در زمان و مکان درستی قرار می‌گیرید و البته اگر با استعداد هم باشد، به آرزوهایتان می‌رسید.

کارهای خودم را تماشا نمیکنم

کارهای خودم را تماشا نمیکنم

اصلا کارهای خود را نگاه نمی‌کنم. نمی‌توانم خودم را تحمل کنم. من نباید درباره بازی خودم نظر بدهم و این کار بیننده هاست.

روحم پیر شده است

روحم پیر شده. اگر زندگیم را ببینی با خودت می‌گویی: “بازنشسته شده، از رده خارجه”. من هم در استانبول و هم در لس آنجلس زندگی یکسانی دارم. در لس آنجلس مردم اهل مهمانی و پارتی هستند ولی من علاقه‌ای ندارم.

خانواده من…

آنها بعد از بازنشسته شدن در روستای چناق قلعه زندگی می‌کنند. گاهی اوقات به دیدن آنها می‌روم. آرامش زیادی دارند. من هم می‌خواهم در آینده چنین زندگی‌ داشته باشم. می‌خواهم تنها زندگی کنم و تنهایی را خیلی دوست دارم.

مطلب مشابه: بیوگرافی فخریه اوجن بازیگر زیبا؛ درباره رابطه، ازدواج و طلاق های او و لیست فیلم

سرگرمی هایم

سرگرمی هایم

به نقاشی با رنگ روغن و ماهیگیری علاقه دارم. هر چیزی برای زندگی کردن باید یاد بگیرم از ماهی‌ها یاد گرفتم. ماهی می‌گیرم، ماهی میشوم، غواصی به من آرامش می‌دهد و عاشق آرامشی هستم که از تاریکی می‌گیرم. من ذاتاً آدمی هستم که وقتم را زیاد بیرون و جاهای شلوغ نمی‌گذرانم. دوست دارم در طبیعت باشم و اینطوری بزرگ شدم. از نظر من بودن در طبیعت یعنی مدیتیشن.

مطالب مشابه را ببینید!