گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب جالب / عجیب ترین ها / چرا این خانم این شکلی شده!+تصاویر

چرا این خانم این شکلی شده!+تصاویر

برترین ها: لی هنگ فنگ، 40 ساله، طی 10 سال گذشته شاهد رشد تومور بر صورت خود بوده و به دلیل عدم استطاعت مالی قادر به عمل جراحی نیست.

به گزارش برترین ها، از سال 2001 به تدریج روی صورت او آثاری از برجستگی های تومور پیدا شد ولی خانم هنگ فنگ آنها را نادیده گرفته بود.

 

 

زن عجیب
زن عجیب

 

این زن چینی که مادر دو فرزند است به دلیل شرایط خاص خود کمتر در ملا عام حضور پیدا می کند. هزینه عمل جراحی او حدود 60000 پوند است ولی خانواده او قادر به پرداخت این هزینه نیست. این بیماری نوعی سرطان استخوان است که باعث رشد غیرعادی بافت ها می شود. اولین بار در سال 2001 برجستگی کوچکی روی پیشانی این زن پیدا شد که بدون درد بود و به همین دلیل نادیده گرفته شد. اما حالا پزشکان می گویند 7 تومور در صورت او وجود دارد.

او می گوید ” می دانم بسیاری از مردم مرا به شکل یک هیولا می بینند، ولی من یک زن عادی و مهم تر از آن، یک مادر هستم.”

 

 

زن وحشتناک

 

 

او ادامه می دهد ” من با شوهرم و دو پسرم زندگی می کردم. قبل از اینکه بیمار شوم با اینکه پول زیادی نداشتیم خوشبخت بودیم و همدیگر را دوست داشتیم. وقتی اولین بار آن برجستگی را روی صورتم دیدم اصلا فکر نمی کردم چیز مهمی باشد چون هیچ درد یا حتی خارشی نداشت. ولی به تدریج بزرگ تر و بزرگ تر شد و به شکلی که می بینید در آمد.”

متاسفانه  خانم هنگ فنگ مدتی پس از ابتلا به این بیماری شوهرش را از دست داد. فرزندان او نیز به دلایل کاری در شهرهای دیگری زندگی می کنند…/برترین ها

4 دیدگاه ها

  1. وااااای چقد غم انگیزه … خیلی دلم واسش سوخت …
    ینی تو شهرشون یه ادم یا یه دکتر با وجدان وجود نداره ؟؟؟؟؟
    قربون خدا برم …

  2. ما هم به مشکلاتمون میگیم مشکل .

  3. خدااااااااااااااااااااااااا این دیگه چیه ، حتما حکمتی داشته که اینطوری شده،

  4. وای چقد بد موافقم واقعا به
    مشکلات مام میشه گف مشکل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *