گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / چلسی با ضربات پنالتی قهرمان اروپا شد

چلسی با ضربات پنالتی قهرمان اروپا شد

شاگردان دی ماتئو موفق شدند در ضربات پنالتی بایرن مونیخ را شکست دهند.

 

دروگبا

خبرآنلاین؛شیوه،همان شیوه بازی با بارسلونا بود.دفاع،دفاع و دفاع.تنها شانسی که شاگردان دی ماتئو آورده بودند این بود که بایرنی ها مثل بارسلونا اهل تیکی تاکا نبودند اگر نه درصد مالکیت توپ و کنترل آن در بازی چیزی شبیه بازی آنها با نماینده اسپانیا می شد.83 دقیقه دفاع و ضد فوتبال روی اعصاب خیلی ها تلنگر زده بود.شکی نیست که برخی ها اصلا این فینال را تماشا نکردند و بعضی ها هم به خاطر سبک بازی چلسی ترجیح دادند تا گیرنده های خود را خاموش کنند.
دقیقه 83 و گل بایرن توسط مولر.دل خیلی ها خنک شد.بایرن انتقام تمام تیمهایی را که چلسی مقابل آنها فقط دفاع کرده بود را گرفت.همه چیز تمام شده بود و آلیانس آره نا دیگر غیر قابل کنترل شده بود.اما این شور و هیجان 5 دقیقه بیشتر دوام نیاورد و چلسی با گلی که دروگبا با زیبایی هرچه تمام تر وارد دروازه بایرن کرد تا دوباره همه چیز را به تساوی بکشاند.اما پس از این گل همه چیز تغییر کرد.هیچ کس فکرش را نمی کرد که 7-8 دقیقه پایانی بازی بایرن مونیخ و چلسی تا این اندازه جذاب شود.دیگر خبری از دفاع کردن نبود و به نظر شاگردان دی ماتئو به خودشان آمده بودند که بهترین دفاع همان حمله کردن است.
هر چه بود 90 دقیقه تمام شد تا اضطراب،دلهره و نگرانی هواداران دو تیم به وقت های اضافه کشیده شود.مهمترین اتفاق در دقایق ابتدایی وقت های اضافه اعلام ضربه پنالتی به نفع بایرنی ها بود. روبن فکر می کرد که روحیه اش را دارد تا بتواند دروازه پیتر چک را باز کند.او پشت توپ ایستاد،نفس عمیقی کشید و ضربه پنالتی را زد.اما پیتر چک این ضربه را مهار کرد تا آلیانس آره نا روی سرش خراب شود.ستاره چک بود بس.او جان دوباره ای به چلسی داد تا یک بار دیگر شانس مبارزه کردن را داشته باشند.119،118 و 120.آخرین دقیقه از وقت های اضافه به این معنی بود که قهرمان باید در ضربات پنالتی مشخص شود.

آغاز ضربات پنالتی و فیلیپ لام به عنوان زننده نخستین ضربه برای مونیخی ها.او توپ را وارد دروازه پیتر چک کرد تا در ادامه گومز و نویر هم ضربه های خود را به گل تبدیل کنند.اما برای پنالتی چهارم اولیچ کروات خوش شانس نبود و ضربه اش را جایی زد که پیتر چک به راحتی آن را مهار کرد.

باید گفت که برای چلسی هم ماتا،لوئیس،لمپارد و اشلی کول 4 تا ضربه پنالتی را زدند که ماتا نخستین پنالتی را برای انگلیسی ها از دست داد.

همه چیز مساوی بود و اشتایگر پشت توپ ایستاد تا آخرین ضربه را برای بایرن بزند.بدون شک باید او را بدشانس ترین بازیکن بایرن لقب داد.اگر تیرک دروازه نبود و ضربه او درست به آن نمی خورد حالا شاید جام قهرمانی از دستان آنها سر نخورده بود.او پیراهنش را روی سرش کشید تا صحنه های کابوس وار پس از ناکامی در زدن پنالتی را نبیند.

ضربه آخر را دروگبا زد.با اطمینان،بدون استرس و خیلی مسلط.بازیکن ساحل عاجی چلسی خلاف جهت نویر توپ را وارد دروازه کردو تمام.حالا نام باشگاه چلسی هم روی جامی که اسامی قهرمانان را می نویسند حک خواهد شد.جامی که خیلی ها آرزوی رسیدن به آن را دارند.

2 دیدگاه ها

  1. میدونستم قهرمان میشه .

  2. هر کی که قرمز بپوشه آبی سوراخش می کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *