چهره هایی که از عمل زیبایی پشیمان شدند! +عکس

سال هاست شایعاتی مبنی بر اینکه کیدمن بر روی صورت همیشه جوان خود جراحی های متعددی انجام داده است، نقل می شوند. اما او هربار آنها را تکذیب می کرد. اما نیکول کیدمن، امسال در مصاحبه ای با یک مجله آلمانی نهایتا اعتراف کرد که از بوتاکس استفاده کرده است.

لیسا رینا  Lisa Rinna

چهره هایی که از عمل زیبایی پشیمان شدند

زمانی لیسا رینا خود اعتراف کرد که تزریق لب هایش علت اصلی شهرتش بوده اند. اما چرا این ستاره 47 ساله پس از دو دهه، در سال 2010 اقدام به خالی کردن لب هایش کرد؟ او می گوید که مواد تزریق شده در لب هایش به مرور شروع به سفت شدن و گلوله شدن کردند. او برای این کار مجبور به جراحی دوباره و خلیه لب هایش شد. لب های او حالا به حالت طبیعی بازگشته اند، هرچند جای تعدادی از بخیه ها هنوز بر آنها مشهود است.

بروس جنر    Bruce jenner

اخبار,اخبارفرهنگی,بازیگران هالیوودی

حتی یک برنده طلای المپیک هم نمی تواند تا ابد جوان بماند! بروس جنر، قهرمان سابق دو و میدانی و ناپدری خواهران کارداشیان، 25 سال پیش زیر تیغ جراحی رفت. وقتی او پس از سال ها دوباره مقابل دوربین ها ظاهر شده، پوست کشیده شده او و بینی عمل شده اش، تبدیل به مضحکه ای برای رسانه ها شد. واضح است که چنین نتایجی موردنظر وی نبوده اند.

نیکول کیدمن    Nicole Kidman

اخبار,اخبارفرهنگی,بازیگران هالیوودی
سال هاست شایعاتی مبنی بر اینکه کیدمن بر روی صورت همیشه جوان خود جراحی های متعددی انجام داده است، نقل می شوند. اما او هربار آنها را تکذیب می کرد. اما نیکول کیدمن، امسال در مصاحبه ای با یک مجله آلمانی نهایتا اعتراف کرد که از بوتاکس استفاده کرده است. اما او می گوید که از نتیجه آن راضی نبوده است. «پس از انجام این عمل، از دیدن صورت خود در آینه لذت نمی بردم. به همین دلیل هم دیگر از بوتاکس استفاده نکردم. الان می توانم به راحتی پیشانی ام را تکان دهم!»

کنی راجرز   Kenny Rogers

اخبار,اخبارفرهنگی,بازیگران هالیوودی
کنی راجرز 70 ساله می گوید که جراحی پلاستیک گرمی و نشاط چشم های او را گرفته است. او خود معتقد است که شاه جراحی پلاستیک است و هیچ قسمتی از بدن او نیست که از تیغ جراحان در امان مانده باشد. او دلش برای تصویر گذشته اش تنگ شده است.

هیدی مونتاگ   Heidi Montag

اخبار,اخبارفرهنگی,بازیگران هالیوودی
در سال 2010، هیدی در صدر جدول مربوط به ستارگانی که با انجام جراحی پلاستیک زیبایی خود را از دست داده اند قرار گرفت. در همین سال بود که هیدی مونتاگ صورت کاملا تغییرکرده خود را برای مردم و رسانه ها به نمایش گذاشت. او تاکنون بیش از 10 عمل جراحی بر صورت و بدن خود انجام داده است و نتیجه این جراحی ها چیزی جز مصنوعی شدن چهره او و در نتیجه از بین رفتن آینده شغلی او به عنوان یک بازیگر نبوده است.

مونتاگ می گوید: «ابتدا از این تغییر راضی بودم و اعتماد به نفسم افزایش یافته بود. اما به مرور، با افزایش مشکلات و درد در ناحیه صورت، و نام هایی که رسانه ها به من می دادند، از قبیل دختر پلاستیکی و…، از این کار پشیمان شدم». او می گوید که پس از انجام جراحی های زیبایی اتفاقات منفی زیادی در زندگی اش افتاده است و او آرزو می کند می توانست به گذشته بازگردد.

جنیفر گری    jennifer Grey

اخبار,اخبارفرهنگی,بازیگران هالیوودی
عمل جراحی بینی فاجعه آمیز جنیفر گری یکی از مشهورترین جراحی های پلاستیک هالیوودی است. گری، که در حال حاضر 50 سال سن دارد، گفته می شود که تنها قصد داشته است برآمدگی کوچک بینی خود را حذف کند اما نتیجه آن کاملا با آنچه انتظار داشته است متفاوت بوده است. بینی او به طور کامل تغییر کرده است. او از این ناراحت است که علت شهرت او جراحی بینی اش است نه توانایی و استعداد او در عرصه بازیگری.

جیمی لی کورتیس    jamie Lee Curtis

اخبار,اخبارفرهنگی,بازیگران هالیوودی
این هنرپیشه شهرت خود را مدیون اندام زیبا و استعداد فوق العاده اش در خنداندن مخاطب بود. با گذشت سال ها و افزایش سن، استعداد او همچنان باقی بود اما اندام او شروع به تغییر کرد. به همین دلیل هم او تصمیم گرفت به جراحی پلاستیک روی بیاورد. او در سال 2002 اعتراف کرد که از لایپوساکشن و بوتاکس استفاده کرد.

او در رابطه با لایپوساکشن می گوید: «پیش از عمل هیچکس به من نگفت خارج کردن چربی ها از یک قسمت از بدن موجب تجمع آنها در قسمتی دیگر می شود.» از آن زمان به بعد، او از انجام هرگونه عمل زیبایی خودداری کرده است و اتفاقا افزایش سن نه تنها او را زشت نکرده است، بلکه او زیباتر هم شده است.

مطالب مشابه را ببینید!