مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی ژیلا صادقی؛ درباره زندگی شخصی، شغل دوم، دوری از اجرا و تیپ جنجالی او

بیوگرافی ژیلا صادقی؛ درباره زندگی شخصی، شغل دوم، دوری از اجرا و تیپ جنجالی او

ژیلا صادقی مجری معروف ایرانی است که در این بخش بیوگرافی کامل او را آماده کرده ایم. او ازدواج کرده است و در ادامه عکس های او و همسرش را مشاهده می کنید. در ادامه اطلاعات زندگی شخصی و هنری و عکس های این خانم را آماده کرده ایم.

بیوگرافی ژیلا صادقی

ژیلا صادقی در تاریخ 22 شهریور 1352 در شهر تهران به دنیا آمد. او دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

ژیلا صادقی قبل از شروع گویندگی در واحد دوبلاژ، معلم بود و در آموزش و پرورش تدریس می کرد و در سال 1370 در تست تلویزیون قبول شد ولی پس از وقفه ای نسبتا طولانی، سال 1378 به عنوان مجری مقابل دوربین رفت و در طول این سالها در چند سریال تلویزیونی و فیلم هم ایفای نقش کرد. او مجری خوش صحبت و خوش بیانی است و در سالهای اخیر در برنامه های تلویزیونی پربیننده ای به عنوان مجری حضور داشته است.

Zhila 1 e1587161517348

بازیگری ژیلا صادقی

در سریال های هزاران چشم، آینه عشق که به عنوان بهترین بازیگر خانواده انتخاب شد، بادهای موسمی که بهترین بازیگر جشنواره استانی شد و دردسرهای طلایی که از جمله کارهای او در تلویزیون است، اما فیلم های خیلی دور خیلی نزدیک، بی همتا و به خاطر سوگند از جمله کارهای سینمایی او بود…

ژیلا صادقی می گوید:بازیگری خیلی سخت است و برای همین ترجیح می دهم پا توی کفش بزرگ ترها نکنم و کمی عقب تر بیایم و سعی کنم در اجرا، کارم را قوی تر کنم.

ژیلا صادقی

دیگر هنرهای ژیلا صادقی

ژیلا صادقی به سوارکاری علاقه دارد و دوره های تیر و کمان و کلاس های شنا و غواصی را هم گذرانده است. او به جز هنر اجرا و بایگری، به هنرهای تجسمی و خطاطی هم پرداخته است و هنر تذهیب را آموخته است.

ازدواج ژیلا صادقی

ژیلا صادقی در سن 43 سالگی با محسن رجبی ازدواج کرده است و شایعه هایی که در مورد رابطه و ازدواج او و همسران غیر واقعی اش مطرح شده بود همه به پایان رسیدند. او در تاریخ 2 خرداد ماه سال 1395 با محسن رجبی ازدواج کرده است.

ژیلا صادقی

نحوه آشنایی

محسن رجبی همسایه این خانم مجری در منطقه لواسان بود و ارتباط آنها فقط در حد یک سلام ساده بود ولی پس از 7 سال پیشنهاد ازدواج از سوی محسن رجبی به ژیلا صادقی شد و بعد از یک سال مراسم عروسی را برگزار کردند. محسن رجبی کارمند ساده ای است که اکنون رستورانی بزرگ دارد.

پیشه همسر ژیلا صادقی

محسن رجبی همسر ژیلا صادقی کارمند ساده ای بوده است که هم اکنون رستورانی دارد.

ژیلا صادقی

زندگی خانوادگی او

ژیلا سه خواهر و یک برادر دارد و او فرزند دوم خانواده است. تخصص او اجرای زنده و تاک شو است و می گوید که صدایش ارثی است.

او از دوران کودکی اش اینطور تعریف می کند:

بچه آرامی بودم، وقتی حرفی برای گفتن داشتم می زدم تا جایی که مادرم می گفت قانع ترین بچه اش بودم. الان هم هنوز همان ژیلای کودکی هستم، یادم می آید به زور، خواهر و برادرم را می نشاندم و برایشان صحبت می کردم، احساس درونی خود را با صحبت می گفتم،این حس را همیشه داشتم، اما دیر به استعداد خود پی بردم. وی درباره ویژگی های یک گوینده می گوید:در حرفه گویندگی ابتدا باید عشق و علاقه خود را نشان داد. یعنی باید عاشق کاری باشی که انجام می دهی، باید بامخاطب ارتباط تنگاتنگ برقرار کنی. گوینده نباید رفع تکلیف کند، به نظر من گوینده خوب گوینده ای است که هم شنوایی خوبی داشته و هم دارای اعتماد به نفس فراوان و تمرکز زیاد باشد…ن و تمرکز زیاد باشد…

ژیلا صادقی

شغل اول ژیلا صادقی

او سال 1370 دیپلم گرفت، به صورت افتخاری به مناطق محروم رفت و در آنجا تدریس می کرد و سالهای پس از آن هم که دانشجو شد، در مدارس نمونه مردمی تدریس می کرد. ستاره پسیانی و بیتا معیریان  شاگردان پایه پنجم ابتدایی او بوده اند. او همزمان با تدریس در سال 1371 در آزمون گویندگی پذیرفته شد؛ زیرا علاقه به کار گویندگی داشت و نمی توانست تدریس را به صورت جدی دنبال کند و به همین دلیل تدریس را ترک کرد.

شغل دوم خانوم مجری

به جز شغل اجرا، شکرت بازرگانی دارد و کار صادرات و واردت هم انجام می دهد.

شروع اجرا

او به صورت جدی از سال 1378 وارد عرصه اجرا و گویندگی شد و کارش را با گروه سیاسی شبکه چهارم سیما آغاز کرد. پس از آن در شبکه های خبر، اول و در شبکه دو گروه تاریخ و معارف کار می کرد. او در نهایت در سال 1383 برنامه بیدار شو آفتاب شد سبک اجرایش را تغییر داد و بیشتر اجرا به نفع خانمها شد.

ژیلا صادقی

همکاران مورد پسند او

او کار آقای فرزاد حسنی و احسان علیخانی و در نسل سومی ها تلاش و صدای علی ضیاء و از خانمها مژده لواسانی را می پسندد. او گاهی در مورد کار به مژده لواسانی تذکر می دهد.

اوقات فراغت

برنامه مشخص و معلوم شده ای برای پر کردن اوقات فراغت ندارد و می گوید اگر خیلی سر حال باشم سوارکاری می کنم، به دیدن دوستان می روم، خرید می کنم و حتی به رانندگی کردن در خیابانهای شلوغ تهران هم علاقه دارم.

پوشش جنجالی

بیوگرافی ژیلا صادقی

در دی ماه سال 1402 او به دلیل پوشش جدیدی که در صدا و سیما داشت بسیار مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت. او پس از 4 سال با کت و دامن در تلویزیون حضور پیدا کرد.

مطالب مشابه را ببینید!