مجله تاپ‌ناز‌

کاربردهای بند عینک های دخترانه، جذاب ترین بند عینک دخترانه 1402

به بندی که به عینک طبی یا آفتابی شما متصل می شود و حمل آنرا آسان تر می کند «بند عینک» گفته می شود، هدف اصلی طراحی و ساخت بند عینک این است تا افرادی که مشغله فکری زیادی دارند و یا ساعت های زیادی و در پارت های مختلف مجبور به استفاده از عینک هستند، همواره عینکشان را نزدیک خود داشته باشند. در ادامه این مقاله ما مواردی را در خصوص بند عینک دخترانه به شما می گوییم.

کاربردهای بندعینک

بند عینک دو نوع کاربرد زینتی و غیر زینتی دارد.

کاربرد غیر زینتی

کاربرد اصلی بند عینک، جهت محافظت و حمل آسان عینک می‌باشد. در گذشته از بند های ساده برای حمل آسان تر عینک استفاده می شد که با گذشت زمان بند عینک های جذاب تر وارد بازار شد.

کاربرد زینتی

استفاده از بند عینک برای برخی از افراد به خصوص خانم ها جنبه ی  زینتی دارد که جهت زیبایی و تزئینات عینک از آن استفاده می کنند. به کار بردن لوازم تزئینی مانند مهره، نگین، مروارید و… در بند عینک ها باعث زیبایی بیشتر آن می‌شود و مورد پسند بسیاری از بانوان و آقایان می باشد.

معایب بند عینک های زینتی

این گروه از بند عینک ها به دلیل استفاده از وسایل تزئیناتی دارای وزن بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. برخی از افراد ممکن است به مواد سازنده آن ها حساسیت داشته باشند که در صورت برخورد با سر و گردن باعث بروز حساسیت در آن ها شود. بندعینک های ایگلسی از مواد غیر حساسیت زا تولید شده اند.به دلیل استفاده از مواد ویژه در ساخت این بند عینک ها ممکن است قیمت آن ها نسبت به بقیه انواع بند عینک بیش تر باشد.

بند عینک های اسپرت

این نوع بند عینک  ها از جنس مواد مختلفی مانند پارچه، چرم، پلی استر و … ساخته می شوند. ظاهر این گروه از خرید بند عینک ها ساده می باشد و امکان هماهنگ شدن با هر استایلی را می‌دهد.

مزیت بند عینک های اسپرت

این گروه از بند عینک ها،  وزن سبک‌تری نسبت به سایر بندها دارند.

معمولا از مواد محکمی ساخته می شود و طول عمر بیشتری دارد.

قیمت این بند عینک ها مناسب است.

از جنس مواد حساسیت زا ساخته نمی‌شوند بنابراین برای پوست ایجاد حساسیت نمی‌کنند.

این نوع از بند عینک ها اکثراْ از مواد پارچه‌ای و پلی استر و … تشکیل شده‌اند.

معایب بند عینک اسپرت

به راحتی با تمام عینک ها قابل هماهنگی نیستند و حتما باید رنگ آن ها در نظر گرفته شود. تنوع در رنگبندی بندعینک های ایگل‌سی اجازه هماهنگ شدن با عینک و استایل را به شما می دهد.

معرفی چند مدل بند عینک دخترانه که در وبسایت ایگلسی موجود می باشد:

بندعینک مدل زنجیری نقره‌ای – مروارید سفید

این مدل بند عینک دخترانه ایگِل‌سی از مدل های بند عینک زنجیری تهیه شده‌است، ضد حساسیت می‌باشد. زنجیر آن رنگ نقره‌ای دارد و با مروارید سفید  تزیین شده است. پیشنهاد خوب است برای افرادی که به اکسسوری مرواریدی علاقمند هستند. استفاده از مروارید نشان دهنده ی پاکی، سادگی و صاف بودن روح است. معمولا  افرادی که از مروارید در اکسسوری‌های خود استفاده می‌‌کنند، آدم هایی با شخصیت آرام و روحی صاف و پاک هستند که به راحتی می توان در کنار آنها آرامش را تجربه کرد.

بندعینک مدل زنجیری نقره‌ای - مروارید سفید

 بندعینک مدل زنجیری با کریستال های کوچک فیروزه‌ای

این مدل از بند عینک دخترانه شیک ایگِل‌سی از مدل های بند عینک زنجیری با کریستال کوچک تهیه شده‌است، ضد حساسیت می‌باشد. کریستال‌های  کوچک به رنگ فیروزه‌ای دارد. مناسب استایل‌های رسمی خانم‌ها و دختران‌ است. رنگ فیروزه‌ای را می‌توان مجموعه‌ای از رنگ‌هایی بین طیف سبز و آبی و رنگی مشابه به سنگ فیروزه است . رنگ فیروزه‌‌ای به دلیل شباهت به سنگ فیروزه که دارد، نمادی از خوش‌یمن بودن است. فیروزه‌ای نزدیک‌ترین رنگ به رنگ آسمان و دریاست و از طرفی نور فیروزه‌ای را نیز  نزدیک‌ترین نور به رنگ آسمان است در بندعینک با کریستال‌های فیروزه‌ای که نور از آن عبور‌ می کند درخشش حذابی ایجاد می‌شود. 

رنگ فیروزه‌ای سرد‌تر از رنگ سبز است و به همین دلیل آرامشی که از آن ایجاد می‌شود دارای سکون بیشتری است. این رنگ خستگی را از ذهن می‌زداید و باعث ایجاد نشاط می‌گردد در نتیجه استفاده از رنگ فیروزه‌ای در لباس یا اکسسوری ها در روزهای پر از استرس پیشنهاد عالی می‌باشد. رنگ فیروزه‌ای در زمان خستگی و فشار روانی، روح و جان را انرژی دوباره می‌دهد. همچنین در تصمیم‌گیری و فکر کردن درست به افراد کمک می‌کند و در توسعه مهارت‌های مدیریتی و سازمانی دخیل است، به عنوان یک مدیر و رهبر می‌توانید از بندعینک‌های فیروزه‌ای استفاده‌ کنید.

 بندعینک مدل زنجیری با کریستال های کوچک فیروزه‌ای

بندعینک مدل زنجیری با کریستال بزرگ زرد

این مدل از بند عینک دخترانه ایگِل‌سی از مدل های بند عینک زنجیری با کریستال بزرگ تهیه شده‌است. بندعینک‌ها زنجیری با کریستال‌های شفاف بزرگ  یکی از محبوبترین ‌مدل بندعینک ‌می‌باشد و یکی از زیور‌آلات بانوان و دختران جوان می‌باشد. کریستال ‌های شفاف و رنگی آن که نور از آن عبور می‌کند و به اوج درخشش می‌رسد. بندعینک‌های زنجیری با کریستال های بزرگ برای همه‌ی سن ها مناسب می‌باشد و پیشنهاد مناسبی برای مادربزرگ‌ها نیز می‌باشد و مناسب هر سنی است.

بندعینک مدل زنجیری با کریستال بزرگ زرد

مطالب مشابه را ببینید!