مجله تاپ‌ناز‌

کاردستی موش | ایده هایی برای ساخت کاردستی موش برای کودکان

کاردستی موش

ساخت کاردستی موش یک سرگرمی جالب برای کودکان است. علاقمندان به هنر ساخت عروسک و کارستی می توانند کاردستی به شکل حیوانات و یا شک موش را درست کنند. برای ساخت کاردستی موش نیاز به وسایل ساده ای دارید.

بیشتر افراد به خصوص کودکان با دیدن موش و یا از نزدیک دیدن موش وحشت دارند. بهترین روش برای از بین بردن ترس کودک به این موجودات ساخت عروسک و کاردستی موش می باشد.

 آموزش ساخت کاردستی موش با کاغذ

روش های متفاوتی برای ساخت موش وجود دارد و شما می توانید با استفاده از وسایل مختلف این حیوان را به شکل های بامزه و فانتزی درست کنید. در ادامه مطلب روش ساخت موش کاغذی را به شما آموزش می دهیم. شما برای ساخت کاردستی موش نیاز به چسب، قیچی، مداد یا ماژیک، چشم عروسک و تخ کاموای ضخیم دارید.

کاردستی موش

روش ساخت موش با وسایل ساده

با استفاده از وسایل ساده ای مانند کاغذ رنگی، نمد، مقوا، گیره و حتی وسایل دور ریختنی مانند پوست گردوف برگ خشک شده درخات، ظرف یکبار مصرف، رول دستمال کاغذی و … می توانید کاردستی موش را در مدل های متنوع درست کنید. در ادامه نمونه های موش ساخته شده با این وسایل را می بینید.

روش ساخت این کاردستی های موش خیلی ساده است و با مشاهده تصویر و دقت کردن می توانید خیلی راحت یکی از این کاردستی ها را به کودکتان آموزش بدهید.

کاردستی موش

آموزش ساخت کاردستی موش

کاردستی موش

ساخت کاردستی با وسایل اضافه

کاردستی موش

کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش کاردستی موش

 

ساخت کاردستی با چوب بستنیکاردستی با پوست گردوکاردستی اسب

 

امیدواریم که یک کاردستی موش زیبا در کنار کودک خود درستی کرده باشید.

مطالب مشابه را ببینید!