گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / کاریکاتور ضد ایرانی در سایت عربی! +عکس
loading...

کاریکاتور ضد ایرانی در سایت عربی! +عکس

یکی از وب‌سایت‌ های دولتی وابسته به دربار آل سعود در اقدامی تامل برانگیز با انتشار کاریکاتوری، به ملت ایران توهین کرد.

کاریکاتور ضد ایرانی

وب سایت نشریه دولتی “الریاض” در این کاریکاتور که روز یکشنبه 23 فروردین ماه 1394 منتشر شده، ملت بزرگ ایران به صورتی توهین آمیز و در شمایل انسان‌های بدوی و اولیه نمایش داده است.

کاریکاتور ضد ایرانی

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]
loading...

5 دیدگاه ها

 1. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  ببین کی به کی می گه بد.وی!
  چند روز قبل تو همین سایت خوندم که یکی از شیوخشون فتوا داده مردا در صورت ضرورت می تونن از گوشت زنشون بخورن و این جز وظایف زن و اطاعش از شوهر!

 2. آخه عرب ها هم شدن آدم حیفه پیامبر ها و امام ها عرب زبون هستند وگر نه از ادم عربارو می..ردم.

 3. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  چرا به عرب ها باید فحش داد اونا چیکار کردند اگر مردم های ایران خودشون عقل داشته باشند که ندارند نمیرند شما می خوای بری خونه ی خدا مهمون خدا بشی اما اگه به یه فقیر یا به یه یتیم کمک کنی مثل اینه که خدارو به خونه ی خودت دعوت کردی حالا مهمون خدا بشی بهتره یا خدارو دعوت خونه ی خودت کنی.
  البته به نظر من همش زیر سر خودشونه در ورود به خونه ی خدارو بسته بودند موندند تا همه بیان شلوغ بشه بعد درو بتز کنند
  درضمن ایرانی ها از قدیم تا الان باهم نساختند مرسی مدیر سایت.

 4. عرب ها ٬آنها تنها انگل هایی هستند که با نفس کشیدنشان جای نفس کشیدن یک آریایی را تنگ می کنند پس همان بهتر که نفس نکشند و تمام آنها را باید با غیرت آریایمان ذوب کرد ؛پس تا امید آن روز بزرگ

 5. واقعا متاسفم برای اریایی هایی که از تمدن چهل هزار ساله خودشون خبر ندارند و میگویند که تمدن از بین النهرین شروع شد در صورتی که خدایی که انها میپرستیدند ساوالان بوده که متاسفانه جور دیگر ثبت شده است//بیشتر عزیزان اریایی فقط کوروش و داریوش کبیر را میشناسند در صورتی که ما استوره های بیشماری داریم یادتان باشد زمانی که ایران حقوق بشر را رعایت و پایه گزاری میکرد اعراب مست ودر حال فروش زن ها و نوامیس خود بودند و زمانی که ایران اولین بویینگ خود را خرید عرب ها با شتر به سفر میرفتند >زمانی که کوروش امپراطوری ایران را عظمت بخشید یکی از نزدیکان ایشان گفت در جنوب ایران سرزمینی است خشک اما عظیم .چرا ان را به امپراطوری نمی افزایید؟ ایشان در جواب فرمودند در این مکان (سرزمین اعراب)خونی کثیف وجود دارد خوش ندارم با خون پاک اریایی پیوند بخورد//حال شما بیاندیشید هر کس توضیحات بیشتری خواست به تلگرام من مراجعه کند ای دی من alireza367c@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *