کدام تبلت ها بهترین شارژدهی باتری را دارند؟

کدام تبلت ها بهترین شارژدهی باتری را دارند؟

گرچه در برخی تست‌ها، از جمله تست سرعت، گلکسی نوت 10.1 (نسخه 2014) از آیپد ایر پیشی گرفته، اما وقتی صحبت از باتری باشد، تبلت های اپل گوی سبقت را از همه رقبا می‌ربایند.

کدام تبلت ها بهترین شارژدهی باتری را دارند؟

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید، آیپد ایر توانسته در زمینه طول عمر باتری در هنگام استفاده از اینترنت، رتبه اول را به خود اختصاص دهد. آیپد مینی با نمایشگر رتینا و آیپد 2 در رتبه های بعدی قرار گرفته‌اند. تبلت هایی چون Tesco Hudi، گلکسی نوت 10.1 (نسخه 2014)، آمازون کیندل فایر HDX 8.9، نکسوس 7 نسخه 2013  نیز به ترتیب در این لیست جای دارند.
در هنگام پخش ویدیو باز هم باتری آیپد ایر از مابقی تبلت ها بهتر عمل می‌کند و قادر است توان لازم برای پخش 777 دقیقه ویدیو را در اختیار این تبلت رده بالای اپل قرار دهد. دو تبلت محبوب آمازون کیندل فایر HDX 8.9 و نکسوس 7 نسخه 2013 هم در رده های دوم و سوم قرار دارند. گلکسی نوت 10.1 (نسخه 2014) هم با توان پخش پی در پی 465 دقیقه ویدیو، رتبه هشتم این لیست را به خود اختصاص داده.
لازم به ذکر است که این تست تنها بر روی همین 8 تبلت صورت گرفته و نتایج آن فقط جایگاه نسبی این 8 محصول را نسبت به هم نشان می‌دهد.

مطالب مشابه را ببینید!