مجله تاپ‌ناز‌

کد وارد کردن شارژ ایرانسل و همراه اول و رایتل

آموزش وارد کردن شارژ اپراتور ایرانسل همراه اول رایتل

در این بخش نحوه وارد کردن کد شارژ سیم کارت های ایرانسل، همراه اول و رایتل را آموزش می دهیم.

با توجه به اینکه امروزه سیم کارت های تلفن همراه اعتباری شده اند و باید کد شارژ را وارد کرد، در این مطلب نحوه وارد کردن شارژ برای سه اپراتور رایتل، ایرانسل و همراه اول را آموزش می دهیم.

اپراتورها برای شارژ کردن سیم کارت راه ساده ای را برای مشترکان ارائه کرده اند تا براحتی و هر زمانی بتوان سیم کارت را شارژ کرد. در ادامه نحوه وارد کردن شارژ اپراتورهای مختلف را به شما آموزش می دهیم.

کد وارد کردن شارژ ایرانسل و همراه اول و رایتل

کد وارد کردن شارژ برای اپراتور رایتل

شما برای این که بتوانید سیم کارت رایتل خود را شارژ کنید ابتدا نیاز دارید کد شانزده رقمی شارژ را در اختیار داشته باشید. برای گرفتن کد شارژ شما از راه های مختلفی مانند خرید اینترنتی، خرید از طریق دستگاه ای تی ام و … اقدام کنید. بعد از انجام این کار می توانید به صورت زیر سیم کارت خود را شارژ نمایید.

#کد شانزده رقمی*۱۴۱* بعد از این کد را گرفتید می توانید با زدن دکمه call اقدام به شارژ کردن گوشی خود نمایید.

توجه داشته باشید در صورتی در وارد کردن کد شارژ خریداری شده خود دچار مشکل شدید می توانید با خط رایتل خود شماره ۲۹۲۰ و یا از سایر خطوط شماره ۰۲۱-۲۹۲۰ را شماره گیری نمایید. همچنین می توانید به بخش پشتیبانی سایت رایتل نیز مراجعه نمایید.

کد وارد کردن شارژ ایرانسل و همراه اول و رایتل

کد وارد کردن شارژ برای اپراتور همراه اول

در صورتی که سیم کارت شما همراه اول می باشد باز هم برای شارژ کردن آن می باید کد شارژ را از یکی از طرق موجود خریداری نمایید. و سپس از راه گفته شده در زیر اقدام به شارژ کردن سیم کارت خود بکنید.

#شماره رمز شارژ#*۱۴۰* و در نهایت که این کار را انجام دادید دکمه call را از روی گوشی خود انتخاب کنید تا شارژ گوشی شما انجام شود.

کد وارد کردن شارژ ایرانسل و همراه اول و رایتل

کد وارد کردن شارژ برای اپراتور ایرانسل

اگر شما دارای سیم کارت های ایرانسل می باشید نحوه شارژ کردن سیم کارت متفاوت از دو مرحله قبل برای اپراتور های رایتل و همراه اول است. شما برای شارژ کردن سیم کارت ایرانسل خود می باید ابتدا کد شارژ را از یکی از راه های ممکن خریداری نمایید. و سپس با استفاده از دستور زیر اقدام به شارژ کردن سیم کارت خود نمایید. #شماره رمز ایرانسل*۱۴۱* بعد از انجام این کار می باید دکمه call را از گوشی خود انتخاب کنید تا سیم کارت شما بعد از چند ثانیه شارژ شده و پیامکی حاوی متنی مبنی بر انجام شدن شارژ برای شما ارسال شود.

 

با وارد کردن کد از طریق روش های بالا خیلی راحت می توانید سیم کارت خود را شارژ کنید. البته از دیگر روش ها مانند نصب برنامه اپراتور مربوط و یا از طریق اینترنت بانک هم می توانید به صورت مستقیم سیم کارت را شارژ کنید.

مطالب مشابه را ببینید!