خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / کریمی فصل جدید به الغرافه میرود

کریمی فصل جدید به الغرافه میرود

جادوگر الغرافه ای می شود

علی کریمی

علی کریمی در پایان لیگ یازدهم از پرسپولیس جدا خواهد شد. جادوگر که هفته ها است با دنیزلی مشکل دارد و سعی می شود این اختلاف چندان رسانه ای نشود پس از فصل از جمع سرخپوشان کنار می رود.

کریمی در حال حاضر دوران سکوت را پشت سر می گذارد و سعی می کند در بازی های پایانی تیمش را با اظهارات تند به حاشیه نکشاند اما به زودی شاهد جدایی غیر منتظره او از پرسپولیس خواهیم بود. در جریان بازی پرسپولیس مقابل شهرداری تبریز یکی از دوستان نزدیک کریمی با وی تماس می گیرد و صحبت های این دو به فصل بعد کشیده می شود. کریمی در باره اینکه آیا فصل بعد در پرسپولیس خواهد بود به دوست نزدیکش می گوید: «بعید است فصل بعد پرسپولیس باشم. می خواهم جایی بروم که کمی آرام باشم و استرس نداشته باشم. خیلی خسته شده ام.»
گفته می شود یک تیم قطری به کریمی پیشنهاد داده و هیچ بعید نیست نام آن تیم الغرافه هم باشد! البته کریمی در این گفت و گو اشاره ای به دنیزلی نکرده است اما پیدا است که او بابت حضور افندی در پرسپولیس ناراحت است و فصل بعد را در این تیم نخواهد گذراند. شاید شنیدن این خبر باعث شود از همین حالا محمد رویانیان برای حفظ کریمی آستین بالا بزند. قطعا اگر مدیران باشگاه پرسپولیس بدانند که کریمی قصد خداحافظی دارد با وی صحبت خواهند کرد تا از تصمیمش منصرف بشود. شاید رویانیان بتواند این معادلات را بر هم بزند؛ آیا می تواند؟!

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

3 دیدگاه ها

  1. هاهاها با مربی خودشونم نمیسازه اون وقت هواداراشون به فرهاد سرور علی بروفه میگن بی غیرت

  2. ای جلب فرهاد ما پارتیت شد البته بگم فرهاد فصل بعد برمیگرده اس اسا دوباره تنها می شی واویلا…واویلا…چه کرد بوسه ی فرهاد44444444444444444444

  3. شتر در خواب دیند……
    دوپینگییییییییییییییییییییییییییییی
    .

    6تای 6تای 6تای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *