کلیپ خداحافظی مهدوی کیا با چشمان اشک آلود در برنامه نود

برنامه شب گذشته نود که اتفاقا آخرین برنامه سال نود یک این برنامه بود، با حضور مهدی مهدوی کیا، به یکی از برنامه های تلخ و شیرین آن تبدیل شد.

به گزارش تابناک، مهدوی کیا در این برنامه راجع به خداحافظی اش سخن گفت و در حین سخن گفتن آقای اخلاق فوتبال ایران، اشک از جشمانش سرازیر شد و همه مردم و از جمله عوامل برنامه نود را تحت تاثیر خود قرار داد.

خداحافظی مهدوی کیا با فوتبال،شاید خداحافظی آخرین بازمانده از نسل نوستالژیک فوتبال ایران باشد، اما بیشتر از آن،خداحافظی فردی در فوتبال این کشور است که مظهر حیاء، نجابت و اخلاق مداری است. وی که در ابتدای جوانی به فوتبال آلمان کوچ کرد، چنان اخلاقی زیست که همگان را به تحسین خود وا داشت. پشتکار مهدی مهدوی کیا در فوتبال آلمان برای باقی ماندن در سطح اول فوتبال جهان، همه ایرانیان را به حیر وا داشته بود. زمانی که همگان تصور می کردند، مربی هامبورگ، کیای فوتبال ایران را به فراموشی سپرده ، او آنقدر بی حاشیه و با متانت پشتکار به خرج داد که خود را به مربی و تیم از لحاظ فنی تحمیل کرد و دوباره به اوج بازگشت.

مهدوی کیا در بازگشتش به فوتبال ایران،هم اخلاقی رفتار کرد و با پشتکارش مربیان مختلف را مشتاق استفاده به خود کرد و برای جوانان تصویری از یک فوتبالیست اخلاقی ایرانی را به نمایش گذاشت و هیچگاه اسیر حاشیه های مخرب فوتبال ایرانی نشد. مهدوی کیای فوتبال ایرانی وداعش با فوتبال،وداعی کاملا ایرانی بود، ایرانی به تمام معنای آن که در آن احساس ، حیاء و صداقت حرف اول را می زند.

 

مطالب مشابه را ببینید!