مجله تاپ‌ناز‌

گردنبند طلا مناسب هر یقه

اگر اهل مد و فشن باشید، به‌خوبی می‌دانید که هر گردنبندی را نمی‌توان با هر لباس و یقه‌ای استفاده کرد. لباس‌های مختلف یقه‌های مختلفی دارند که هرکدام از آن‌ها بخشی از گردن را پوشش داده و تنها بخشی از گردنبند شما را در معرض دید قرار می‌دهند.

بنابراین باید با گردنبند طلا مناسب هر یقه آشنا باشید تا در هنگام انتخاب، خرید و استفاده با لباس‌های مختلف، همواره بهترین گردنبند را استفاده کنید. حتی اگر بهترین، زیباترین، سنگین‌ترین و پرزرق‌وبرق‌ترین گردنبند دنیا را هم با یک یقه نامناسب ست کنید، زیبایی، گیرایی و جذابیت خود را از دست خواهد داد.

گردنبند طلا مناسب هر یقه

هدف از استفاده از گردنبند طلا، آراسته کردن بیشتر ظاهر است، بنابراین نباید در انتخاب خود سهل انگاری کنید. گردنبند طلای خود را مدل یقه خود هماهنگ کنید تا بیشتری جلوه و نمای ممکن را داشته باشد. گردنبند طلا مناسب هر یقه خصوصیات و ویژگی‌های مشخصی دارد که باید از آن‌ها آگاهی داشته باشید. اگر به مد و تیپ خود اهمیت بالایی را قائل هستید، بیایید با هم با انواع یقه و گردنبند طلا مناسب هر یقه آشنا شویم. عدم هماهنگی لازم میان گردنبند طلا و یقه لباستان، از زیبایی هردوی این‌ها کاسته و ظاهری نامتعادل را برای شما ایجاد خواهد کرد.

یک انتخاب ساده اگر هوشمندانه و هدفمند انجام شود، با کمترین هزینه افراد اطراف شما را تحت تأثیر سلیقه‌تان قرار خواهد داد. به امتحانش می‌ارزد! ابتدا با یقه‌های مختلف آشنا می‌شویم و سپس، در مورد انواع گردنبند طلا مناسب هر یقه صحبت خواهیم کرد.

انواع یقه برای انواع گردن بند

انواع یقه برای گردنبند

۱. یقه گرد

یقه گرد یکی از انواع مختلف یقه است که به‌وفور در پیراهن‌ها، تی‌شرت‌ها و پولو شرت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به فراوانی استفاده از این یقه، باید با گردنبند طلا مناسب یقه گرد آشنا شویم. یقه گرد احساس راحی را به فرد منتقل می‌کند و از این رو، هم در لباس‌های راحتی و هم در لباس‌های مجلسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

باید بگوییم که در مورد ست کردن گردنبند مناسب با یقه گرد کار آسانی پیش رو داریم، چرا که این یقه تقریباً هیچ کجای پشت و جلوی گردن را پوشش نمی‌دهد. با این حال، گردنبندی برای یقه گرد مناسب‌تر ست که زنجیر آن طول مناسبی داشته و مدال و پلاک آن، شلوغ و پرزرق‌وبرق باشد.

اگر طول زنجیر شما با انحنای یقه گرد لباستان متناسب و هم‌راستا باشد، هم بر جلوه گردنبند و هم بر جلوه لباستان افزوده خواهد شد. از طرفی دیگر، اگر این انحنا را در نظر نگیرید و زنجیر کوتاه‌تر یا بلندتر استفاده کنید، استیلتان به هم خواهد ریخت. همچنین فراموش نکنید که از پلاک‌های شلوغ و بزرگ استفاده کنید، چرا که این نوع از پلاک‌ها، تمام پتانسیل زیبایی خود را در یقه گرد به نمایش می‌گذارند.

همچنین یک قانون کلی دیگر در رابطه با یقه‌های گرد جود دارد. اگر یقه لباستان گرد بسته است، از زنجیر بلند و اگر یقه لباستان گرد باز است، از زنجیر کوتاه استفاده کنید.

۲. یقه بسته

در ادامه بررسی گردنبند طلا مناسب هر یقه، به یقه‌های بسته می‌رسیم. گردنبند طلا مناسب یقه‌های بسته، گردنبندهای ظریفی هستند که زنجیرهای نازک و پلاک‌هایی ظریف و مینیاتوری دارند. همچنین دقت کنید که طول زنجیر گردنبندتان بیش از حد کوتاه یا بلند نباشد.

۳. یقه هفت

یقه هفت نوع دیگری از یقه‌های پرکاربرد و محبوب است. در لیست گردنبند طلا مناسب هر یقه، گردنبندهایی برای یقه هفت مناسب‌تر هستند که زنجیر بلندتر و طرح‌داری داشته و با پلاک‌های پرزرق‌وبرق تزیین شده‌اند. قانون کلی در مورد یقه‌های هفت این است که هر چه یقه هفت ساده‌تر باشد، گردنبند باید شلوغ و پرمهره‌تر باشد و هرچه یقه هفت تزیینی، نواردوزی و مدل‌دارتر باشد، گردنبند باید ساده‌تر و خلوت‌تر باشد.

۴. یقه قایقی

گردنبند با زنجیر بلند زمانی که با یقه قایقی ترکیب می‌شود، ظاهری بسیار شلخته و نامتعادل ایجاد می‌کند. در ادامه بررسی گردنبند طلا مناسب هر یقه، گردنبندی برای یقه قایقی مناسب است که زنجیری کوتاه و بیضوی داشته و با پلاک‌ها و مدال‌های ریز و ظریف تزیین شده باشد. همچنین دقت کنید که طول زنجیر گردنبند بیش از حد کوتاه نباشد.

۵. یقه شلوغ

یقه شلوغ خود دارای نقش و نگار بوده و توجه‌ها را جلب می‌کند، بنابراین؛ تا جای ممکن پیشنهاد می‌شود که همراه با این نوع از یقه‌ها، از گردنبند استفاده نکنید. اگر ملزم به استفاده از گردنبند هستید، ساده‌ترین گردنبند ممکن را انتخاب کنید.

۶. یقه اسکی

یقه اسکی هم مانند یقه گرد شما را با هیچ محدودیتی از انتخاب نوع گردنبند و زنجیر آن روبرو نمی‌کند. شما می‌توانید انواع گردنبندها را با انواع زنجیرهای ساده، طرح‌دار، کوتاه و بلند و انواع پلاک‌های بزرگ، کوچک، ظریف و طرح‌دار با یقه اسکی لباس خود ست کنید.

انتخاب سایز گردنبند بر اساس گردن

سایز گردنبند طلا

قانون کلی در مورد انتخاب سایز گردنبند بر اساس گردن این است که گردنبند چوکر، برای گردن‌های بلند مناسب بوده و گردنبندهای بلند مانند گردنبند ماتیکی، برای گردن‌های پهن، چروکیده و کوتاه مناسب‌تر است.

خرید گردنبند طلا مناسب هر یقه از طلاباش

طلاباش به‌عنوان اولین بازار تخصصی اینترنتی طلا، جواهر و نقره، متنوع‌ترین گردنبند طلا مناسب هر یقه را با تحویل درب منزل با پیک اختصاصی، قیمت کف بازار و تضمین اصالت کالا در اختیار مشتریان و خریداران قرار می‌دهد. اگر قصد خرید گردنبندهای پرطرفداری مانند گردنبند طلا سیندرلا، گردنبند طلا مینای چشم نظر، گردنبند طلا قلب دامله و گوی، گردنبند طلا اشک فیروزه و ده‌ها مورد مشابه دیگر را دارید، به وب‌سایت طلاباش به نشانی اینترنتی https://talabash.com/ مراجعه فرمایید.

مطالب مشابه را ببینید!