یک زوج هم‌جنس‌گرا، برای اولین بار در تاریخ دیزنی

یک زوج هم‌جنس‌گرا، برای اولین بار در تاریخ دیزنی

یک زوج هم‌جنس‌گرا، برای اولین بار در تاریخ دیزنی

روز یک شنبه سریال کودکانه «موفق باشی چارلی» درحالی از شبکه تلویزیونی دیزنی پخش شد که یک اتفاق غیر معمول در آن رخ داد.

این سریال که دو سال مداوم است در جشن انتخاب‌های کودکان (Kid» s Choice Award) در بخش‌های بازیگر زن مورد علاقه و سریال مورد علاقه نامزد کسب جایزه کودکان می‌شود، در اپیزود روز یک شنبه خود برای اولین بار از یک زوج هم جنس استفاده کرد.

در قسمتی که روز یک شنبه از این شبکه پخش شد چارلی دوست جدیدی پیدا می‌کند که دو مادر دارد. نکته تامل برانگیز در این مورد اظهار نظر سخنگوی شبکه دیزنی در مورد این قسمت از سریال «موفق باشی چارلی» است. او در مورد اتفاقات روز یک شنبه می‌گوید: این داستان خاص با مشاوره متخصصان رشد کودکان و مشاوران جامعه‌شناس طراحی شده است.

سخنگوی شبکه دیزنی در بخش دیگری از سخنانش می‌گوید:‌ تمام برنامه‌های شبکه دیزنی به این دلیل ساخته می‌شوند تا به تمام کودکان و خانواده‌های سراسر دنیا مربوط باشند و بازتاب دهنده مضامینی باشند که این تنوع را شامل می‌شوند.

سریال «موفق باشی چارلی» یکی از سریال‌های کودکانه شبکه دیزنی است که در 4 فصل و از 4 آوریل 2010 تا کنون از این شبکه پخش می‌شود. زمان اپیزود‌های این سریال عموما بین 23 تا 49 دقیقه است و قرار است نشان دهنده سبک زندگی آمریکایی به کودکان سراسر جهان باشد.

مطالب مشابه را ببینید!