مجله تاپ‌ناز‌

۵ شغل برتر برای مهاجرین به یونان

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که قصد مهاجرت به یونان را دارید و دغدغه‌تان در رابطه با داشتن شغل و درآمد است، بهتر است با ۵ شغل برتر یونان برای مهاجرین که درآمد بسیار خوبی هم دارد آشنا شوید. هرچند که مشاغل بسیار زیادی در یونان وجود دارند که افراد در آنها مشغول به کار شوند اما همه این مشاغل برای افرادی که تازه به یونان مهاجرت کرده‌اند مناسب نیستند و برای کسب درآمد به تخصص و مهارت نیاز دارد. بنابراین افراد سعی می‌کنند در بدو ورود به کشور یونان شغل‌هایی را انتخاب کنند که درآمدزا باشد و همچنین تخصص متناسب با آنها را داشته باشد. موسسه مهاجرتی گلدن اینوستمنت به شما کمک می‌کند تا پنج شغل برتر را برای مهاجرت شناسایی نموده و به آنها مراجعه کنید.

۵ شغل برتر برای مهاجرین به یونان

۵ شغل برتر در یونان را بشناسید

مشاغل به دو دسته آزاد و دولتی تقسیم می‌شود؛ اگر بخواهید مشاغل دولتی را انتخاب کنید باید پروسه‌ای طولانی برای ارائه مدارک خود بگذرانید. اما اگر بخواهید ما به شما ۵ شغل برتر با درآمد مناسب و عالی را معرفی می‌کنیم تا در صورت بررسی مهاجرت به یونان مشغول به کار شوید و به راحتی درآمد خوبی به دست آورید. ۵ شغل برتر یونان به شرح زیر هستند:

تدریس زبان انگلیسی

افراد سراسر جهان از طریق زبان انگلیسی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند مخصوصاً در کشورهای اروپایی مثل یونان که زبان اصلی آنها یونانی یا انگلیسی است به همین خاطر شما با وجود داشتن مدرک تافل می‌توانید به تدریس زبان انگلیسی در یونان مشغول شوید. به همین منظور باید توانایی آموزش زبان انگلیسی به افراد در سطح مبتدی و متوسط را داشته باشید. زبان انگلیسی می‌تواند در آموزشگاه‌ها و یا کالج‌ها تدریس شود و شما برای استخدام شدن در چنین محل‌هایی جهت تدریس زبان انگلیسی باید یک مدرک تافل به موسسه‌ها تحویل دهید؛ همچنین یک آزمون درباره تسلط کامل بر زبان یونانی نیز بدهید و قبول شوید در این صورت می‌توانید به عنوان مدرس زبان انگلیسی در یونان به فعالیت بپردازید و درآمد نسبتا خوبی هم داشته باشید.

شاغل شدن در صنعت گردشگری یونان

حتماً می‌دانید که یونان از قطب‌های گردشگری جهان است که سالانه میلیون‌ها توریست به آن سفر می‌کند. شما نیز می‌توانید به عنوان یک فرد غیر یونانی به مشاغل مختلفی از جمله صنعت گردشگری یونان مشغول شوید. مشغول شدن در صنعت گردشگری یونان می‌تواند درآمد بسیار خوبی برای شما داشته باشد زیرا بعضی از فصول سال گردشگران بسیار زیادی به این منطقه سفر می‌کنند. شما نیز می‌توانید در یونان به فروش انواع خوراکی‌های لذیذ در کنار ساحل یا اینکه به عنوان راهنما در مناطق تاریخی و گردشگری مشغول شده و به فعالیت بپردازید. یونان دارای هتل‌های بسیار زیادی است که برای توریست‌ها در نظر گرفته شده شما با مشغول شدن در این هتل‌ها می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید. هر یک از این مشاغل نیازمند تسلط بر زبان انگلیسی است.

شغل راننده تاکسی در یونان

راننده تاکسی بودن در یونان شغلی بسیار ساده و راحت و پردرآمد است؛ زیرا هر ساعت و هر نقطه‌ای از یونان که باشید افرادی وجود دارند که قصد جابجایی و رفتن به محلی دیگر را خواهند داشت؛ بنابراین شما می‌توانید با جابجایی آنها از منطقه‌ای به منطقه دیگر درآمد خوبی به دست آورید. موسسات و شرکت‌هایی هم در یونان وجود دارند که راننده تاکسی استخدام می‌کنند. بنابراین با مراجعه به آنها می‌توانید به عنوان یک راننده تاکسی به صورت کاملاً رسمی استخدام شوید و به فعالیت خود بپردازید و از این طریق توریست‌های مختلفی را در شهرهای نزدیک به هم یونان جابجا کنید. توریست‌هایی که به شهر یونان سفر می‌کنند قصد دیدن همه مناطق مختلف آن را دارند بنابراین درآمدزایی از طریق راننده تاکسی بودن می‌تواند سودآور باشد.

۵ شغل برتر برای مهاجرین به یونان

مراقبت و پرستاری کودکان در یونان

در بخش‌های مرفه و منطقه‌های پولدار نشین یونان افرادی هستند که قصد گرفتن پرستار برای بچه‌های خود را دارند. این افراد به خاطر دغدغه‌های بسیار زیاد وقت رسیدگی و مراقبت از فرزندان خود را نداشته بنابراین سعی می‌کنند پرستار کودک استخدام کنند و از این جهت به کارها و مشاغل خود رسیدگی نمایند. در همین جهت شما می‌توانید با مهاجرت و دریافت اقامت یونان در شرکت‌های مختلف و موسساتی که پرستار استخدام می‌کنند استخدام شوید. این موضوع را نیز مد نظر قرار دهید که استخدام شدن به عنوان پرستار کودک نیازمند ارتباط خوب با کودکان و بچه‌ها بوده بنابراین اگر احساس می‌کنید روحیه لطیف و مهربانی دارید و می‌توانید ساعات زیادی را با کودکان سر و کله بزنید این شغل بهترین شغل یونان برای مهاجرین محسوب می‌شود.

وکالت در یونان

اگر تحصیلات حقوقی دارید و احساس می‌کنید که می‌توانید وکیلی خوب در زمینه‌های مختلف باشید قطعاً وکالت در یونان درآمد بسیار خوبی برای شما به ارمغان خواهد آورد. وکیل بودن در یونان یکی از ۵ شغل برتر محسوب شده زیرا افراد بسیار زیادی وجود دارند که در این کشور دچار دردسر و یا اتفاقات مختلف می‌شوند که به وکیل نیاز دارند و کسی جز وکیل نمی‌تواند به آنها رسیدگی کند. هرچند که وکیل باید به تمام قوانین و مقررات کشور و ماده‌های قانونی تسلط داشته باشد اگر فکر می‌کنید در این زمینه استعداد و مهارتی دارید چنین فرصتی را از دست ندهید و هم اکنون برای شغل وکالت در یونان اقدام کنید.

۵ شغل برتر برای مهاجرین به یونان

دریافت ویزای تجاری یونان از گلدن اینوستمنت

اکنون دیگر نسبت به مشاغل مختلف یونان اطلاعات کامل دارید و می‌دانید که برای دریافت ویزای تجاری یونان و مشغول شدن به مشاغل مختلف باید اقامت بگیرید. دریافت ویزای تجاری یونان و همچنین اقامت یونان در صورتی امکان‌پذیر است که به یک موسسه مهاجرتی قابل اعتماد و معتبر و بااصالت مراجعه کنید. هرچند که امروزه موسسات بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند اما همه آنها موفق نیستند.

موسسه مهاجرتی گلدن اینوستمنت یکی از بهترین موسسات در زمینه مهاجرت به یونان است و کمک می‌کند تا شما بتوانید خیلی راحت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویزای تجاری یونان را دریافت نموده و در جهت گرفتن اقامت دائم گام بردارید. شما می‌توانید با مشاورین و پشتیبانان گلدن اینوستمنت ارتباط برقرار نموده و هرگونه اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را از آنها دریافت کنید؛ هدف چنین موسساتی به نتیجه رسیدن و رضایت کامل مراجعان است.

مطالب مشابه را ببینید!