مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی بیران داملا ییلماز (بازیگر سریال غنچه های زخمی و سیب ممنوعه)

بیران دامللا ییلماز بازیگر محبوب و معروف ترکی است که با بازی در سریال غنچه های زخمی به معروفیت رسید. ما نیز امروز در سایت فرهنگی هنری تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی این هنرمند داشته باشیم. با ما همراه شوید.

photo 2024 02 26 17 07 24

بیوگرافی بیران داملا ییلماز

بیران داملا ییلماز Biran Damla Yılmaz بازیگر اهل کشور ترکیه است که در 28 ژوئن سال 1997 در شهر استانبول متولد شد. او از سال 2013 ( در سن 16 سالگی ) فعالیت خود را آغاز کرده است. او در سال 2015 در سریال غنجه های زخمی در نقش ایلول ایفای نقش کرده است. او در این سریال در کنار اوزگور چویک و ایپک کاراپینار ایفای نقش کرد.

ببینید : بیوگرافی آلینا سولاکر بازیگر نقش مارال در سریال غنچه های زخمی
بیران داملا ییلماز

ایلول در سریال غنچه های زخمی

این بازیگر ترکی تمام محبوبیت خود را مدیون بازی در سریال غنچه های زخمی است.

گل‌های شکسته (به ترکی استانبولی: Kırgın Çiçekler) که در ایران به نام غنچه‌های زخمی معروف است یک داستان درام و خانوادگی است که از ۲۹ ژوئن ۲۰۱۵ تا ۱۲ مارس ۲۰۱۸ در ۳ فصل و ۱۱۳ قسمت ۱۵۰ دقیقه ای در شبکه شبکه آ تی‌وی ترکیه پخش شده است. این سریال در زمان پخش یکی از محبوب‌ترین سریال های ترکی بود و در ایران طرفداران زیادی دارد.
این سریال داستان ۵ دختر تنهای به دور از خانواده و مجادله‌های آن‌ها در راه زندگی در سنین نوجوانی را به تصویر می‌کشد. ایلول در یک خانه کوچک به همراه مادر، خواهر کوچکتر و ناپدری‌اش زندگی می‌کند. ایلول همیشه مورد تجاوز جسمی و عاطفی از سوی ناپدری‌اش قرار می‌گیرد. زمانی که او این موضوع را به مادر خود انتقال می‌دهد، مادرش او را باور نکرده و وی را به یک یتیم‌خانه می‌سپارد. او در ابتدا تلاش بسیاری برای ماندن نزد مادر و خواهرش می‌کند و از رفتن به پرورشگاه بسیار ناراحت و دلگیر است اما به تدریج به هم اتاقی‌های خود که ۴ دختر هم سن و سال او هستند، وابسته شده و از آن به بعد این وابستگی هیچگاه کمرنگ نمی‌شود.

بازی در سریال سیب ممنوعه

یکی دیگر از کارهای معروف خانم بیران داملا ییلماز سیب ممنوعه است که در فصل های پایانی به این سریال اضافه شد. ییلدیز ییلماز و زینب ییلماز دو خواهر از طبقه فقیر بورسا هستند که سالها پیش به استانبول نقل مکان کردند و از وضعیت مال خوبی برخوردار نیستند. هر کدام از این دو خواهر آرزوهای متفاوتی دارند ییلدیز که از اول عمرش با سختی و وضعیت مالی کمی بزرگ شده بود رویا و آرزوی این را دارد که با یک مرد ثروتمند ازدواج کند و به خوشبختی و آرامش برسد. از طرفی هم زینب به اعقیاد اخلاقی پایبند است و به کارش راضی است.

عکس های بیران داملا ییلماز

جدیدترین عکس های بازیگر زن ترک بیران داملا ییلماز را مشاهده می کنید.

بیران داملا ییلماز
بیران داملا ییلماز
بیران داملا ییلماز
بیران داملا ییلماز
بیران داملا ییلماز
بیران داملا ییلماز

مطالب مشابه را ببینید!