مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی هازا موتان ؛ از بازی در سریال غنچه های زخمی تا زندگی شخصی

هازا موتان بازیگر خوش چهره و معروف ترکی است که با سریال غنچه های زخمی در ایران نیز به محبوبیت بسیاری دست یافت. ما نیز امروز در سایت ادبی و هنری تاپ ناز قصد داریم نگاهی کامل بر زندگی این هنرمند ترکی داشته باشیم. در ادامه متن همراه ما باشید.

photo 2024 02 25 04 06 46

زندگی هازا موتان

هازا موتان Hazar Motan بازیگر جوان اهل کشور ترکیه است و در تاریخ 13 دسامبر سال 1990 در شهر آنکارا در ترکیه متولد شده است و فعالیت بازیگری اش را از سال 1997 آغاز نموده است.

هازا موتان

بازی در غنچه های زخمی

هازا موتان در سال 2015 در سریال غنچه های زخمی در نقش جمره ایفای نقش کرده است که پخش آن در 12 مارس سال 2018 به پایان رسید. در این سریال در کنار ایپک کاراپینار و بیران داملا ییلماز ایفای نقش کرده است.

این سریال داستان ۵ دختر تنهای به دور از خانواده و مجادله‌های آن‌ها در راه زندگی در سنین نوجوانی را به تصویر می‌کشد. ایلول در یک خانه کوچک به همراه مادر، خواهر کوچکتر و ناپدری‌اش زندگی می‌کند. ایلول همیشه مورد تجاوز جسمی و عاطفی از سوی ناپدری‌اش قرار می‌گیرد. زمانی که او این موضوع را به مادر خود انتقال می‌دهد، مادرش او را باور نکرده و وی را به یک یتیم‌خانه می‌سپارد. او در ابتدا تلاش بسیاری برای ماندن نزد مادر و خواهرش می‌کند و از رفتن به پرورشگاه بسیار ناراحت و دلگیر است اما به تدریج به هم اتاقی‌های خود که ۴ دختر هم سن و سال او هستند، وابسته شده و از آن به بعد این وابستگی هیچگاه کمرنگ نمی‌شود.

هازا موتان

سریال جدید هازان

سریال جدید هازار موتان can kırıkları(شکستگی ها) در نقش هانده تکین(hande tekin)به ایفای نقش پرداخت در سال 2018 قد او ۱.۷۲ سانت است و در حال حاضر مجرد هست.

هازا موتان

نقش او در سریال غنچه های زخمی

در مورد نقش جمره در سریال غنچه های زخمی : او زندگی پولداری داشت اما پدر و مادرش را در ۱۶ سالگی از دست داد ، بستگانش از او حمایت نکردند و به یتیم خانه افتاد.او بعدها میفهمد که پدرش با زنی رابطه داشته و خواهر دارد. دوست پسر او سرکان است.

عکس های هازان موتان

شاهد عکس های هازان موتان بازیگر زن زیبای ترک هستید.

هازا موتان

عکس های جدید هازان موتان

هازا موتان

بیوگرافی هازان موتان

هازا موتان

مطالب مشابه را ببینید!