مجله تاپ‌ناز‌

سارا احمدیان؛ بیوگرافی و عکس های سارا احمدیان و همسرش و خانواده اش

سارا احمدیان از بازیگران خوش چهره و نسبتا معروف ایرانی است که با حضور در سریال های ماه رمضان شبکه سه به معروفیت رسید. ما نیز در رسانه هنری تفریحی تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی این هنرمند محبوب داشته باشیم. پس اگر به زندگی خانم سارا احمدیان علاقه دارید در ادامه با ما همراه شوید.

photo 2024 03 09 17 34 08

بیوگرافی سارا احمدیان بازیگر جوان ایرانی

سارا احمدیان بازیگر سینما و تلویزیون ایران زاده 25 فروردین سال 1363 در تهران است. او مدرک لیسانس رشته حسابدری و فوق دیپلم بازیگری دارد. او در کلاس های بازیگری حمید سمندریان شرکت کرده است. سارا احمدیان قبل از اینکه بازیگر شود در بیمارستان آسیا به عنوان حسابدار مشغول به کار بوده است.

سارا احمدیان

اولین بازی مقابل دوربین

او اولین بار در سال 89 در تله فیلم ستاره های دنباله دار حضور یافت. اولین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد فیلم بندرعباس در سال 93 بود که در نقش اصلی ظاهر شد.

ای بازیگر در اولین سریال شبکه امید به نام خانه مادری هم ایفای نقش کرده است.شهروز ابراهیمی و ساناز سماواتی دیگر بازیگران سریال خانه مادری بودند.

سارا احمدیان

کلاس بازیگری

بعد از تجربه های اولیه در عرصه بازیگری، فعالیت در این رشته برام جدی شد و در کلاس های سمندریان ثبت نام کردم و همزمان در رشته بازیگری ادامه تحصیل دادم

شغل قبل از بازیگری

قبل از ورود به عرصه بازیگری در شهرداری و آژانس هواپیمایی و بیمارستان آسیا به عنوان حسابدار مشغول به کار بودم

شبکه امید

سریال خانه مادری اولین سریال شبکه امید است که با مشارکت با شبکه کرمان به کارگردانی امین و علی امانی و بازی سارا احمدیان با پخش در نوروز ۹۷ ساخته شده است زهرا سعید، مهدی صباغی، شهروز ابراهیمی و ساناز سماواتی از دیگر بازیگران این مجموعه بودند

 

فیلم و سریال های سارا احمدیان

 فیلم نازنین/ فیلم یزدان / فیلم پونه / فیلم مستانه / سریال چارسو 95 / سریال خانه مادری 69 / سریال خونه بی بی گندم 95

عکس های سارا احمدیان بازیگر زن ایرانی

 

سارا احمدیان

عکس های جدید اینستاگرامی سارا احمدیان

سارا احمدیان

بیوگرافی کامل سارا احمدیان

سارا احمدیان

زندگینامه بازیگر ایرانی سارا احمدیان

Sara Ahmadian Instagram

سارا احمدیان
سارا احمدیان
سارا احمدیان

مطالب مشابه را ببینید!