10 نکته جالب در مورد جرج کلونی

جرج کلونی

کارگر مزرعه تنباکو
برخلاف اکثر هنرپیشه های هالیوود، جرج کلونی در شرایط سختی بزرگ شده، او در دوران جوانی کارگری کرده، او حتی در مزرعه های تنباکو کار کرده. احتمالاً همین کار باعث شده که او از بیست سالگی سیگار کشیدن را شروع کند. او سیگار کشیدن را پس از مرگ عمویش به علت سرطان ریه ترک کرد.

اخبار,اخبارفرهنگی,جرج کلونی

او همیشه شخص محبوبی نبوده
حتی به فکرتان هم نمی رسد، اما جرج کلونی در دوران دبیرستان لات بازی و گردن کلفتی می کرده. چرا؟  او این دوران بد را پشت سرگذاشت وقتی همدست بزن بهادری پیدا کرد و پس از آن عضلات صورتش فلج شد. او تا آخر همان سال معالجه شد، اما پس از آن هرگز فراموش نکرد که هدفی داشته باشد.

داشتن حیوان خانگی عجیب
اکثر ستاره های هالیوودی از حیوانات خانگی معمولی مثل سگ و گربه نگهداری می کنند.  از طرف دیگر، جرج کلونی از حیوانی نگهداری می کند که از آن در باغ وحش نگهداری می شود. او خوکی دارد به اسم مکس، این خوک نزدیک ترین همراه او بود و هدیه ای از طرف دوست دختر سابقش «کلی پرستون» مکس حتی با او در تختخوابش می خوابید و با او سوار هواپیمای خصوصی جان تراولتا می شد!

زندگی مقتصدانه
هر آدم سختکوشی به شدت کار می کند تا رویاهایش را محقق کند و پس از آنکه به خواسته اش رسید دست از تلاش بردارد. جرج کلونی نمونه بزرگی است، او زندگی مقتصدانه ای داشت تا به هدف بزرگش رسید. او به جای چشم پوشی از هدف هایش، در آپارتمان کوچک دوست صمیمی اش در لس آنجلس زندگی می کرد و با دوچرخه رفت و آمد می کرد تا اینکه به هدفش در هالیوود رسید.

استعداد ذاتی
جرج کلونی اولین ستاره ی خوش تیپ و خوش قیافه ی خانوده اش نبود، مادرش، نینا بروس، دختر شایسته بوده و پدرش نیک کلونی، مجری برنامه های تلویزیونی. عمه های او بتی و رزماری کلونی خیلی پیش تر از او معروف شده بودند.

اخبار,اخبارفرهنگی,جرج کلونی

ایجاد تحول
جرج کلونی فقط یک ستاره خوش شانس، مشهور و ولخرج نیست. او نسبت به مسائل جهان توجه دارد، او از شهرتش برای ایجاد تحول در مسائل جهان استفاده می کند. یکی از کارهای او ایفای نقش در بحران دارفور بود. او در دیگران برای حساسیت داشتن نسبت به مساول جهانی ایجاد انگیزه می کند. او در سال 2006 برای شورای امنیت سازمان ملل سخرانی کرد.

پوست کلفت بودن
این ستاره خوشتیپ هالیوود بارها در سریال کارتونی «سوت پارک» دست انداخته شده است. در عوض آن، او به شدت هوادار این سریال کارتونی است. و تلاش می کند در این سریال نقشی داشته باشد و تا به حال چند رل مختلف در این سریال کارتونی بازی کرده است.

اخبار,اخبارفرهنگی,جرج کلونی

شکوفا شدن نفش هایش
او وقتی خیلی جوان بود در دهه 90 در یک سریال مزخرف بازی کرد که هیچ کس به آن توجهی نداشت. تا اینکه محبوبیتش به عنوان ستاره ای خوش تیپ و محبوب زنان از سال 94 با بازی در نقش دکتر دوگ شروع شد و تا سال 99 ادامه داشت. احتیاج به گفتن نیست که پس از آن دنیا خوش تیپی و جذابیت او را تایید کرده است.

زندگی تمام و کمال
جرج کلونی، یک ویلای مجلل در ایتالیا دارد. فهرست مهمان هایی که او برای گذراندن تعطیلات به آنجا دعوت می کند شبیه به لیست مهمانی های جشنواره های هالیوودی است. آنها در آنجا با یک قانون بیشتر خوش گذرانی می کنند؛استفاده از تلفن ممنوع .
او  در این باره می گوید چون ترجیح می دهد زندگی کند تا اینکه فقط وقت بگذراند.

اخبار,اخبارفرهنگی,جرج کلونی

یکی از…
این خیلی عجیب است که بخوابید و به عنوان جرج کلونی بیدارشوید وقتی به عنوان هایی فکر کنید که او در طول این سالها دریافت کرده است. یکی از جدیدترین آنها «آخرین ستاره سینما» است که توسط مجله تایم به او داده شده است. مجله «پیپل» به او لقب جذاب ترین مرد زنده را داده است او تا به حال دوبار این عنوان را دریافت کرده است.

مطالب مشابه را ببینید!