10 حیوان زشت که ندیده اید تا حالا!

«نشنال جئوگرافی» یک نمایش تلویزیونی جدید را با عنوان «عجایب و ترسناک‌ها» برای به تصویر کشیدن عجایب طبیعت آغاز کرده است. لوسی کوک، کاوشگر و جانورشناس سایت نشنال جئوگرافیک برای این نمایش به اطراف جهان سر زده است.

کوک از قصد خود در این برنامه تلویزیونی برای پایان دادن به توجه عمومی به بچه‌گربه‌های بامزه خبر داده که قرار است از شبکه Nat Geo Wild با برنامه عجیب‌ترین میمون پخش شود. کوک، این برنامه را در سه قاره دنبال می‌کند که رقابت محبوبیت را در طبیعت کاملا تغییر داده است.

در این برنامه ماهی‌های عجیب و غریب، سوسک های سرگین به سر و میمون های دارای گونه‌های برآمده حاضر بوده در حالی که غیبت حیواناتی مانند کوالاهای کرکی و بچه گربه‌ها در آن کاملا مشهود است.

این مجموعه از آسیا تا استرالیا و آفریقا سفر کرده و به بازدید از قورباغه‌ای با دهان بزرگتر از پاهایش، تلاش های کوک و تیم وی برای فرار از قایق در حال غرق شدن در آب های پر از تمساح و نماهای نزدیک و شخصی از یک حیوان جوجه‌تیغی مانند پرداخته است.

هنگامی که کوک از میان جنگل‌های گرمسیری و بیابان ها و در حاشیه خطوط ساحلی سفر می‌کند، با شیاطین استرالیایی و مخلوقات تاسمانیایی دیدار می‌کند.

۱۰ نمونه از زشت ترین حیوانات لوسی کوک:

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

جهان جانداران

 

مطالب مشابه را ببینید!