3 جایزه در مراسم موزیک ام تی وی 2012 اروپا برای تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

یورونیوز- امسال ام تی وی، در خارج از مرزهای ایالات متحده یعنی در اروپا، برای اهدای جوایزش در تالار بزرگ فستهاله (فرانکفورت) مضمون سیرک را برگزید.

تیلور سوییفت (Taylor Swift) و جاستین بیبر(Justin Bieber) که در مراسم غایب بود، غنایم را بین خود تقسیم کرده و در یکی از مهم‌ترین شب‌ها در تقویم موسیقی‌ پاپ اروپایی، هر کدام سه جایزه را به خود اختصاص دادند.

تیلور سوییفت، خواننده‌ آمریکایی موسیقی‌ کانتری‌ ، برنده‌ جایزه‌ بهترین خواننده‌ زن، بهترین اجرای زنده، و خوش‌چهره‌ ترین خواننده شد.

جاستین بیبر کانادایی، محبوب قلب نوجوان‌ها، برای دومین سال متوالی، برنده‌ جایزه‌ بهترین خواننده‌ مرد شد و جوایز بهترین آهنگ پاپ و بهترین ترانه در صحنه‌ بین‌المللی را نیز دریافت کرد.

تیلور سوئیفت

کارلی ری جپسن (Carly Rae Jepsen ) کانادایی نیز، با دو جایزه به خانه رفت: جایزه بهترین ترانه، برای ترانه «عزیزم، به من زن بزنگ» و جایزه بهترین استعدادهای تازه و درخشان.

جایزه بهترین ویدئو هم به سای Psy خواننده کره ای، برای کلیپ «گانگنام استایل» رسید. او با رقص هیجان انگیز خود یکی از محبوب‌ترین اجرا‌کنندگان برنامه زنده در این مراسم بود.

ویدئوی «گانگنام استایل» از ماه ژوییه تا به حال در سایت یوتیوب رکورد شکنی کرده و در فیس بوک نزدیک به 5 میلیون لایک گرفته است

مطالب مشابه را ببینید!