مجله تاپ‌ناز‌

دختر 23 ساله پدیده جدید موسیقی جهان نام گرفت +عکس

“ليان لاهاواس” پدیده جدید موسیقی جهان و دختر طلايي بريتانيا نام گرفته است. او توانسته يکي از پرفروش ترين آلبومهاي دنيا با نام ” آيا عشق کافي نيست” را روانه بازار کند. او يک انگليسي است اما رقابت بسيار شديدي با هم سن و سالهايش در دنياي هاليوود داردو گفته ميشود به زودي نام او را بيشتر خواهيم شنيد.

پدیده موسیقی روز

او که 23 سال سن دارد متولد لندن است و اخيرا برنامه دارد که تور اجرايي در بريتانيا داشته باشد و همين مسئله باعث شده است نام او در صدر خبرهاي هنري باشد. او کارش را با اجراي ترانه در راديوهاي محلي آغاز کرده است و تنها 9 ماه است که از آواز خواندن در برنامه هاي راديويي به اجراي برنامه زنده در سراسر اروپا رسيده است و اين روند رو به رشد در اين مدت کوتاه بسيار ستودني است. او را با “ادله” مقايسه ميکنند و ميگويند صداي فوق العاده زيبايي دارد.

دختر خواننده

“”ليان” گفته است بعد از برنامه تور بريتانيا قصد دارد به اجراي برنامه زنده در امريکا بپردازد. او که يک پديده در موسيقي انگلستان است گفته ميشود به زودي به اسطوره  اي فراموش نشدني تبديل خواهد شد. او اکنون پديده سال 2012 است و ميگويد قصد دارد خيلي زود موفقيت هاي بيشتر و بزرگتري را تجربه کند./پرداد

مطالب مشابه را ببینید!